Yggdrasil Gaming

Yggdrasil gaming

ігрові автомати ігдрасіль

ГРАТИ БЕЗКОШТОВНО

Yggdrasil дихає інноваціями. Ми розширюємо межі. Наша пристрасть до ігор безмежна. Ми прагнемо дивувати та перевершувати. Ігри – це наша ДНК. Те, що ми любимо і чим ми насолоджуємося. Ми завжди прагнемо пропонувати найкращі ігри, інноваційні механіки та захоплюючий досвід гравців. Ваш успіх – наш успіх.

Ми продовжуємо розширювати нашу глобальну пропозицію. Наші ключові ціннісні пропозиції дають змогу підвищити масштабованість, створити нові можливості для отримання прибутку та розширити глобальну присутність за рахунок ліцензування інтелектуальної власності.

YG Masters – це майбутнє агрегації контенту, що забезпечується спільнотою розробників, об’єднаних такими революційними механізмами як Game Adaptation Toolkit & Interface (GATI™), які постачають контент провідним світовим операторам.

YG Game IP пропонує ліцензування нових ігрових автоматів та IP від ​​Yggdrasil з доступом до нашого каталогу із 180+ перевірених слот-ігор, упакованих та працюючих на революційній технології GATI™.

YG Franchise надає вам доступ до повного рішення iGaming, заснованого на нашій перевіреній платформі, функціональності та контенті. Іншими словами, ми упаковуємо 9 років розвитку нашого ігрового досвіду та пропонуємо його як глобальну франшизу.