» » Російська Федерація має відповісти у міжнародних судах за збройну агресію проти України, - Сергій ВисоцькийРосійська Федерація має відповісти у міжнародних судах за збройну агресію проти України, - Сергій Висоцький

Російська Федерація має відповісти у міжнародних судах за збройну агресію проти України, - Сергій Висоцький


Верховна Рада підтримала постанову, ініційовану, зокрема, народними депутатами фракції “Народний фронт”, про комплекс невідкладних заходів щодо практичної реалізації міжнародно-правової відповідальності Російської Федерації за збройну агресію проти України (№ 5463).

За це рішення за основу та в цілому проголосували 229 народних депутатів.

“Росія повинна відповісти за свої злочини. Але для цього необхідно сформувати єдину доказову базу. Кожне міністерство та відомство робить цю роботу в міру свого бажання та можливості. Загалом цей процес відбувається дуже нерівномірно. Дехто збір доказів навіть саботує”, - наголосив один з авторів постанови, представник фракції “Народний фронт” Сергій Висоцький (також серед авторів представники “Народного фронту” – Андрій Левус, Ігор Гузь).

“Саме тому сьогодні парламент ухвалив постанову про впровадження стратегії з ”реалізації міжнародно-правової відповідальності Російської Федерації як держави-агресора, передбачивши зокрема підготовку консолідованої претензії України як держави, що зазнала агресії, до Російської Федерації”, - додав Висоцький.

Як повідомив депутат, за логікою авторів, Кабінет міністрів повинен “консолідувати усю доказову базу та базу по збитках від агресії та скоординувати зусилля по притягненню Російської Федерації до відповідальності”.

Крім того, у постанові № 5463 Верховна Рада рекомендує Президенту, Кабінету Міністрів та Генеральній прокуратурі, зокрема, наступне: створити міжвідомчий орган, відповідальний за підготовку консолідованої претензії України до Російській Федерації як держави-агресора; розробити методику визначення шкоди та обсягу збитків, завданих Україні збройною агресією РФ; продовжити та розширити використання механізму Європейського суду з прав людини з метою реалізації міжнародно-правової відповідальності РФ; створити єдину базу даних доказів вчинення акту агресії РФ проти України, скоєння воєнних та злочинів проти людяності, які призвели до особливо тяжких наслідків тощо.Народний фронтскачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев


Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: оновити, якщо не видно коду
Введите код:


Свіжі новини


22:15
Сесія Новокаховської міської ради з порушеннями Законів України

21:22
Чорнобильська трагедія – вселенська трагедія

20:49
Олександр Турчинов: На півдні Херсонської області завершилися державні випробування ракетного комплексу «Вільха» (фото, відео)

18:30
Батьки школярів Нової Каховки просять Президента перешкодити "реформам" в місцевих школах

12:36
На мою вимогу сьогодні було скликано позачергове засідання Антирейдерського штабу - Максим Бурбак

16:04
Продовжуємо процес передачі земель с/г - Максим Бурбак

13:31
Постанова про забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України

20:57
Зміни до Конституції, які зможуть забезпечити баланс стосунків між гілками влади

18:28
«Народний фронт» - найдисциплінованіша фракція, - ОПОРА

21:03
Нахабству шахраїв немає меж

20:46
Вибух у центрі Херсона, поліція встановлює обставини

20:19
Презентовано другий пакет законодавства щодо посилення відповідальності неплатників аліментів

20:10
Україна спроможна захистити свій інформаційний простір

12:26
Максим Бурбак: Українська армія - одна з найсильніших армій світу (відео)

21:30
Весна у всій красі на Арабатській Стрілці

21:05
Максим Бурбак на 112, запись эфира 18.04.2018

20:38
Павло Петренко: Уряд поновив роботу антирейдерських аграрних штабів (відео)

17:50
Виступив перед учасниками Міжнародної конференції - Максим Бурбак

17:44
Сьогодні о 18:10 буду на 112-му - Максим Бурбак

20:39
Зухвала втеча з СІЗО Херсона
Більше новин