DataLife Engine > Новини / Суспільство > Херсонські яблука відправляться до Індії

Херсонські яблука відправляться до Індії

Херсонські яблука відправляться до Індії


Фітосанітарні органи Індії прийняли рішення про відкриття власного ринку для українських яблук.

Українські яблука врожаю 2018 вже можуть бути поставлені в Індію за умови дотримання встановлених фітосанітарних умов. Індійською стороною визначено особливі умови поставки українських яблук з метою забезпечення належного фітосанітарного контролю, до яких відносяться особливі температурні умови поставки, зокрема витримка яблук до моменту відвантаження з України при температурі 0 °С протягом 13 днів, має бути зазначено у фітосанітарному сертифікаті.

У минулому сезоні (липень 2017 - червень 2018) Індія ввезла 249 тис. тонн яблук. На третину менше, ніж у попередньому сезоні, коли імпорт досягав рекордних 370 тис. тонн. Це було обумовлено високими світовими цінами, дефіцитом яблука в Європі і неможливістю імпорту з Китаю. При цьому, 57% яблук в Індію було ввезено з США, 15% з Чилі і 8% з Нової Зеландії. Великими постачальниками яблук в Індію в минулому сезоні були також Іран, Туреччина, Афганістан і Італія.

У той же час звертаємо увагу, що Українська плодоовочева асоціація співпрацює з імпортерами з Індії, і планує привезти кілька ключових індійських компаній в Україні для участі в торговому форумі, який відбудеться в Києві 04 - 6 грудня 2018 у рамках конференції «Овочі та фрукти України 2018 »для переговорів з попередньо відібраними українськими постачальниками.Херсон онлайнскачать dle 10.6фильмы бесплатноВернуться назад