DataLife Engine > Новини / Суспільство > Нова Каховка опустилася в рейтингу прозорості українських міст

Нова Каховка опустилася в рейтингу прозорості українських міст

Нова Каховка опустилася в рейтингу прозорості українських міст

Нова Каховка займає 28-е місце в рейтингу прозорості 100 найбільших міст України (за станом на 25 травня). У порівнянні з рейтингом 2017 року вона опустилася на 10 позицій.

Правда, інші міста Херсонської області в цьому списку знаходяться ще нижче: обласний центр на 41-му місці, Каховка - на 54-му. Причому вони також погіршили свої показники в порівнянні з минулим роком: Херсон опустився з 30-го місця, а Каховка - з 47-го.

Кращий в списку - Маріуполь, в першу п'ятірку також входять Львів, Покров, Дрогобич і Кропивницький, Київ - на 10-му місці.

Рейтинг прозорості міст - це дослідження, яке оцінює кількість проактивно наданої інформації громадянам, якість превентивних заходів по боротьбі з корупцією і відкритість влади по відношенню до громадян. Рейтинг складає українське представництво міжнародної антикорупційної мережі Transparency International спільно з Transparency International Словаччина та Інститутом політичної освіти.

Місце міста в рейтингу оцінюється по 91 показнику, що характеризує 13 сфер (інформація про роботу органів місцевої влади, доступ і участь, закупівлі, житлова політика, бюджетування і контракти, гранти та виділення фінансів, соціальні послуги, кадрові питання, професійна етика і конфлікт інтересів, землекористування та будівельна політика, комунальні підприємства, комунальне майно, освіту).

Нагадаємо, за підсумками 2017 Нова Каховка посіла останнє місце за рівнем соціально-економічного розвитку серед міст обласного підпорядкування Херсонської області. 

Також в минулому році Нова Каховка виявилася на дні рейтингу відкритості використання публічних коштів.Таврийские вестискачать dle 10.6фильмы бесплатноВернуться назад