DataLife Engine > Новини / Суспільство > Увага! Шахраї-контролери на Херсонщині

Увага! Шахраї-контролери на Херсонщині

Увага! Шахраї-контролери на Херсонщині

Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області попереджає господарюючих суб’єктів про факти перевірок під виглядом спеціалістів служби, які не мають відповідних направлень, посвідчень.

Відповідно до Закону України "Про основні засади здійснення державного нагляду(контролю) у сфері господарської діяльності" всі спеціалісти ГУ Держпродспоживслужби в області, які проводять державний нагляд (контроль), для проведення планових та позапланових заходів контролю мають відповідні посвідчення, направлення з гербовою печаткою, підписані начальником Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Шевченко С.А.

Під час проведення державного контролю державні інспектори реєструються у Журналі реєстрації перевірок, відповідного суб’єкта господарювання, зазначають - свою посаду, прізвище ім’я та по батькові, номер направлення на проведення перевірки та ставлять свій підпис.

З метою запобігання таких фактів Головне управління пропонує спочатку уважно ознайомитися зі службовими посвідченнями, записати відомості про перевіряючих, уважно прочитати направлення, запропонувати зареєструватися у відповідному Журналі реєстрації перевірок.

У разі виявлення підозрілих спеціалістів підприємцям пропонують звертатися до Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області ( вул.Перекопська,17, м. Херсон) або у робочий час телефонувати на номери телефонів:26- 36- 06, 26-26-43, 32-17-37 або звертайтесь до органів Національної поліції.
Любимый Херсонскачать dle 10.6фильмы бесплатноВернуться назад