DataLife Engine > Версия для печати > Діти на Херсонщині прямо-таки навперебій ризикують життями просто заради забави
DataLife Engine > Новини / Суспільство > Діти на Херсонщині прямо-таки навперебій ризикують життями просто заради забави

Діти на Херсонщині прямо-таки навперебій ризикують життями просто заради забави

Діти на Херсонщині прямо-таки навперебій ризикують життями просто заради забави


У Верхньому Рогачику компанія дітвори зображувала каскадерів, спускаючись з крутого пагорба на велосипеді. Під час спуску п'ятирічна дівчинка, яка сиділа на багажнику «велика» не втрималася на ньому, і далі котилася з гірки самостійно, «заробивши» перелом лівого стегна.

У селі Рубанівка Великолепетиського району десятирічний хлопчик «пішов на штурм» високого дерева, з якого і звалився. Батькам він нічого не сказав, проте правда з'ясувалася вже через кілька годин, коли у школяра почалися болі в попереку. Виявилося, що він отримав забій нирки.

А ось в обласному центрі шістнадцятирічний підліток і без каскадерских вправ створив собі неабиякі проблеми. Роздобувши десь спиртне, він серед білого дня набрався так, що ледве міг пересуватися.

Однак до будинку він так і не дійшов: хміль його «скосив» прямо на проспекті 200 років Херсона. Для невдалої жертви зеленого змія все могло б закінчитися найжорстокішим похміллям, проте впав на асфальт він вкрай невдало, зламавши плече. Так що навчальний рік юний випивака закінчить в гіпсовій пов'язці.
khersonci.com.uaскачать dle 10.6фильмы бесплатноВернуться назад