» » Наталія Кацер-Бучковська: Україна є чинником безперебійних поставок енергії до ЄС, а відтак - фактором стабільностіНаталія Кацер-Бучковська: Україна є чинником безперебійних поставок енергії до ЄС, а відтак - фактором стабільності

Наталія Кацер-Бучковська: Україна є чинником безперебійних поставок енергії до ЄС, а відтак - фактором стабільності


Роль України в регіональних енергетичних ринках полягає в тому, що вона є чинником енергетичної безпеки - безперебійних поставок енергії до Європейського Союзу, а відтак наша країна є фактором стабільності європейської економіки.

Про це заявила представник фракції "Народний фронт", голова підкомітету з питань сталого розвитку, стратегії та інвестицій Комітету ВР з питань ПЕК, ядерної політики та ядерної безпеки Наталія Кацер-Бучковська під час круглого столу, присвяченого енергетичній безпеці України.
Наталія Кацер-Бучковська: Україна є чинником безперебійних поставок енергії до ЄС, а відтак - фактором стабільності

"Роль України в регіональних енергетичних ринках полягає в тому, що вона є чинником енергетичної безпеки, безпеки енергопостачань до Європи. Українська газотранспортна система залишається фактором стабільного відновлення економіки ЄС після фінансової кризи 2008 року через її внесок у забезпечення енергією", - впевнена Наталія Кацер-Бучковська.

Народний депутат також зазначила, що розуміння енергетичної безпеки як невід’ємної частини єдиної "парасольки" національної безпеки України має бути покладене на мову закону. На думку Наталії Кацер-Бучковської, ключовим є також завершення реформи внутрішніх енергетичних ринків України і паралельно - створення інфраструктурних зв'язків з Європою.

"На мій погляд, це - єдине конструктивне рішення на довгострокову перспективу. Український парламент на законодавчому рівні вже ухвалив багато ініціатив для того, щоб забезпечити українських споживачів і промисловість енергетичними ресурсами, однак нам необхідно вибудовувати всю систему, яка буде максимально стійкою до енергетичних шоків, які час від часу нам намагаються організовувати", - наголосила вона.

За словами парламентарки, єдине питання, яке поки не мало належного законодавчого підґрунтя – це окреме питання забезпечення реалізації єдиної державної енергетичної політики, "щоб всі стейкхолдери розуміли, які їхні функція та роль у забезпеченні енергобезпеки країни у такі турбулентні часи".

Під час круглого столу також виступили народні депутати - члени комітетів ВР, українські експерти з питань енергетики. Крім того, до обговорення долучився високоповажний гість - пан Андрюс Кубілюс, прем’єр-міністр Литовської Республіки (1999-2000рр.; 2008-2012рр.). У заході взяли участь представники іноземного дипломатичного корпусу, акредитованого в Україні, зокрема Посольства Великої Британії, Посольства Фінської Республіки, Посольства Литовської Республіки, ЄБРР, групи Світового Банку та ін.

Експертне обговорення відбулося за ініціативи підкомітету з питань сталого розвитку, стратегії та інвестицій Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки та за сприяння дослідницької компанії "Центр досліджень енергетики".
Народний фронтскачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев


Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: оновити, якщо не видно коду
Введите код:


Свіжі новини


15:02
Нарешті почнемо добудовувати міст в Маршинцях - Максим Бурбак

19:31
Кабмін змінив правила оформлення субсидій

19:23
Держава високо цінує професіоналізм і вірність військовому обов’язку розвідників

11:51
Сьогодні Міжнародний день авіадиспетчера - Максим Бурбак

22:33
Рідкісне видовище: 12 тисяч рідкісних журавлів завітали до заповідника на Херсонщині

22:25
З 1 листопада 2018 року підвищать ціни на газ для населення України

22:14
Викладач з Херсона завоювала золото на чемпіонаті світу з легкої атлетики серед ветеранів

22:09
На Херсонщині аварія на дамбі спричинила багатокілометровий затор

21:35
Від професіоналізму, патріотизму, відповідальності і героїзму розвідників залежить наш шлях до перемоги

21:31
Іванчук зробив неймовірні речі для ухвалення реформаторського Кодексу з банкрутства, - Максим Нефьодов

21:22
У Херсоні знову стріляли

21:11
Мешканка Нової Каховки разом з «порчей» позбулася 1800 доларів США та 3000 гривень

20:54
Херсонщина серед лідерів країни за подорожчанням товарів і послуг

20:54
Херсонщина серед лідерів країни за подорожчанням товарів і послуг

20:42
Ціна зради громади - Максим Бурбак

20:34
Сьогодні парламент прийняв мій Закон щодо підприємств залізничного транспорту - Максим Бурбак

20:30
Телефонні шахраї наймають на роботу пересічних громадян на Херсонщині

13:21
Передача Андріївської церкви Вселенському Патріарху – ознака повноти православ’я в Україні

13:16
Парламент ухвалив Кодекс з процедур банкрутства

22:08
На Херсонщині діти труїлися вовчими ягодами і ртуттю
Більше новин