DataLife Engine > Новини / Суспільство > На Херсонщині підлітків, яких не контролюють батьки, косить зелений змій

На Херсонщині підлітків, яких не контролюють батьки, косить зелений змій

На Херсонщині підлітків, яких не контролюють батьки, косить зелений змій

На літніх канікулах школярі по всій Херсонщині з такою люттю винищують спиртне, немов боятися, що до повноліття його не вистачить. Так, на вулиці Потьомкінський обласного центру вночі підібрали п'яного до неосудності 14-річного підлітка, а на вулиці Фрітаун - 17-річну дівчину в стані коми не то після вживання алкоголю, не те під впливом наркотиків або психотропних препаратів. Їх «відкачують» в обласній лікарні.

Втім, п'яні малолітки у нас трапляються не тільки по ночах, але і серед білого дня. У Новій Каховці, наприклад, компанія «добрих друзів» примудрилася накачати випивкою 12-річного хлопчика. Причому прямо на вулиці його та кинули.

І це найнебезпечніше у випадку з підлітковим алкоголізмом і наркоманією. Перебуваючи в несвідомому або просто в неадекватному стані «дітлахи» в кращому випадку можуть стати жертвами пограбування, а в гіршому - сексуального насильства або вбивства. Частенько такі злочини відбуваються в «день п'яних бантиків», тобто на початку або після завершення навчального року. Але і на канікулах «влипнути в історію» для необачних тінейджерів цілком можливо, особливо в тому випадку, якщо їх проведення часу не контролюють батьки.Херсон онлайнскачать dle 10.6фильмы бесплатноВернуться назад