» » Херсонська ОДА зацікавлена у покращені якості роботи голів райдержадміністраційХерсонська ОДА зацікавлена у покращені якості роботи голів райдержадміністрацій

Херсонська ОДА зацікавлена у покращені якості роботи голів райдержадміністрацій

Питання кадрового забезпечення виконавчої гілки влади у районах та підтримання рівня компетентності її посадових осіб знаходиться на контролі обласної державної адміністрації. В цьому облдержадміністрація тісно співпрацює з органами місцевого самоврядування, повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Так, на виконання розпоряджень голови обласної державної адміністрації, 8 листопада проводилася планова перевірка діяльності Великолепетиської, а 10 листопада – Скадовської районних державних адміністрацій.

У Великолепетиському районі робочою групою, до складу якої увійшли працівники апарату обласної державної адміністрації та її структурних підрозділів, здійснено вивчення діяльності голови Великолепетиської районної державної адміністрації Кумановської С.С.

Перевіркою було встановлено, що у депутатів Великолепетиської районної ради є зауваження до роботи голови райдержадміністрації стосовно її звіту щодо реалізації делегованих районною радою повноважень у 2015 році. Депутати райради у своєму рішенні, взявши цей звіт до відома, рекомендували голові райдержадміністрації усунути, на їх думку, недоліки в роботі з виконання делегованих повноважень по ефективному використанню трудових і фінансових ресурсів району.

Фахівці робочої групи, ретельно вивчивши ситуацію, зокрема з’ясували, що до зведеного бюджету протягом січня – вересня поточного року надійшло податків і зборів у сумі 43,7 млн грн, що в 1,7 раза більше порівняно з відповідним періодом 2015 року. Надходження до загального фонду місцевих бюджетів також збільшилися і склали 27,4 млн грн, що становить 127,8 % до планів, затверджених місцевими радами.

У 2015 році фінансування закладів соціально-культурної сфери району, з місцевих бюджетів, проведено на належному рівні. В районі протягом січня-червня поточного року зросла середньомісячна заробітна плата штатних працівників на 26,5% і станом на 01 липня становила 2802 грн.

Загалом можна сказати, що райдержадміністрацією з 31 показника з питань промисловості, агропромислового комплексу, інвестиційної діяльності, житлово-комунального господарства, фінансів, передбачених програмою економічного, соціального та культурного розвитку на 2016 рік, яку депутати райради затвердили своїм рішенням, виконано – 29. Щодо 2 показників, то вони виконані не у повному обсязі, а саме: рівень оплати населенням житлово-комунальних послуг на 98,7 % та по виробництву олії. З метою виправлення ситуації райдержадміністрацією вживаються заходи. Для забезпечення 100-відсоткової оплати послуг ЖКГ на офіційному сайті районної влади розміщується інформація про необхідність проведення своєчасної її сплати. Виконання запланованих показників по виробництву олії планується здійснити до кінця року.

Представники робочої групи рекомендували голові Великолепетиської районної державної адміністрації Кумановській С.С. усунути вищевикладені недоліки в роботі районної державної адміністрації та її взаємодії з районною радою, а також селищним та сільськими головами району.

Зауваження до діяльності голови Скадовської районної державної адміністрації Турика В. А. щодо, на їх думку, неналежного виконання делегованих повноважень, наданих райрадою, були і у депутатів Скадовської районної ради.

Фахівці робочої групи облдержадміністрації, перевіривши діяльність голови райдержадміністрації з’ясували, що зауважень з основного питання життєдіяльності району, а саме: виконання бюджету, у депутатів не виникло. Вони розглянули звіт райдержадміністрації про виконання районного бюджету за 9 місяців 2015 року та затвердили його.

Що стосується довіри виборців Скадовщини та авторитету голови районної державної адміністрації, то оцінку його роботі можна надати виходячи з виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Скадовського району. Зокрема, за підсумками січня – вересня 2016 року основні економічні показники або збільшилися, або принаймні залишилися на рівні минулого року.

Крім того в цьому році в розвиток району вкладено 26,3 млн доларів США прямих іноземних інвестицій. В результаті питома вага району складала 12,7% до загального підсумку прямих іноземних інвестицій по області. Середньомісячна заробітна плата штатних працівників за січень – червень 2016 року в районі зросла на 33,5%, порівняно з відповідним періодом минулого року і склала 3328 грн.

Необхідно зазначити, що обласна державна адміністрація зацікавлена у покращенні якості роботи представників влади у районах і охоче в цьому співпрацює з усіма, а особливо з органами місцевого самоврядування. Така небайдужість з боку громадськості допомагає виконавчим органам влади ретельніше ставитися до своїх обовязків.скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев


Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: оновити, якщо не видно коду
Введите код:


Свіжі новини


13:31
Постанова про забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України

20:57
Зміни до Конституції, які зможуть забезпечити баланс стосунків між гілками влади

18:28
«Народний фронт» - найдисциплінованіша фракція, - ОПОРА

21:03
Нахабству шахраїв немає меж

20:46
Вибух у центрі Херсона, поліція встановлює обставини

20:19
Презентовано другий пакет законодавства щодо посилення відповідальності неплатників аліментів

20:10
Україна спроможна захистити свій інформаційний простір

12:26
Максим Бурбак: Українська армія - одна з найсильніших армій світу (відео)

21:30
Весна у всій красі на Арабатській Стрілці

21:05
Максим Бурбак на 112, запись эфира 18.04.2018

20:38
Павло Петренко: Уряд поновив роботу антирейдерських аграрних штабів (відео)

17:50
Виступив перед учасниками Міжнародної конференції - Максим Бурбак

17:44
Сьогодні о 18:10 буду на 112-му - Максим Бурбак

20:39
Зухвала втеча з СІЗО Херсона

20:22
Сергій Пашинський: Росія хоче зірвати поставки летальної зброї для України (відео)

20:18
Парламент підтримав законопроект про перехід України до міжнародних стандартів поводження із радіоактивними відходами

09:40
Чего помогли избежать стране камикадзе Яценюка и что успела за два года команда Гройсмана

21:50
В порожній квартирі сталася пожежа у Новій Каховці

21:38
Через інтернет-магазин розповсюджували наркотики на Херсонщині

20:56
Максим Бурбак: Парламент повинен позбавити державні підприємства радянського баласту (відео)
Більше новин