DataLife Engine > Новини / Суспільство > Через Херсонщину пройде новий туристичний маршрут

Через Херсонщину пройде новий туристичний маршрут

Через Херсонщину пройде новий туристичний маршрут


Пам'ятки трьох областей півдня України планують включити в новий маршрут активного туризму протяжністю 295 кілометрів.

Як повідомили в прес-службі Одеської обласної державної адміністрації, в наступному році в Одеській області може з'явитися новий туристичний маршрут «Подорожуй активно Південною Пальмірою», довжина якого становить 295,12 км. Він стане частиною пілотного проекту розвитку активного туризму в Україні. Зокрема, передбачено створення окремого великого туристичного маршруту, який повинен зв'язати три південні області України: Одеську, Миколаївську і Херсонську.

Туристичний маршрут «Південна Пальміра» буде починатися з фортеці «Ізмаїл», на території якої знаходиться значна кількість пам'яток національного значення, об'єкти релігійного туризму, великий Дендрологічний парк (Ізмаїльський район, м Ізмаїл). До його складу увійдуть більше 16 туристичних об'єктів. Серед них - р Вилкове з протяжністю каналів 72 км.

Також туристи зможуть відвідати Акерманську фортеця, Національний природний парк «Тузловські лимани», відомі одеські катакомби і інші архітектурні пам'ятки. Крім цього, в перелік об'єктів включені розважальні та спортивні комплекси: аквапарк, дайвінг-центр, іподром і кінно-спортивний клуб, Вейт-парк і клуб для альпіністів.

Передбачається, що проект «Подорожуй активно Південною Пальмірою» отримає повну маркування відповідно до українського законодавства. Зараз має бути встановлено 37 вказівних туристичних знаків, 21 інформаційний туристичний знаків, і по одному туристичному знаку на початку і в кінці туристичного шляху - м Ізмаїл, фортеця «Ізмаїл» і с. Калинівка.Любимый Херсонскачать dle 10.6фильмы бесплатноВернуться назад