DataLife Engine > Новини / Суспільство > У Херсоні госпіталізували сім'ю з ботулізмом, одна людина померла

У Херсоні госпіталізували сім'ю з ботулізмом, одна людина померла

 У Херсоні госпіталізували сім'ю з ботулізмом, одна людина померла

Подружжя 57-річних городян мала необережність поласувати власноруч виловленим і просоленим лящем. Однак він чи то зберігався в неналежних умовах, то чи готувався з порушенням технології, і в рибу проник ботулотоксин. Після її дегустації чоловік з жінкою відчули себе погано, причому всі симптоми в точності відповідали саме симптомам ботулізму – двоїння в очах, відчуття нестачі повітря і так далі.

Проте, цілий день пара залишалася вдома, і лікувалася засобами з домашньої аптечки, які у випадку з таким важким захворюванням нічим допомогти не могли. Тільки о сьомій годині вечора пара звернулася в інфекційну лікарню Херсона. Де через годину глава сімейства помер. За життя його дружини борються лікарі, чекаючи замовлену в Києві вакцину.

Заступник головного лікаря інфекційної лікарні Олена Тимошенко каже, що в минулому році сюди з ботулізмом потрапили три пацієнта. З початку 2018-го вже маємо стільки ж, але ж рік ще далеко не закінчився. І залишається лише здогадуватися, скільки ще жертв захопить недуга. Живильним середовищем для якої є грубі, але вельми поширені у нас порушення технології приготування та зберігання продуктів.

Нагадаємо: до того в ту ж «інфекціонку» госпіталізували одинадцять чоловік з сальмонельозом після вживання в їжу шашлику з лавашем з двох місцевих магазинів.Херсон онлайнскачать dle 10.6фильмы бесплатноВернуться назад