DataLife Engine > Новини / Суспільство / Відео > З 1 листопада 2018 року підвищать ціни на газ для населення України

З 1 листопада 2018 року підвищать ціни на газ для населення України

З 1 листопада 2018 року підвищать ціни на газ для населення України


Від 1 листопада 2018 року в Україні ціни на газ для населення зростуть на 23,5%. Про таке заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час позачергового засідання уряду.

"Ціни з 1 листопада на газ зростуть лише на 23,5%. Не на 60%. Це те, чого нам вдалося неймовірними зусиллями досягти в результаті цих переговорів", – сказав Гройсман.

Прем'єр-міністр також зазначив: "Окремо хочу сказати, що розумію, як це важливо для українських громадян, для українських родин. І тому я наголошую на тому, що ми повністю забезпечимо субсидіями ті родини, які справді їх потребують. Не тих, які зловживають на цьому, а тих, хто потребує цієї підтримки. Ми вже прийняли низку рішень, що спрощують отримання субсидій".

Гройсман також сказав, що Україна орієнтована на те, аби збільшити видобуток власного природного газу.

ОНОВЛЕННЯ. Нова ціна на газ для населення, що її затвердив уряд, з 1 листопада становитиме 8550 грн за 1 тис. кубометрів (з ПДВ). Про це на засіданні уряду сказав міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик, повідомляє "Укрінформ".

"Проект постанови покладає спеціальні обов'язки на НАК "Нафтогаз України" продавати з 1 листопада газ за 8550 грн за 1 тис. кубометрів", – заявив Насалик.

Уряд також продовжив дію спеціальних обов'язків із постачання газу за чинною ціною 6958 гривень за тис. кубометрів до 1 листопада 2018 року, додав Насалик, представляючи відповідний проект постанови.
Джерелоскачать dle 10.6фильмы бесплатноВернуться назад