DataLife Engine > Новини / Суспільство > В балці Каховського водосховища браконьєри розорили нерестовище

В балці Каховського водосховища браконьєри розорили нерестовище

В балці Каховського водосховища браконьєри розорили нерестовище


Найбільше затримання браконьєрів з початку весняного нересту провели на Херсонщині співробітники оперативного відділу управління «Херсонрибоохрани».

14 квітня, прямо в балці Каховського водосховища, яке і є нерестилищем, двоє жителів села Республіканець Бериславського району області виставили п'ять сітей загальною протяжністю в півкілометра.

І тим самим перекрили косякам доступ до місця, де можна вимітати ікру і продовжити свій рід. У цей полон попалися 52 білих амура з ікрою, вагою від п'яти до п'ятнадцяти кілограм кожен.

Задоволені видобутком, нелегальні промисловики вже перевантажували амурів з моторного човна в «Жигулі». За цим заняттям їх і застали співробітники оперативного відділу управління «Херсонрибоохрани» і водної поліції.

Знаряддя браконьєрства у них вилучили, одного селянина затримали на місці, а другий втік у плавні. Його особу встановлюють.

За шкоду, завдану навколишньому середовищу, винуватцям доведеться сплатити до бюджету 13 тисяч 515 гривень.

Але справа навіть не в грошах. Обурює, що формений розбій відбувався безпосередньо на нерестовищі, і трійця разом з рибою загубила мільйони особин молоді, яка не встигла навіть з'явитися на світ .
В балці Каховського водосховища браконьєри розорили нерестовище

Фото оперативного відділу управління «Херсонрибоохрани».
На знімках: вилучені у браконьєрів улов і снасті; затриманий браконьєр.
khersonci.com.uaскачать dle 10.6фильмы бесплатноВернуться назад