» » Не так тії вороги, як добрії … (стан освіти в м. Нова Каховка)Не так тії вороги, як добрії … (стан освіти в м. Нова Каховка)

Не так тії вороги, як добрії …  (стан освіти в м. Нова Каховка)


На думці в мене роздуми про стан освіти в м. Нова Каховка.

Освіту в Новій Каховці лихоманить. А все тому, що нею керують відверті вороги всього українського. Одягнувши себе в «тоги» вождів і безхребетних, професійно непридатних сліпих виконавців забаганок і перегинів в освіті, голова міськради В.Коваленка, завміськво О.Якубова, директор ЗОШ№1 О.Зуйко, заступник голови міськради В.Сироватка (зовсім не при ділі, бо не має профільної освіти) «рулять» нею на свій розсуд. При цьому дбають лише про наповнення своїх кишень.

Посудіть самі: про який патріотизм, відновлення національної гідності, свідомості, любов до української мови може йти мова, коли: О.Якубова, О.Зуйко – вчительки московитської мови. В.Коваленко взагалі голий нуль, як і його заступник В.Сироватко (закінчив ВПШ). Їх не хвилюють названі принципи навчання і виховання. Для них чим гірше буде з навчанням і вихованням справжніх громадян України, її патріотів, тим краще.

Підкріплюю написане фактами: з 2015 року я втілюю в життя програму оголошеного мною і підтриманого грошима сином Андрієм конкурсу «Одна мова, одна нація, єдиний народ, єдина Україна!» Спочатку влада дивилася на мою роботу поблажливо, але коли відчули, що конкурс сприяє відродженню національних цінностей і утверджує престижність української мови, всі разом ополчилися проти мене.

Не зважаючи на дозвіл департаменту ОіН Херсонської ОДА про вільний доступ для мене в НЗ міста і на наради директорів ЗОШ і ДНЗ. Але О.Якубова, Н.Кушнір зробили все, щоб я не зустрівся більше з керівниками НЗ системи міськво. От тому я і не зміг вручити директорам ЗОШ № 2, 5 нагороди викладачам української мови ввірених їм шкіл Мицко Н.А. і Сипко Л.П. за те, що вони підготували найбільшу кількість призерів Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика.

Спробував попасти на педраду в ЗОШ № 2, але директор Є.Пуляєва «годувала» мене обіцянками доти, доки й навчальний рік скінчився. Ще гірше вийшло з нагородженням мною двох учениць ЗОШ № 1 – Пономарьової Олени (призер обласного етапу олімпіади з історії) та Панченко Вероніки (захист довкілля). Директор ЗОШ № 1 О.Зуйко, яка до того надавала мені можливість на лінійках нагороджувати призерів міських предметних олімпіад, стала «в позу». «Ви про нас що писали ? Що ми виховуємо манкуртів і яничар?» – заявила вона мені.

Що було, те було, п.Олено! Ви 27 років змосковщували своїх учнів! Жодний з них, після закінчення ЗОШ, не заговорив українською мовою. Про який масовий патріотизм і справжні риси свідомого громадянина України може йти мова? А те, що учні вашої школи зайняли найбільшу кількість призових місць має своє пояснення: ви крали в усіх ДНЗ міста кращих вихованців, тому й результати такі!

Перешкоджання мені в роботі безоплатних курсів з української мови взагалі перетворилося в маразматичне протистояння: замість того, щоб, як державні люди, створити мені умови для цього, І В.Коваленко, і О.Якубова, і В.Сироватко, і О.Лук’яненко робили все, щоб їх не було!

Я замість них мав бажання зробити їхню ж роботу, але вони поступили так, як в тій притчі: «І сам не гам, і другому не дам!» Як вороги України, її ст.10,11!!! Але честь і хвала цим учням. Вони не винні в «іграх» дорослих «дядь» і «тьоть» від освіти!

Дівчатка, Оленка і Вероніка! Те, що ви заслужили своїми перемогами, чекає вас (книжки – П.Куліша «Чорна рада» і О.Назарука – «Роксоляна»). Нагороди і викладачам п.Мицко («Франко – не каменяр» і «Українська легко!») будуть вручені вже на початку нового навчального року. Сподіваюся, що «помутніння розуму» в О.Зуйко і О.Якубової мине, і я зможу спокійно, в урочистій обстановці вручити нагороди названим особам.А.Лисакскачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев


Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: оновити, якщо не видно коду
Введите код:


Свіжі новини


16:30
Розробка нових зразків ракетної зброї - один із головних пріоритетів України

16:03
Фракція “Народного фронту” частково виконала 94% передвиборчих обіцянок, випередивши БПП

15:25
Загадкове самогубство в Новій Каховці

15:03
Вчора на Херсонщині ДТП забрали 4 життя та ще 4 чоловіка були травмовані

14:50
В Україні виїзд за кордон з дитиною тепер можливий без згоди другого з батьків

14:41
Юні українці вибороли золото на Кубку світу з гандболу, розгромивши росіянок

14:39
Українські миротворці забезпечують мир у всьому світі

20:58
Два циклони над Україною: синоптики попередили про зміну погоди!

20:09
У Херсоні фальшивий MacСoffee робили просто в бетономішалці. І на прилавки!

16:03
ВР України ухвалила закон про виплату боргів шахтарям

16:00
Вчора під Радою влаштували провокації проти депутатів від "Народного фронту"

11:24
Інформаційний пояс безпеки створюють на Херсонщині

11:14
Сучасний військовий полігон побудують на Херсонщині

11:05
На Херсонщині блискавка вбила юнака

22:35
Військова прокуратура має допитати представника "Батьківщини" у справі мінометів "Молот"

22:33
Учасники бойових дій - внутрішньо переміщені особи отримають кошти на житло

22:15
Нова Каховка в полоні мера з комплексом неповноцінності

10:24
Російська провокація в ОБСЄ провалилася: Берлінську декларацію з резолюцією щодо Криму ухвалено

21:16
Закон – моє бажання! У мера Нової Каховки

21:12
Сьогодні коаліційний Уряд затвердив фінансування об`єктів з Державного фонду регіонального розвитку - Максим Бурбак
Більше новин