DataLife Engine > Новини / Суспільство > У Новій Каховці невідомий попався на чотирнадцятій крадіжці

У Новій Каховці невідомий попався на чотирнадцятій крадіжці

У Новій Каховці невідомий попався на чотирнадцятій крадіжці


У Новій Каховці відбулася серія дуже схожих крадіжок в двох місцевих супермаркетах: «Фреш» на вул. Французької, 55 і «АТБ-Маркет» на пр. Перемоги, 18. Хтось мало не кожен день виносив звідти солодощі: шоколадки, батончики, шоколадно-горіхову пасту, та іноді «прихоплював» до них дезодоранти.

Невідомий попався на чотирнадцятій крадіжці, 18 серпня, в приміщенні магазину ТОВ «АТБ-Маркет». Ним виявилася місцева жителька, яка добре знала розташування відеокамер в магазинах. Дівчину зупинили охоронці супермаркету і попросили показати чек і вміст сумочки. Вона відмовилася, тоді вони викликали поліцію.

У суді вона пояснила, що таким чином помстилася за те, що її не прийняли на роботу. У «АТБ» їй просто відмовили, а в супермаркеті «Фреш» вона проходила стажування, але її все одно не взяли і за стажування не заплатили. А вкрадене роздавала знайомим, тому що хотіла всіх пригостити шоколадом і помститися адміністрації супермаркетів.

За словами підсудної, коли її спіймали на крадіжці, брат відшкодував матеріальний збиток супермаркетам, заплатив їм по тисячі гривень. Але підтвердити це не змогла, тому що документів, що підтверджують внесення грошей в касу, йому не видали. У той же час, матеріальних претензій до суду адміністрація магазинів не направила.

Проте, дівчині (або знову її брату) доведеться ще заплатити більш ніж потрійну вартість украденого, близько 6,5 тисяч гривень - за судові витрати і експертизи. Також 3 березня суддя Новокаховського міського суду Наталія Матвєєва засудила «месницю» до півтора року обмеження волі.Херсон онлайнскачать dle 10.6фильмы бесплатноВернуться назад