DataLife Engine > Новини / Суспільство > Шахраї місцевого розливу у Новій Каховці

Шахраї місцевого розливу у Новій Каховці

 Шахраї місцевого розливу у Новій Каховці

Цим страждають всі посадові особи на різних рівнів: сільських, селищних і міських органів місцевого самоврядування (ОМС). Особливо, коли правоохоронні органи знаходяться далеко і скривдженим лінь до них звернутися.

Від бід, створюваних президентом, ВРУ і Кабміном, додаються біди, породжені самоправними діями ОМС. На сьогодні спостерігається бум відмови від призначення суспільної допомоги, в народі – субсидій. УПСЗН, які видають її призначенням, діють прямолінійно: не зважаючи на норму закону, яка передбачає відмову у наданні СД в зв’язку з наявністю боргів з ЖКП. Вони, не вимагаючи підтвердження цих боргів вмотивованим рішенням суду (норма закону), відмовляють у її наданні. Зрозуміло – це незаконно, і винні тут як і ті посадовці (начальники ще існуючих ЖЕКів, голови ОСББ, начальники енергетичних служб), які формують і подають в УПСЗН списки боржників (борги яких не підтверджені вмотивованим рішенням суду, судовим наказом).

Ще гірше, коли людям ці борги нав’язують. В нашому місті (Нова Каховка) перелік послуг, надаваних ЖЕУ включає ще й :
1.1 Полив зелених насаджень.
1.2 Прибирання прибудинкових територій. От тут то і «собака зарита»! Згідно з-ну «Про благоустрій», це повинен робити балансоутримувач будинків, які обслуговують ЖЕУ, тобто міськвиконком. Але команда «ефективних менеджерів», очолювана голомозим буддистом, головою міськвиконкому і міськради В. Коваленком, переклала оплату цих робіт на плечі власників квартир. А зекономлені чималі суми витрачає на свої забаганки: на утримання чужого громаді ФК «Енергія», незаконне видання газети «Говорить Нова Каховка», незаконне утримання міськрадівської охорони (варти Коваленка, діяльність якої не підтверджена законом), численні свята, оплату виступів заїжджих артистів на них і т.д. і т.п.
 Шахраї місцевого розливу у Новій Каховці

Гроші чималі: на сьогодні це до десятка мільйонів грн. на рік. Саме свіже марнотратство – видання газети «Говорить Нова Каховка» (для прославляння В. Коваленка). В кожному числі від 2-х до п’яти статейок про його «невтомну працю», в основному роздачу грамот і ще дечого, що входить в обов’язки заввідділів, начальників КП, але вручає завжди незамінний в цих випадках голова В. Коваленко. На неї вже «викинуто на вітер» з 03.07.2018р. 365 000 грн. А от на контейнери для роздільного збирання скла, пластмаси, металу, паспортизацію полігону твердих відходів грошей катма і не буде. Бо міська влада, очолювана голомозим буддистом, діє за принципом: «Після нас – хоч потоп!» І він вже був влітку, коли сталася аварія на водовідвідному колекторі, якому, як і водогінний мережі – 65років.

Життя тяжке, але міська влада, крім верхівки влади, додає і свою частку в його погіршення. На сьогодні в руках начальника ЖЕУ, «комуїста», пенсіонера О. Каневського і йому подібних – долі людей. І він сповна користується цим, зважаючи на правову безграмотність населення: штампує списки боржників (в квартири працівники ЖЕУ взагалі не заходять, бо заявляють: «Вони в вас приватизовані»!) А от за рахунок квартировласників оплачують дві, нав’язані незаконно, послуги. До того ж полив прибудинкових насаджень і не здійснюють. Їх поливають самі мешканці будинків, та ще й платять за спожиту на це воду. Тобто платять двічі: спочатку через ЖЕУ міськраді, а потім – «КП міський водоканал».

Вихід із становища, що склалося: міняти міську владу зверху до низу!А.Лисак скачать dle 10.6фильмы бесплатноВернуться назад