DataLife Engine > Новини / Статті / Суспільство > Байдужість чи злочинність влади Нової Каховки?

Байдужість чи злочинність влади Нової Каховки?

Байдужість чи злочинність влади Нової Каховки?


Те, що метал став об’єктом інтересу злочинних елементів нашого суспільства не новина. Держава 27 років безуспішно бореться з «мисливцями» за металом, а контроль належним чином за роботою приймальних пунктів металу так і не змогла організувати. Доходить до абсурду: в пункті прийому металу цілу кришку люку не приймуть, але розбиту приймуть. Абсурд? Повний. Окрилені такою байдужістю держави, до боротьби з добуванням металу, злочинці зруйнували повністю чавунні огорожі ЗОШ№7, ДНЗ по вул. Історичній, дитячого майданчику в прибережному парку. Постійно «полюють» за чавунною огорожею ЗОШ№2.

Прибережний мікрорайон нашого міста оголошений пам’яткою архітектури, яка охороняється державою. В місті за його охорону відповідає міськрада, через свої служби, зокрема ще діюче ЖЕУ під керівництвом «комуїста» О.Каневського. Частиною архітектурних форм, крім бойчуківського розпису на будинках, є елементи чавунної огорожі між будинками по пр. Дніпровському. Руки вандалів добралися вже і до цього об’єкту.

Так влітку біля будинку №39 по пр. Дніпровському вандали зруйнували частину чавунної огорожі і лише завдяки пильності мешканців будинку не встигли забрати її. Мешканці не лише прогнали злочинців, а й звернулися в поліцію. Та, в свою чергу, в ЖЕУ і… його працівники забрали чавунні елементи огорожі… на зберігання до відновлення всієї огорожі.

З того часу минуло 6 місяців. 6 разів зверталися мешканці будинку, як до техніка ЖЕУ, так і безпосередньо в ЖЕУ, але всі 6 разів не заставали його начальника і головного інженера на робочому місці. Не бажаючи жити в новому році зі знівеченою огорожею звернулися до п.Каневського письмово. І отримали відписку такого змісту: «Отримавши і розглянувши вашу заяву КП повідомляє, що цінує вашу турботу про збереження парканів нашого міста. Але пояснює ще раз, що до складової структури тарифу на утримання будинків роботи по ремонту парканів не входять. Відновлення парканів буде включено до плану роботи підприємства в разі фінансування цих робіт. Деталі огорожі дійсно передані на збереження в ЖЕУ!»

Одним словом, яке ваше і наше діло, що паркани руйнуються! А надія в вас на те, що «корисні» ідіоти виділять кошти на їх ремонт, чи організують не лише охорону, а й виявлення злочинців-руйнівників з допомогою міськрадівської охорони – примарна. В голові «вождя всіх часів» новокаховчан В.Коваленка і «корисних» ідіотів перш за все їхні забаганки, на кшталт футболу!

Дорослі ще якось, хоч і через силу витримують таке ставлення місцевої влади до збереження культурних і архітектурних цінностей. А що сказати дітям, які бачать, як планомірно руйнується культурне і архітектурне надбання? Чи не зрозуміють вони байдуже ставлення влади, як сигнал до дії, тобто як заохочення до руйнування всього і скрізь? До вирощування владою міста нового покоління «металістів»?

Запитання напряму до вас, п.Коваленко і Плюйко? Коли ж закінчиться цей бедлам в місті? Коли відновлять не лише металеву огорожу біля будинку №39 по пр. Дніпровському, а й дитячого майданчику в прибережному парку і реставрують його архітектурні елементи?

На ФК «Енергія» ви знаходите мільйони, точніше крадете їх у громади, а на вкрай необхідні роботи у вас грошей немає! Раджу вам відмовитися, панове «корисні» ідіоти з п.Коваленком, п.Розламаєм, п.Фупрсєєвою від незаконного включення в гаманець міста на 2018р. витрат на ФК «Енергія», міськрадівську охорону, скоротити видатки на захмарні зарплати собі і помічникам та цілій раті «радників» (складається враження що ви, п.Коваленко – недієздатні, через те, що незаконно, на платній основі їх тримаєте), утримання кишенькової газети «Нова Каховка», яка вже 2-й рік повинна жити на власних хлібах, як живуть інші міські приватні ЗМІ, на численні феєрверки і свята, впорядкувати число авто для вас і ваших заступників (авто для п.Фурсєєвої, заступників). Пояснити новокаховчанам, куди ж ділася «Шкода» з номером ВТ 0001 та ще про багато незаконних і непотрібних вливань в КП, які створені вами лише під «потрібних» вам людей. І тоді з’являться гроші і на підтримання в належному стані пам’ятників архітектури, і на прибирання і полив територій, не за рахунок мешканців міста, а за рахунок балансоутримувачів будинків.

На цьому фоні в мене створюється враження, що влади в місті немає, а є кучка людей з хижацькими прагненнями лише до власного збагачення і нанесенню шкоди державі.Анатолій Лисак

П.п. П.Коваленко! По суті ви створили міні державу «Нью Каховка». Так чому ви і ваші «радники» не додумалися до створення резервного фонду? От тоді ви великодушно і виділяли б з нього гроші на такі «кричущі» заходи. Наші. Не ваші!
А огорожу відремонтуйте негайно! Хоч і за свої, неміряні з О.Каневським зарплати!скачать dle 10.6фильмы бесплатноВернуться назад