DataLife Engine > Новини / Суспільство / Відео > Як українці відпочивають на курорті за кілька сотень метрів від окупантів

Як українці відпочивають на курорті за кілька сотень метрів від окупантів

Як українці відпочивають на курорті за кілька сотень метрів від окупантів


Селище Стрілкове на Херсонщині, не дивлячись на близькість сторін, зараз живе туризмом і риболовлею. Одна з баз відпочинку виявилася в сірій зоні. Незважаючи на близькість до розташування російського окупаційного контингенту, відпочиваючі їдуть на небезпечні курорти.

Як говориться в сюжеті програми «Спецкор» на телеканалі 2 + 2, база відпочинку "Валок" в селі Стрілкове на Херсонщині через війну виявилася в сірій зоні. По обидва боки стоять прикордонні вишки і укріпрайони українських і російських військ. Незважаючи на це, на базі відпочинку є люди, які їдуть сюди відпочивати і працювати. Пускають на базу відпочинку «Валок» тільки за спеціальними списками, які складаються спільно з прикордонниками та СБУ.

Українська розвідка фіксує наявність на тому боці не тільки прикордонників ФСБ, а й ротацію десантних підрозділів і важку механізовану техніку. Там розташоване ціле військове містечко, здійснюють ротацію - двічі на місяць. Між сторонами - близько 200 метрів.
Херсон онлайнскачать dle 10.6фильмы бесплатноВернуться назад