» » Влада Нової Каховки не бажає чесно співпрацювати з роботодавцямиВлада Нової Каховки не бажає чесно співпрацювати з роботодавцями

Влада Нової Каховки не бажає чесно співпрацювати з роботодавцями

Навесні цього року в Новій Каховці Херсоснкьої області за підтримки американської фундації “USAID Лідерство в економічному врядуванні” проводилось анкетування представників малого та середнього бізнесу щодо клімату у відносинах бізнесу та органів міської влади.

Підприємці з інтересом заповнювали анкети та передавали до Фонду і на сьогодні ми маємо наступні реальні результати.

Всі новокаховські підприємці, а це люди , які сьогодні створюють робочі місця в Новій Каховці були одностайні , що основною проблемою, що заважає розвитку – це великий рівень корупції місцевої влади і її небажання чесно співпрацювати.

На другому місці – повна непрозорість при підготовці місцевою владою регуляторних актів, пов’язаних з підприємництвом і життям міста. Адже міська влада назагал каже, що нібито підприємці не сплачують всі податки, тому вони погані і нічого їх поважати, але забуває при цьому наголосити, що 73,3% - це частка малого та середнього бізнесу в доходах міського бюджету.

Виходить так , що саме бізнес сьогодні годує Нову Каховку і її соціальну сферу, але все рівно у владі ніхто не враховує точку зору підприємців, коли формує умови для ведення цього самого бізнесу. Влада забула, що чим краще розвивається бізнес- тим більше він сплачує податків і тим більше грошей буде в міському бюджеті. От і виходить гра в одні ворота, підприємці платять податки, а влада сама їх витрачає, не рахуючись з годувальником. . Тому і наголошують в анкетах підприємці, що влада веде себе ізольовано від роботодавців і не має інтересу в економічному розвитку міста. Це підтверджує і відсутність в Новій Каховці координаційної ради між владою і бізнесом.

В анкетах підприємці зазначили, що міський голова Нової Каховки Коваленко В.І. діє в інтересах окремих наближених підприємців і не всі суб’єкти знаходяться в рівних умовах, що значно гальмує розвиток Нової Каховки і заважає створювати такі необхідні місту робочі місця, що змушує мешканців їхати на заробітки в інші міста та країни.

Також роботодавці зазначають, що дуже стримує розвиток підприємництва та міста повна відсутність прозорості в одержанні землі під бізнес. Підприємці вважають, що для вирішення цих місцевих проблем не потрібні нові закони з Києва, адже вирішення цих питань в компетенції міської влади , але нажаль у неї немає бажання, а може елементарних знань?!

Основними побажанням для влади міські підприємці- роботодавці зазначали – влада повинна працювати прозоро і сприяти розвитку бізнесу, а не бути гальмівним фактором. Влада має пропонувати нові стимули для розвитку приватного сектору економіки та залучення інвестицій. Багато хто з підприємців наголошував – не чекайте іноземних інвесторів – створіть умови для своїх.скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев


Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: оновити, якщо не видно коду
Введите код:


Свіжі новини


13:29
“Народний фронт” розробив юридичний механізм відбору кандидатів в антикорупційні судді, – Максим Бурбак (відео)

13:03
На Херсонщині не вдалося затримати «головну підозрювану» на місці злочину

12:42
Іноземні гості в Херсонському порту

12:36
У Каховському районі де працюють там і крадуть

12:32
Розроблена чітка юридична формула, за якою відбиратимуть кандидатів до Вищого антикорупційного суду

21:08
Саме антикорсуд потрібен Україні для подолання корупції - Максим Бурбак

13:01
Поліція і СБУ роблять усе для безпеки під час проведення Ліги Чемпіонів

22:08
На Херсонщині дівчинка «поспішала» побачити світ, тому народилася прямо в машині

21:50
На Херсонщині рецидивіст ходив на крадіжки, як на роботу

21:20
П'ятирічний хлопчик став жертвою пограбування у м. Нова Каховка

21:11
9 пожеж на відкритих територіях в один день зафіксовано на Херсонщині

18:55
В Україну приїхали унікальні дзвони з Нідерландів

15:44
Максим Бурбак: Законодавство про трудову міграцію повинно відповідати сучасним викликам (відео)

13:10
Політична партія "Народний фронт" привітала Арсенія Яценюка

11:13
Створення Антикорупційного суду є наступним етапом впровадження антикорупційних реформ

21:51
Шахрайства з орендою квартири у Новій Каховці

21:39
 Юні таланти з Нової Каховки стали переможцями на міжнародному фестивалі-конкурсі в Польщі

20:25
Неймовірно гарне завершення дощів на Херсонщині

20:10
У Білозерському районі палала будівя

13:11
Позиція «Народного фронту» в питанні про Вищий антикорупційний суд базується на рекомендаціях Венеційської комісії
Більше новин