» » Свято Івана Купала мер Нової Каховки святкував у ГенічеськуСвято Івана Купала мер Нової Каховки святкував у Генічеську

Свято Івана Купала мер Нової Каховки святкував у Генічеську

Свято Купала (Іва́на Купа́ла, Купа́йла) — традиційне східнослов'янське свято, яке відзначали вночі перед Івановим днем (24 червня за старим стилем). Зараз його також прив'язують до сонцевороту (21 червня, у високосний рік — 20 червня за часом UTC). У зв'язку з введенням григоріанського календаря 1 березня 1918 збігається з церковним святом Різдва Івана Предтечі та припадає на 24 червня (7 липня) . Назва свята походить від імені християнського святого Івана Хрестителя. Квінтесенцією свята є очищення за допомогою вогню та води — найдавніша форма магічних дій. Одне з чотирьох головних свят сонячного календаря.

Чому я «заднім» числом звернув свій погляд на це чудове свято? Справа в тому, що в розмові з товаришем, який був 07.07.2018р. в службовому відрядженні в м. Генічеськ я дізнався від нього, що в цьому південному місті це свято традиційно відзначається щороку. Коли його запросили взяти участь в ньому, він подякував за запрошення і делікатно відмовився, бо знаходився в службовому відрядженні і....тут же почув від генічан те, від чого він ледве не впав. «А ваш голова бере участь у святі! Чому ж ви не хочете?» – почув у відповідь.

Виявляється, що Володимир Коваленко, на незаконно придбаній «Шкоді Октавії А6», відвідав Генічеськ (зрозуміло, він не міг туди припертися просто так, очевидно його «запросили»). Громаді міста цей розважальний візит «самодержця» Нової Каховки обійшовся щонайменше у: бензин – 650 грн.; – витрати на відрядження йому і водію. Наближено і скромно (?!) у 1000 грн. На дорозі такі гроші не валяються! Їм що, не знайшлося б застосування на щось необхідніше в місті, в якому хронічно не вистачає грошей на освіту, медицину і інші. Нагальні потреби!?

Дивує і обурює інше, що при такій кількості творчих колективів художньої самодіяльності новокаховчани позбавлені свого, рідного, українського свята. За 15 років нічого в цьому напрямку не робилося. Чи в відділі культури, в ПК немає осіб, які б стали режисером цього свята? Тим більше, що ми знаходимося на Дніпрі і вже це велить відродити свято Івана Купала в ньому!

Розігналися! «Комуїст» В.Сироватко, який «курує» культуру і освіту в місті, який, за словами його боса, володіє унікальними організаторськими здібностями, «не при ділі»! А за що ж він і всі останні особи, причетні до культури, отримують гроші? За те, що роблять все навпаки: організовують проросійські свята («Масленица», замість свята Колодія і не лише).

Отак і живемо: хоча б в культурі (відновлення традиційних українських звичаїв і обрядів) був зсув! Його немає і не буде, доки при владі знаходяться В.Коваленко, О.Якубова, В.Сироватко, О.Лук’яненко і інша «комуїстична» і протиукраїнська рать!

Слово за правоохоронними органами в зв’язку з черговим, нецільовим використанням коштів міського гаманця, а це ст.222ККУ! Геть банду з міста!А.Лисакскачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев


Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: оновити, якщо не видно коду
Введите код:


Свіжі новини


15:25
Загадкове самогубство в Новій Каховці

15:03
Вчора на Херсонщині ДТП забрали 4 життя та ще 4 чоловіка були травмовані

14:50
В Україні виїзд за кордон з дитиною тепер можливий без згоди другого з батьків

14:41
Юні українці вибороли золото на Кубку світу з гандболу, розгромивши росіянок

14:39
Українські миротворці забезпечують мир у всьому світі

20:58
Два циклони над Україною: синоптики попередили про зміну погоди!

20:09
У Херсоні фальшивий MacСoffee робили просто в бетономішалці. І на прилавки!

16:03
ВР України ухвалила закон про виплату боргів шахтарям

16:00
Вчора під Радою влаштували провокації проти депутатів від "Народного фронту"

11:24
Інформаційний пояс безпеки створюють на Херсонщині

11:14
Сучасний військовий полігон побудують на Херсонщині

11:05
На Херсонщині блискавка вбила юнака

22:35
Військова прокуратура має допитати представника "Батьківщини" у справі мінометів "Молот"

22:33
Учасники бойових дій - внутрішньо переміщені особи отримають кошти на житло

22:15
Нова Каховка в полоні мера з комплексом неповноцінності

10:24
Російська провокація в ОБСЄ провалилася: Берлінську декларацію з резолюцією щодо Криму ухвалено

21:16
Закон – моє бажання! У мера Нової Каховки

21:12
Сьогодні коаліційний Уряд затвердив фінансування об`єктів з Державного фонду регіонального розвитку - Максим Бурбак

21:04
Cтрибнути у басейн без води примудрився відпочиваючий у Залізному Порту

13:32
Прозорість видобувних галузей України залучить більше інвестицій та збільшить прибутки місцевих громад
Більше новин