» » Хочеш, щоб в Україні все змінилося на краще? Розпочни з себе і своєї родини!Хочеш, щоб в Україні все змінилося на краще? Розпочни з себе і своєї родини!

Хочеш, щоб в Україні все змінилося на краще? Розпочни з себе і своєї родини!

НТП сприяв розвитку суспільства, але не один з нас, побувавши в незайманих куточках країни, патріархальних селах, чи хуторах, ловить себе на... бажанні повернутися в ті часи, коли не було авто, літаків, залізниць, коли можна було переспати на сіні в клуні, поїздити верхом на конях, їсти не перероблену, смачну і поживну їжу. Коли не було генномодифікованих с/г культур і тварин, шкідливих для здоров’я чіпсів, кави в паперових стаканчиках, електронних приладів, які не лише підривають здоров’я, а й створюють великі клопоти з їх переробкою після виходу з ладу.

Цей перелік можна продовжувати без кінця. Висновок один: втрутившись у природу, людина зробила собі зле. І що дуже трагічно для людства, воно вже не зупиниться в намаганні... «рити собі яму для своєї ж погибелі». Як сказав один з голландських власників кафе на запитання кореспондента: «Ви можете відмовитися від авто?» І почув у відповідь: «І я, і мої сини будемо ходити в протигазах, але на авто будемо їздити!»

Приблизно так мислять всі. А що ж робити для, хоча б, призупинення цього небажаного процесу? Шукати замінники сучасній пластиковій тарі, поліетиленовим пакетам! Так в Європарламенті вода вже не подається в пляшках одноразового використання. Німці повертаються... до обгорткового паперу і паперових пакетів. Китай заборонив вживання товстостінних поліетиленових пакетів.

Ще далі пішла Єврокомісія: нею накладається штраф на виробників тари, яка не піддається переробці: 8 євро за 1кг! І не лише!

Знов таки Європа, яка породила всі біди, першою розпочинає і успішно боротися з бідою 21 століття – переробкою відходів, суворим контролем за їх збиранням, заміною сучасних упаковок природно-чистими, або, як з одноразовими пляшками – поверненням оборотної скляної тари.

Ми, як зажди, плетемося в хвості. В Україні, як ніде в світі, випускається безліч «брендових» видів спиртних напоїв. Від пляшок, в яких вона продається, очей не відірвеш. Але, жодний приймальний пункт на сьогодні цю тару не приймає: складність полягає в наявності пластмасових деталей. А це додаткові затрати на їх видалення. А користь від збирання скляної тари очевидна: при виплавці скла з соди і піску затрати енергії в 3 рази більші, ніж при переплавці вже готового скла (втор сировини).

Місто Нова Каховка, як завжди, плететься в хвості вирішення цих клопотів. Ним керують «тимчасові», які діють під гаслом: «Після нас – хоч потоп!» Конкретно, Коваленко, Нікулін – начальник «Екосервісу», обоє вже пенсіонери, але «незамінні» чомусь! Їхня «комуїстична» команда не вирішили за 15 років «керування» містом питання паспортизації полігону вторинних відходів, створення, хоча б сміттєсортувального заводу, встановлення контейнерів для пластику, скла, своєчасного вивезення вже зібраних пляшок одноразового використання.

А на сміттєзбірнику поблизу міськвиконкому, так і немає контейнера для збору пластмасової тари!!! Немає коли і немає за що? Є і те і інше!

Просто нами керують чужі нам, байдужі люди, які вирішують лише свої шкурні питання, або нав’язують місту фантастичні проекти, без яких воно жило, живе і жити буде!

В.Коваленко і його команда «дефективних» «комуїстичних» менеджерів веде поступово місто до загибелі. Настав час міняти неефективну і злочинну владу!

Я ділюся досвідом, як сприяти порятунку навколишнього середовища:
1. Здійснюю повторне використання (регенерацію) води. Економія – наяву.
2. Тримаю в квартирі картонний ящик і весь папір складаю в нього. Десь раз на місяць здаю його в приймальний пункт біля 16 ПТУ. Гроші за зданий папір невеликі, але я горджусь тим, що призупиняю вирубку лісів.
3. Повторно використовую поліетиленові пакети, особливо товстостінні.
4. Уникаю покупок харчів і напоїв в тарі, яка не піддається переробці.

Розпочинати треба з себе і своєї сім’ї! Тоді ми уникнемо природньої катастрофи – забруднення зовнішнього середовища.

Не живіть одним днем! Подумайте, що ви можете зробити для того, щоб ваші діти і внуки жили в сприятливому зовнішньому середовищіА.Лисакскачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев


Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: оновити, якщо не видно коду
Введите код:


Свіжі новини


18:27
Майже кожен вихідний на Херсонщині п'яні школярі на вулицях валяються

17:56
Святкові вихідні 2019 року: коли будуть відпочивати українці?

17:35
Арсеній Яценюк назвав п’ять основних викликів для України-2019

17:31
Арсен Аваков: Авіаційна система МВС буде третьою за масштабом у Європі (ФОТО)

17:29
Авіаційна система МВС України буде третьою за масштабом у Європі (фото)

09:09
У КВУ дослідили активність керівників фракцій за 4 роки роботи парламенту VІІІ скликання

20:26
Арсеній Яценюк на Волині: До 2020 року мають бути створені всі ОТГ в країні (фоторепортаж)

20:14
7 лютого 2019 року набуває чинності закон «Про валюту». Чого чекати херсонцям?

19:47
Браконьєри на Херсонщині так знахабніли, що орудують в лісових масивах серед білого дня

18:26
Питання гендерної рівності піднялося на загальнонаціональний рівень, - Світлана Войцеховська

21:53
Блискавична реакція продавця і покупця зірвала спробу пограбування магазину в Бериславі

21:38
Заборонили продавати алкоголь військовослужбовцям у Генічеську

21:32
Сергій Полунін потрапив на сторінки найзнаменитішого в світі календаря Pirelli

21:17
Обережно самозванці! На Херсонщині шахраї просять перерахувати гроші на потреби армії

20:47
Микола Княжицький: Ми прагнемо до того, щоби всі загальноукраїнські телеканали мовили українською

12:39
Максим Бурбак: відключення тепла взимку, в країні, де введено воєнний стан, ніщо інше як диверсія

06:06
Верховна Рада проголосувала за припинення "дружби" з Росією (ВІДЕО)

21:19
Херсонка повернула гроші, які вона заробила у Франції і які у неї були конфісковані в Україні.

21:07
Рішення НАТО про введення кораблів в Азовське море вже прийнято, – експерт

20:59
Офіційний статус курорту місцевого значення планують отримати на Арабатській Стрілці
Більше новин