DataLife Engine > Новини / Суспільство > Жертви водних атракціонів на Херсонщині

Жертви водних атракціонів на Херсонщині

Жертви водних атракціонів на Херсонщині


Водні атракціони на Херсонщині, в розпал літа, продовжують збирати покалічених відпочивальників.

На чорноморському пляжі селища Залізний Порт 9-річний хлопчик з'їхав із пляжної гірки з положення головою вниз і дістав нею піщане дно на мілководді. Наслідки «акробатичного трюку» цілком передбачувані – струс мозку і лікарня.

Втім, обережністю при користуванні такими атракціонами не відрізняються і дорослі. У селі Новий Берислав Бериславського району Херсонщини 42-річний чоловік розгойдався і стрибнув у Дніпро з «тарзанки». Правда, для нього звичайним струсом мозку ризикований трюк не обійшовся: медики виявили у пацієнта травму шийного відділу хребта з пошкодженням спинного мозку. Тобто каскадеру-любителю «світить» невтішна перспектива залишитися на все життя паралізованим.

Сам себе ледь не втопив і 27-річний відпочивальник із Черкас на Арабатській стрілці. Не вміючи плавати, він видерся на надувний матрац, і безтурботно рушив у відкрите море. Хвиля перевернула матрац, і чоловік вдосталь напився солоної води. Буквально в останній момент його врятували очевидці.Херсон онлайнскачать dle 10.6фильмы бесплатноВернуться назад