» » Влада Нової Каховки не бажає чесно співпрацювати з роботодавцямиВлада Нової Каховки не бажає чесно співпрацювати з роботодавцями

Влада Нової Каховки не бажає чесно співпрацювати з роботодавцями

Навесні цього року в Новій Каховці Херсоснкьої області за підтримки американської фундації “USAID Лідерство в економічному врядуванні” проводилось анкетування представників малого та середнього бізнесу щодо клімату у відносинах бізнесу та органів міської влади.

Підприємці з інтересом заповнювали анкети та передавали до Фонду і на сьогодні ми маємо наступні реальні результати.

Всі новокаховські підприємці, а це люди , які сьогодні створюють робочі місця в Новій Каховці були одностайні , що основною проблемою, що заважає розвитку – це великий рівень корупції місцевої влади і її небажання чесно співпрацювати.

На другому місці – повна непрозорість при підготовці місцевою владою регуляторних актів, пов’язаних з підприємництвом і життям міста. Адже міська влада назагал каже, що нібито підприємці не сплачують всі податки, тому вони погані і нічого їх поважати, але забуває при цьому наголосити, що 73,3% - це частка малого та середнього бізнесу в доходах міського бюджету.

Виходить так , що саме бізнес сьогодні годує Нову Каховку і її соціальну сферу, але все рівно у владі ніхто не враховує точку зору підприємців, коли формує умови для ведення цього самого бізнесу. Влада забула, що чим краще розвивається бізнес- тим більше він сплачує податків і тим більше грошей буде в міському бюджеті. От і виходить гра в одні ворота, підприємці платять податки, а влада сама їх витрачає, не рахуючись з годувальником. . Тому і наголошують в анкетах підприємці, що влада веде себе ізольовано від роботодавців і не має інтересу в економічному розвитку міста. Це підтверджує і відсутність в Новій Каховці координаційної ради між владою і бізнесом.

В анкетах підприємці зазначили, що міський голова Нової Каховки Коваленко В.І. діє в інтересах окремих наближених підприємців і не всі суб’єкти знаходяться в рівних умовах, що значно гальмує розвиток Нової Каховки і заважає створювати такі необхідні місту робочі місця, що змушує мешканців їхати на заробітки в інші міста та країни.

Також роботодавці зазначають, що дуже стримує розвиток підприємництва та міста повна відсутність прозорості в одержанні землі під бізнес. Підприємці вважають, що для вирішення цих місцевих проблем не потрібні нові закони з Києва, адже вирішення цих питань в компетенції міської влади , але нажаль у неї немає бажання, а може елементарних знань?!

Основними побажанням для влади міські підприємці- роботодавці зазначали – влада повинна працювати прозоро і сприяти розвитку бізнесу, а не бути гальмівним фактором. Влада має пропонувати нові стимули для розвитку приватного сектору економіки та залучення інвестицій. Багато хто з підприємців наголошував – не чекайте іноземних інвесторів – створіть умови для своїх.скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев


Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: оновити, якщо не видно коду
Введите код:


Свіжі новини


20:43
На Київщину відправилися олені з заповідника Асканія-Нова

19:38
21 листопада у Новій Каховці громадські слухання, щодо тарифів на автобусні перевезення

18:47
Нова Каховка залишиться у радянському минулому

17:47
Арсен Аваков: За півтора року в Україні встановлять близько 4 тис. камер відеофіксації

17:45
Олександр Турчинов провів зустріч з Тимчасовим повіреним у справах США при ОБСЄ Г. Каміаном (відео)

17:33
Недосконалий податок України

18:43
Людська дурість – запорука міцної економіки

18:33
Ода – пісня самому собі! Виконує міський голова Нової Каховки

18:19
Cтарт всесвітньої кампанії проти насильства відбудеться на Херсонщині

19:26
Резолюція чергового З’їзду Політичної партії «Народний фронт»

19:22
Парламент має провести день інфраструктури для ухвалення законів щодо покращення транспортної галузі, - Віталій Корчик (відео)

21:54
На нелегальному "Мерседесі" з підробленими паспортами розгулювали по Херсонщині

21:22
У сервісних центрах МВС нагадують про справжню вартість найбільш поширених послуг, щоб уникнути хабарництва

20:03
Святкування Дня писемности і української мови в школах Нової Каховки

19:41
Комітет з питань нацбезпеки і оборони узгодив кінцевий варіант закону про реінтеграцію Донбасу та Криму (відео)

19:36
Людмила Денісова: Політика Росії руйнує економіку Чорноморського регіону

22:06
У Новій Каховці розкрадають інтернет-кабелі

21:33
Лейкоз на Херсонщині

21:11
Парламент підтримав ініціативу “Народного фронту” щодо відзначення Різдва Христового за західним обрядом (відео)

20:59
Ухвалено розроблений Мін’юстом закон, що припиняє «маски-шоу» на підприємствах (відео)
Більше новин