» » Влада Нової Каховки не бажає чесно співпрацювати з роботодавцямиВлада Нової Каховки не бажає чесно співпрацювати з роботодавцями

Влада Нової Каховки не бажає чесно співпрацювати з роботодавцями

Навесні цього року в Новій Каховці Херсоснкьої області за підтримки американської фундації “USAID Лідерство в економічному врядуванні” проводилось анкетування представників малого та середнього бізнесу щодо клімату у відносинах бізнесу та органів міської влади.

Підприємці з інтересом заповнювали анкети та передавали до Фонду і на сьогодні ми маємо наступні реальні результати.

Всі новокаховські підприємці, а це люди , які сьогодні створюють робочі місця в Новій Каховці були одностайні , що основною проблемою, що заважає розвитку – це великий рівень корупції місцевої влади і її небажання чесно співпрацювати.

На другому місці – повна непрозорість при підготовці місцевою владою регуляторних актів, пов’язаних з підприємництвом і життям міста. Адже міська влада назагал каже, що нібито підприємці не сплачують всі податки, тому вони погані і нічого їх поважати, але забуває при цьому наголосити, що 73,3% - це частка малого та середнього бізнесу в доходах міського бюджету.

Виходить так , що саме бізнес сьогодні годує Нову Каховку і її соціальну сферу, але все рівно у владі ніхто не враховує точку зору підприємців, коли формує умови для ведення цього самого бізнесу. Влада забула, що чим краще розвивається бізнес- тим більше він сплачує податків і тим більше грошей буде в міському бюджеті. От і виходить гра в одні ворота, підприємці платять податки, а влада сама їх витрачає, не рахуючись з годувальником. . Тому і наголошують в анкетах підприємці, що влада веде себе ізольовано від роботодавців і не має інтересу в економічному розвитку міста. Це підтверджує і відсутність в Новій Каховці координаційної ради між владою і бізнесом.

В анкетах підприємці зазначили, що міський голова Нової Каховки Коваленко В.І. діє в інтересах окремих наближених підприємців і не всі суб’єкти знаходяться в рівних умовах, що значно гальмує розвиток Нової Каховки і заважає створювати такі необхідні місту робочі місця, що змушує мешканців їхати на заробітки в інші міста та країни.

Також роботодавці зазначають, що дуже стримує розвиток підприємництва та міста повна відсутність прозорості в одержанні землі під бізнес. Підприємці вважають, що для вирішення цих місцевих проблем не потрібні нові закони з Києва, адже вирішення цих питань в компетенції міської влади , але нажаль у неї немає бажання, а може елементарних знань?!

Основними побажанням для влади міські підприємці- роботодавці зазначали – влада повинна працювати прозоро і сприяти розвитку бізнесу, а не бути гальмівним фактором. Влада має пропонувати нові стимули для розвитку приватного сектору економіки та залучення інвестицій. Багато хто з підприємців наголошував – не чекайте іноземних інвесторів – створіть умови для своїх.скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев


Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: оновити, якщо не видно коду
Введите код:


Свіжі новини


20:29
Посварившись з дружиною, новокаховчанин влаштував гонки на авто, ще й взяв з собою 14-річну дочку

19:46
На Херсонщині батько побив трьох дітей до переломів і струсу мозку (відео)

18:10
У Новій Каховці розбій - зловмисник бив і душив подружжя, вимагаючи віддати гроші

17:59
Знову смертельна ДТП на Херсонщині

17:36
Остап Семерак: Маємо посилити відповідальність за порушення природоохоронного законодавства

11:51
Захистіть від Фейсбуку ... З таким проханням до депутатів Каховського райради звернувся їх колишній колега Генрі Мелконян.

15:15
Провели робочу нараду з питань забезпечення житлом учасників АТО-ВПО - Максим Бурбак

20:50
П'яного чиновника за кермом зупинили на Херсонщині

20:04
На самосуд відповіли ... самосудом на Херсонщині

20:18
Вогняне ДТП на Херсонщині – горіли кілька авто (відео)

19:46
У 2019 році має запрацювати механізм "гроші ходять за вчителем" для підвищення кваліфікації педагогів

18:21
Україна впевнено входить у Європейський дім!

21:46
На Херсонщині жонглювання сокирою погано закінчилося

21:31
Прем'єра кліпу Віталія Козловського, який знімали на Херсонщині

21:12
Житель Херсонщини знайшов «жучок» для прослуховування, за що отримав штраф

15:03
Георгій Логвинський: Потрібно нарешті припинити діяльність російських агентів в Україні

14:21
Максим Бурбак: Вимоги "Народного фронту" щодо соціального забезпечення військовослужбовців були враховані у бюджеті на наступний рік

13:11
Вирішення ситуації із виділянням земельних ділянок учасникам АТО - Максим Бурбак

21:14
Благодійний фонд Ігоря Колихаєва підтримав тенісний турнір

20:24
Сьогодні в парламенті був складний, насичений, але продуктивний день - Максим Бурбак
Більше новин