DataLife Engine > Новини / Суспільство > На Херсонщині, з 1 грудня, встановлено заборону на вилов раків

На Херсонщині, з 1 грудня, встановлено заборону на вилов раків

На Херсонщині, з 1 грудня, встановлено заборону на вилов раків


З 1 грудня 2017 по 30 червня 2018 встановлено заборону на вилов річкових раків в акваторіях пониззя Дніпра з придаточной системою, Дніпровсько-Бузького лиману і нижній частині Каховського водосховища в межах зони контролю Херсонрибохрани.

Ловля раків в заборонений період є порушенням природоохоронного законодавства, в результаті якого настає адміністративна відповідальність за ч.4 ст. 85КУпАП. Дана стаття передбачає накладення штрафу в розмірі до 680 грн. Крім того, порушнику доведеться сплатити збитки в розмірі 25 грн. 50 коп. за кожного незаконно виловленого рака.

Херсонрибохрана закликає громадян про всі випадки порушень правил рибальства та даних заборони невідкладно повідомляти на телефон всеукраїнської безкоштовної «гарячої» лінії: 0-800- 50-52- 50.

Тим часом, по всій Херсонщині, такі заборони не мають жодного впливу - на ринках зазвичай вільно торгують раками, незважаючи на всі «страшилки».

Шановні громадяни! Не купуйте раків на ринках, у магазинах! Допоможіть зберегти природу!Софія Вишневськаскачать dle 10.6фильмы бесплатноВернуться назад