Betsoft

Betsoft

За останні десять років компанія Betsoft заслужила на репутацію одного з провідних світових виробників високоякісних ігрових продуктів. Ми пропонуємо безпрецедентний рівень обслуговування, який підтримує згуртована команда досвідчених менеджерів по роботі з клієнтами, інженерів, розробників програмного забезпечення, дизайнерів ігор, графічних художників, 3D-аніматорів та фахівців з маркетингу. Крім великої кількості кінематографічних 3D-ігор, наш набір продуктів також включає повнофункціональну платформу управління казино.

Прагнення компанії Betsoft до досконалості зробило нас лідером у сфері. Відповідно до цього зобов’язання ми домагалися та отримали незалежні сертифікати та ліцензії на численних ігрових ринках. В результаті цих зусиль, а також завдяки якості нашої продукції, ми отримали постійну клієнтську базу. В даний час ми обслуговуємо широке коло операторів як у Європі, так і Північній та Південній Америці.

Що ми робимо

Крім надання нашим клієнтам великої кількості перевірених безкоштовних ігрових автоматів, які довели свою прибутковість, ми активно працюємо над залученням клієнтів та покращенням залучення користувачів. Наша команда постійно розробляє інноваційні платформи, покликані перенести гральний бізнес у двадцять перше століття.

Завдяки використанню сучасних технологій на базі HTML5, нам вдалося створити фантастичний набір продуктів, доступних як для широкого спектру мобільних пристроїв, так і для традиційних настільних комп’ютерів. Наша кінцева мета – підвищення прибутковості бізнесу наших клієнтів за рахунок постійного вдосконалення наших власних продуктів та послуг.