» » Влада Нової Каховки не бажає чесно співпрацювати з роботодавцямиВлада Нової Каховки не бажає чесно співпрацювати з роботодавцями

Влада Нової Каховки не бажає чесно співпрацювати з роботодавцями

Навесні цього року в Новій Каховці Херсоснкьої області за підтримки американської фундації “USAID Лідерство в економічному врядуванні” проводилось анкетування представників малого та середнього бізнесу щодо клімату у відносинах бізнесу та органів міської влади.

Підприємці з інтересом заповнювали анкети та передавали до Фонду і на сьогодні ми маємо наступні реальні результати.

Всі новокаховські підприємці, а це люди , які сьогодні створюють робочі місця в Новій Каховці були одностайні , що основною проблемою, що заважає розвитку – це великий рівень корупції місцевої влади і її небажання чесно співпрацювати.

На другому місці – повна непрозорість при підготовці місцевою владою регуляторних актів, пов’язаних з підприємництвом і життям міста. Адже міська влада назагал каже, що нібито підприємці не сплачують всі податки, тому вони погані і нічого їх поважати, але забуває при цьому наголосити, що 73,3% - це частка малого та середнього бізнесу в доходах міського бюджету.

Виходить так , що саме бізнес сьогодні годує Нову Каховку і її соціальну сферу, але все рівно у владі ніхто не враховує точку зору підприємців, коли формує умови для ведення цього самого бізнесу. Влада забула, що чим краще розвивається бізнес- тим більше він сплачує податків і тим більше грошей буде в міському бюджеті. От і виходить гра в одні ворота, підприємці платять податки, а влада сама їх витрачає, не рахуючись з годувальником. . Тому і наголошують в анкетах підприємці, що влада веде себе ізольовано від роботодавців і не має інтересу в економічному розвитку міста. Це підтверджує і відсутність в Новій Каховці координаційної ради між владою і бізнесом.

В анкетах підприємці зазначили, що міський голова Нової Каховки Коваленко В.І. діє в інтересах окремих наближених підприємців і не всі суб’єкти знаходяться в рівних умовах, що значно гальмує розвиток Нової Каховки і заважає створювати такі необхідні місту робочі місця, що змушує мешканців їхати на заробітки в інші міста та країни.

Також роботодавці зазначають, що дуже стримує розвиток підприємництва та міста повна відсутність прозорості в одержанні землі під бізнес. Підприємці вважають, що для вирішення цих місцевих проблем не потрібні нові закони з Києва, адже вирішення цих питань в компетенції міської влади , але нажаль у неї немає бажання, а може елементарних знань?!

Основними побажанням для влади міські підприємці- роботодавці зазначали – влада повинна працювати прозоро і сприяти розвитку бізнесу, а не бути гальмівним фактором. Влада має пропонувати нові стимули для розвитку приватного сектору економіки та залучення інвестицій. Багато хто з підприємців наголошував – не чекайте іноземних інвесторів – створіть умови для своїх.скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев


Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: оновити, якщо не видно коду
Введите код:


Свіжі новини


20:36
Дивні зелені калюжі налякали мешканців Херсону

20:27
Угорці намалювали карти, де щез шматок Херсонщини

13:05
Ляшко: На старості років відкрию притулок на 1000 собак

20:16
На Херсонщині викрадають навіть те, що не рухається

19:33
Червонокнижний шафран зацвів на Арабатці

19:19
Олександр Турчинов: Влада Януковича не змогла зламати дух українців

20:28
18 лютого вшанування пам’яті героїв Революції Гідності, а Нова Каховка святкуватиме Масляну!

19:54
Ігор Гузь звертається до членів БПП припинити деструктивний популізм і налагодити спільну роботу в сфері медицини

19:45
Лілія Гриневич: За роботу в спеціальних школах та інклюзивних класах встановлено доплату

19:41
Україна має шанс відшкодувати збитки від дій Януковича у міжнародних судах, - Наталія Кацер-Бучковська (відео)

18:03
Максим Бурбак: Чернівчанам слід переобрати депутатів міськради, які покривають свавілля компанії «Чернівцігаз»

10:12
У Києві відкривається масштабна фотовиставка Османа Карімова «75 відтінків Олега Ляшка»

22:30
Незвичайні традиції святкування Дня святого Валентина у різних країнах

21:36
Повільно, але впевнено українські продукти стають все менш натуральними і корисними

21:11
Реєстрація абітурієнтів Херсонщини на ЗНО!

20:52
Ігор Жданов: Реконструкція бази підготовки "Конча Заспа" - найкраща інвестиція в олімпійське майбутнє України

20:46
Секретар РНБО України Олександр Турчинов провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Французької Республіки в Україні Ізабель Дюмон

16:29
3000 доз вакцини для профілактики кору, паротиту та краснухи в Чернівецькій області

15:58
«Кохання поза часом» на Херсонщині

20:43
Арсеній Яценюк: Треба не дати Росії жодного шансу отримати політику замирення (відео)
Більше новин