Belatra

Belatra

ігрові автомати белатра

ГРАТИ БЕЗКОШТОВНО

Компанія була заснована у 1993 році. За двадцять чотири роки успішної роботи було створено понад 100 ігор різних типів – слоти, відео-покери, слотміно, hi-lo, електронні рулетки тощо.

Сьогодні компанія BELATRA має власну потужну виробничу базу, на якій здійснюється повний цикл розробки та виробництва ігрового обладнання. На всіх етапах здійснюється ретельний контроль якості – від розробки програмного та апаратного забезпечення ігор та систем оперування казино до паяння плат на японській лінії поверхового монтажу та виготовлення корпусів ігрових апаратів за допомогою встановлення лазерного розкрою металу.

Обладнання та системи, що виробляється, повністю відповідають світовим стандартам, що підтверджено міжнародними сертифікатами. Використовуючи прогресивні технології та високоякісні комплектуючі, кваліфіковані спеціалісти компанії створюють ігрове обладнання, широко відоме у всьому світі.

Щорічна участь у найбільших світових виставках у Буенос-Айресі, Лондоні тощо. приносить компанії нагороди журі та заслужене визнання професіоналів грального бізнесу.