DataLife Engine > Новини / Статті / Суспільство > Хто не знає української мови, тому не місце в Україні!

Хто не знає української мови, тому не місце в Україні!

Хто не знає української мови, тому не місце в Україні!

Хто не знає української мови, тому не місце в Україні!
Так, я прихильник конкретних і рішучих дій. На цю статтю мене наштовхнули надруковані в газеті «Наша Батьківщина» №45 слова канцлера Німеччини Ангели Меркель (в черговий раз німці довірили їй цю посаду, значить підтримують її): «Хто не знає німецької мови, тому не місце в Німеччині!» ЇЇ засуджують за підтримку програми прийому біженців, але вона мислить по державному. Німеччина старіє, народжуваність від’ємна і залишається одне – робити ставку на біженців. Хоча, звичайно, всіх підряд приймати не можна. Але німці дуже практична нація і нічого непродумано не роблять.

Відсів небажаних відбувається за декілька ми параметрами. Перший і найважливіший – перевірка на приналежність до екстремістських організацій. Після якої всі мають пройти обов’язкові курси німецької мови та історії Німеччини. Лише тим, хто пройде ці випробування, надається право на роботу. А потім ставиться питання про вирішення надання німецького громадянства.

Звичайно, не все «гладко» в цій програмі, перш за все, питання з нестачею робочої сили. Медицина не рекомендує міжетнічні шлюби, складним є і питання релігії, бо мусульмани і християни одвічні вороги. Але все гладко не буває. Головне те, що Німеччина, хоч і повільно, але рухається вперед.

Згубної політики надавати за державний кошт освіту всім націям, які мешкають в Німеччині, не було і не буде! Чітко виконуються вимоги Євромовної хартії, декларації ООН «Про права корінних народів».

Коли я переглядав по каналу «ARD das Erste» їхню розважальну передачу, на зразок нашої «Алло, ми шукаємо таланти!», то обімлів. В журі сидів негр, серед учасників також були негри, але всі вони бездоганно володіли німецькою мовою. Вона для них стала рідною і об’єднує всіх громадян Німеччини. Це при тому, що в Німеччині на сьогодні мешкає 7 млн. турків, 2,5 млн. московитів, 2 млн. поляків і безліч інших народів, навіть негрів. Одначе жодної турецької, московитської, польської і т.д. і т.п. шкіл за державний кошт в Німеччині немає і бути не може!

В Україні суцільний балаган, на 27 році відновлення незалежності. Представники деяких нацменшин, не маючи на те ніякого права, вимагають навчати їх дітей рідною мовою, за державний кошт. Є ст.53 Конституції, яка гарантує їм навчання рідною мовою в суботніх чи недільних школах, але жодної такої школи в Україні немає. Навіть гірше! Навчати дітей московитською мовою вимагають не етнічні московіти, а громадяни України, за походженням – чистокровні українці, а по духу «хохлуїни». Зрозуміло, що таких батьків слід позбавляти українського громадянства, або надавати вид на проживання, або виселяти. Суворо, але справедливо, адже мова йде про існування самої України.

Згадайте слова М.Рильського: «Без мови рідної юначе, народу нашого нема!» А, отже, не буде і України. 337 років колоніального московського іга, 73 роки «комуністичного» свавілля знищили генофонд нації, під загрозою її культура, історія (Путін цинічно її забирає. В Москві поставив пам’ятник в.Великому і проголосив його московським князем), звичаї, традиції, обряди.

Дещо робиться, але, як говорять в Україні: «Як мертвий дише!». Навіть закон «Про освіту» робить велику помилку, надаючи можливість дітям нацменшин вивчати рідну мову до 4-го класу. По перше, все зводиться лише до вивчення мови тих меншин, мови яких не є загроженими (московити, поляки, румуни, молдавани, угорці), а представники загрожених мов – кримчаки, караїми, роми і гагузи ніколи не зможуть скористатися своїм правом. Тому що одних до сотні, або до тисячі, а роми взагалі писемності не мають. А якщо взяти до уваги загальну кількість нацменшин в Україні (146), то це фізично не можна здійснити, в будь-якому випадку.

По друге, з точки зору педагогіки і психології, вивчати споріднені мови в молодших класах заборонено (московитська на 60% споріднена з українською, польська – на 40%). Не рекомендується вивчати і іноземні мови в молодших класах. Навіть в СРСР дотримувалися цих вимог: московитську і іноземну мови вивчали з 5-го класу! А зараз хто на що гаразд. Ніякого розуму, лише власні хибні бажання.

Ще один кричущий факт: в Києві діє закритий НВК (від ясель до 11 класу) «Сімха Хабад», в який «жиденят» приймають лише за свідоцтвами і який повністю проплачується Україною! Як я не намагався отримати пояснення з приводу законності його існування, ніхто, від президента до міністра ОіН, голови ВРУ навіть не відповіли!
Якби в основу українського права було покладено, як в Англії, звичаєве і обрядове право, то тоді б прислів’я: « На чиєму возі їдеш, того й пісню співай!» мало б силу закону і діяло. А так ні римське право не діє, ні обрядове і звичаєве.

Путін відмовився продовжити з Татарстаном дію договору про суверенітет, заборонив заміну кирилиці латиною. А на сьогодні прокуратура Татарстану притягає до КВ тих татарських громадян, які послуговуються в державних установах і організаціях татарською мовою. Путін хоче попередити розпад своєї імперії, але не хоче зрозуміти, що проти природи не попреш! Рано чи пізно підійметься вся Московська федерація і лусне як мильна бульба!

Але нам своє робити! Крок за кроком відновлювати Україну в первозданному, створеному природою, вигляді. Тільки робиться це не так, як треба. Збільшили частку українських пісень на ТБ і радіо до 30% і радіють, наче діти. А постанова пленуму Конституційного Суду від 14.12.1999р. (тлумачення ст.10 Конституції на запит 52 народних депутатів) гласить: «Всі масові заходи проводяться державною мовою!» Ліва рука не знає, що робить права!

А ви чули коли-небудь, щоб в Московії по ТБ чи радіо, щоб іноземні радіостанції чи ТК транслювали українську пісню? Я не чув, хоча вибірково по супутниковому ТБ прослуховую (їх аж 500), іноземні радіостанції та ТК (їх аж 1231).

Отак і живемо ми з вами, в країні ідіотів, які не хочуть самі собі щастя, стати самими собою. Який вихід з цього становища? Розпочати з себе, своєї сім’ї, бо владі воно ні до чого, вона ж на майже 100% жидівська (уряд, президент), не українська, а ВРУ – на 2/3. Тобто 66% також жидівська і московитська. В Конституцію слід внести зміни, а саме: президент – лише чистокровний українець, не мільярдер чи мільйонер, а депутати і міністри, держслужбовці – в відсотках від складу населення. Тобто – 78% депутатів ВРУ чистокровні українці і патріоти. Лише так і не інакше! Згідно заповіді природи, яка створила наш світ.Анатолій Лисак скачать dle 10.6фильмы бесплатноВернуться назад