» » Влада Нової Каховки не бажає чесно співпрацювати з роботодавцямиВлада Нової Каховки не бажає чесно співпрацювати з роботодавцями

Влада Нової Каховки не бажає чесно співпрацювати з роботодавцями

Навесні цього року в Новій Каховці Херсоснкьої області за підтримки американської фундації “USAID Лідерство в економічному врядуванні” проводилось анкетування представників малого та середнього бізнесу щодо клімату у відносинах бізнесу та органів міської влади.

Підприємці з інтересом заповнювали анкети та передавали до Фонду і на сьогодні ми маємо наступні реальні результати.

Всі новокаховські підприємці, а це люди , які сьогодні створюють робочі місця в Новій Каховці були одностайні , що основною проблемою, що заважає розвитку – це великий рівень корупції місцевої влади і її небажання чесно співпрацювати.

На другому місці – повна непрозорість при підготовці місцевою владою регуляторних актів, пов’язаних з підприємництвом і життям міста. Адже міська влада назагал каже, що нібито підприємці не сплачують всі податки, тому вони погані і нічого їх поважати, але забуває при цьому наголосити, що 73,3% - це частка малого та середнього бізнесу в доходах міського бюджету.

Виходить так , що саме бізнес сьогодні годує Нову Каховку і її соціальну сферу, але все рівно у владі ніхто не враховує точку зору підприємців, коли формує умови для ведення цього самого бізнесу. Влада забула, що чим краще розвивається бізнес- тим більше він сплачує податків і тим більше грошей буде в міському бюджеті. От і виходить гра в одні ворота, підприємці платять податки, а влада сама їх витрачає, не рахуючись з годувальником. . Тому і наголошують в анкетах підприємці, що влада веде себе ізольовано від роботодавців і не має інтересу в економічному розвитку міста. Це підтверджує і відсутність в Новій Каховці координаційної ради між владою і бізнесом.

В анкетах підприємці зазначили, що міський голова Нової Каховки Коваленко В.І. діє в інтересах окремих наближених підприємців і не всі суб’єкти знаходяться в рівних умовах, що значно гальмує розвиток Нової Каховки і заважає створювати такі необхідні місту робочі місця, що змушує мешканців їхати на заробітки в інші міста та країни.

Також роботодавці зазначають, що дуже стримує розвиток підприємництва та міста повна відсутність прозорості в одержанні землі під бізнес. Підприємці вважають, що для вирішення цих місцевих проблем не потрібні нові закони з Києва, адже вирішення цих питань в компетенції міської влади , але нажаль у неї немає бажання, а може елементарних знань?!

Основними побажанням для влади міські підприємці- роботодавці зазначали – влада повинна працювати прозоро і сприяти розвитку бізнесу, а не бути гальмівним фактором. Влада має пропонувати нові стимули для розвитку приватного сектору економіки та залучення інвестицій. Багато хто з підприємців наголошував – не чекайте іноземних інвесторів – створіть умови для своїх.скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев


Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: оновити, якщо не видно коду
Введите код:


Свіжі новини


22:29
На КПВВ "Каланчак" затриманий позашляховик, який розшукується Інтерполом

22:21
Сам у себе викрав машину відпочиваючий на курорті Херсонщини

16:38
На Херсонщині шахраї використали «стару-нову» схему обману

16:29
Чергове ДТП на Херсонщині

16:40
У Новій Каховці продовжується боротьба з самодуром В. Коваленком!

13:16
Черговий гуманітарний вантаж для Хотинського району - Максим Бурбак

13:00
Замість трансляції програми "Пряма відповідь" з моєю участю, кабельний оператор... - Максим Бурбак

17:30
У Новій Каховці "представник магазину" виявився шахраєм

17:20
Муніципальна охорона Нової Каховки! Так, чи ні?!

16:34
Україна не прийме жодних таємних планів стосовно Донбасу і Криму

13:18
Виконав почесну місію та вручив Подяку Міністерства інфраструктури України - Максим Бурбак

21:31
Чергова зустріч в Клішківцях з питань розвитку місцевої гімназії - Максим Бурбак

21:08
ПриватБанк попередив українців про нову схему шахрайства з використанням підробленого сайту Приват24

15:41
Уряд підтримав Стратегію низьковуглецевого розвитку України до 2050 року

15:38
Групи продовженого дня у школах України стануть комфортніші та інклюзивні

14:36
Уряд виділив 253 млн гривень на будівництво злітно-посадкової смуги в МА «Одеса», - Володимир Омелян

12:41
Чергова продуктивна сесія парламенту завершена. Звітуємо

12:30
Наскрізь. Випуск №66.Сокирянські "прогреси" і люди без пенсій.

10:12
На Херсонщині матір, яка доводила свою дитину до реанімації, позбавили батьківських прав

09:39
Пенсіонерка в Новій Каховці викинула з балкона всі заощадження
Більше новин