» » Учасники «Таврійських горизонтів» відвідали 4 найбільш успішних підприємств Херсонщини у сфері АПКУчасники «Таврійських горизонтів» відвідали 4 найбільш успішних підприємств Херсонщини у сфері АПК

Учасники «Таврійських горизонтів» відвідали 4 найбільш успішних підприємств Херсонщини у сфері АПК

На другий день роботи ІХ Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток» 01 жовтня 2016 року, під час інформаційного туру «Аграрний сектор – можливості для повного циклу виробництва», учасників заходу було ознайомлено з діяльністю провідних агропромислових об’єктів області, повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Учасники мали можливість відвідати агропромислові підприємства з іноземними інвестиціями, які успішно реалізували свої проекти на Херсонщині, а саме: ТОВ «Каховка Протеїн Агро», Каховську філію ЗАТ АТ «Каргілл», ТОВ «Терра Тарса Україна» та ПРАТ «Чумак».

Відвідавши ПРАТ «Чумак» – компанію національного рівня, яка знаходиться на ринку більш ніж 20 років та є однією з найбільших в переробній галузі України, учасники ознайомилися із циклом виробництва та були приємно вражені асортиментом більше 10 найменувань харчової продукції, яка успішно експортується на ринки Канади, США, Казахстану, Грузії, Ізраїлю, Іспанії, країн Балтії та інші світові ринки.

Компанія належить одному з основних інвесторів Херсонщини – Карлу Стурену, почесному консулу Королівства Швеція в м. Каховка. Вона була започаткована ще 1996 року у місті Каховка і є одним із перших інвестиційних проектів на Херсонщині.
Учасники «Таврійських горизонтів» відвідали 4 найбільш успішних підприємств Херсонщини у сфері АПК

ТОВ «Каховка Протеїн Агро» – один з найбільших в Україні комплексів з переробки соєвих бобів, який динамічно розвивається завдяки новітньому обладнанню провідних зарубіжних компаній, виробництво, що відповідає світовим стандартам та наявності власного елеватора дозволяє зберігати до 40 000 т бобів сої.

Про свій комплекс розповів директор Федір Ютовець: «Підприємство досконале і не потребує додаткових вкладень, але нам потрібно більше сировини аби завантажити потужності по переробці сої на 100%».

Також учасники завітали до Каховської філії ЗАТ АТ «Каргілл», яка представлена маслоекстракційним заводом, який має великі потужності на півдні України. «Каргілл» – один з найбільших в Україні експортерів зерна, олійних культур і продуктів їх переробки.
Учасники «Таврійських горизонтів» відвідали 4 найбільш успішних підприємств Херсонщини у сфері АПК

«Окрім продажу добрив, ми займаємось розробкою продукції, адаптацією продукції до нашого ринку та крапельним зрошенням для польових культур, – розповідає директор компанії Андрій Гоголев. – Питання особистої довіри для інвесторів дуже важливе, оскільки ми не можемо змінити законодавство і викорінити корупцію, тому тільки на довірі у нас вибудувались відносини з інвесторами».

ТОВ «Терра Тарса Україна» – спільне турецько-чилійське підприємство Доктор Тарса, виробляє з власної сировини широкий спектр спеціальних добрив. Основні напрямки: добрива, крапельне зрошення, агротехніка. Учасники мали можливість наочно ознайомитися з проектною пропозицію зі створення на базі підприємства лабораторії для дослідження ґрунтів, яку напередодні було презентовано на панельній дискусії «Інвестиції в агробізнес».

У ході подорожі за маршрутом гості Форуму мали змогу черговий раз переконатися у надійності та стабільності співпраці на Херсонщині.

За результатами заходу очікується розширити напрацьований досвід співпраці з іноземними партнерами та їх коло.
Учасники «Таврійських горизонтів» відвідали 4 найбільш успішних підприємств Херсонщини у сфері АПК
скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев


Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: оновити, якщо не видно коду
Введите код:


Свіжі новини


13:31
Постанова про забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України

20:57
Зміни до Конституції, які зможуть забезпечити баланс стосунків між гілками влади

18:28
«Народний фронт» - найдисциплінованіша фракція, - ОПОРА

21:03
Нахабству шахраїв немає меж

20:46
Вибух у центрі Херсона, поліція встановлює обставини

20:19
Презентовано другий пакет законодавства щодо посилення відповідальності неплатників аліментів

20:10
Україна спроможна захистити свій інформаційний простір

12:26
Максим Бурбак: Українська армія - одна з найсильніших армій світу (відео)

21:30
Весна у всій красі на Арабатській Стрілці

21:05
Максим Бурбак на 112, запись эфира 18.04.2018

20:38
Павло Петренко: Уряд поновив роботу антирейдерських аграрних штабів (відео)

17:50
Виступив перед учасниками Міжнародної конференції - Максим Бурбак

17:44
Сьогодні о 18:10 буду на 112-му - Максим Бурбак

20:39
Зухвала втеча з СІЗО Херсона

20:22
Сергій Пашинський: Росія хоче зірвати поставки летальної зброї для України (відео)

20:18
Парламент підтримав законопроект про перехід України до міжнародних стандартів поводження із радіоактивними відходами

09:40
Чего помогли избежать стране камикадзе Яценюка и что успела за два года команда Гройсмана

21:50
В порожній квартирі сталася пожежа у Новій Каховці

21:38
Через інтернет-магазин розповсюджували наркотики на Херсонщині

20:56
Максим Бурбак: Парламент повинен позбавити державні підприємства радянського баласту (відео)
Більше новин