» » Невиконання міським головою Нової Каховки закону «Про відходи»Невиконання міським головою Нової Каховки закону «Про відходи»

Невиконання міським головою Нової Каховки закону «Про відходи»


Я неодноразово підкреслював в своїх статях той факт, що міська влада Нової Каховки на протязі 15 років, очолювана В.Коваленком, вирішує лише свої шкурні питання. Не паспортизований полігон для побутових відходів повинен був би бути першочерговим завданням для збереження довкілля численної команди В.Коваленка. І якщо у спорідненому французькому місті Сент-Етьєн де Рювре всі питання вирішуються мером і його 3-ма заступниками, то в нас лише в міськвиконкомі більше 80-ти чинуш, та додайте до цього ще і спеціалізоване КП «Екосервіс».

А навіщо тимчасовим думати про збереження довкілля? Вони в місті навряд чи залишаться, коли відійдуть від влади. Їхнє гасло: «Після нас – хоч потоп!» Правоохоронні органи також мовчать, а є ж природоохоронний прокурор. Отак і живемо: закони для нашої влади неписані, бо вона в особі Коваленка і його численної команди заступників, радників робить лише те, що подобається самому головному. А він зосередився на переході, незаконно утримуваного, ФК «Енергія» в 1-у лігу ПФЛУ.

Заздалегідь би розробити програму для виконання вимог закону «Про відходи», але на це ні часу, ні розуму, ні бажання в них не було. Лише на 3-у місяці дії закону Коваленко і його команда, після оскарження їхнього нехтування законом «Про відходи» в обласну прокуратуру, «прозріли» і створили план виконання його. Якщо вірити їх обіцянкам, з 01.07.2018 р. «Все буде харашо»!

Але за невиконання закону «Про відходи передбачена відповідальність.

Стаття 42. Правопорушення у сфері поводження з відходами
Особи, винні в порушенні законодавства про відходи, несуть дисциплінарну, адміністративну, цивільну чи кримінальну відповідальність за:
а) порушення встановленого порядку поводження з відходами, що призвело або може призвести до забруднення навколишнього природного середовища, прямого чи опосередкованого шкідливого впливу на здоров'я людини та економічних збитків;
б) самовільне розміщення чи видалення відходів ( це і є одним з фактів порушення вимог з-ну, бо полігону узаконеного то немає в місті!)

Стаття 43. Відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок порушення законодавства про відходи
Підприємства, установи, організації та громадяни України, а також іноземці та особи без громадянства, іноземні юридичні особи зобов'язані відшкодувати шкоду, заподіяну ними внаслідок порушення законодавства про відходи, в порядку і розмірах, встановлених законодавством України.

Отже до всіх бід, створених командою Коваленка додалася ще одна. І якщо природоохоронна прокуратура порушить КС проти В.Коваленко, то знов громада заплатить за його головотяпство. Вже давно слід в ККУ внести статтю про покарання за незаконні прийняті колективно рішення і відшкодування завданої шкоди через службову недбалість саме тими державними чиновниками, які допустили службове недбальство чи некомпетентність.

А на закінчення світлини про те, як в місті не виконується закон «Про відходи». Навіть ті контейнери для збирання пластику, які встановлені на деяких сміттєзбірниках, стоять переповнені і ніхто їх не збирається вивозити. Таким чином навіть ті мешканці, які відгукнулися на пропозицію сортувати сміття «охолонуть» і будуть змушені відмовитися від сортування сміття. А Коваленко співає чергову пісню з свого злочинного репертуару під назвою «А нам все равно, а нам все равно...!»
Невиконання міським головою Нової Каховки закону «Про відходи»
Невиконання міським головою Нової Каховки закону «Про відходи»
Невиконання міським головою Нової Каховки закону «Про відходи»
Невиконання міським головою Нової Каховки закону «Про відходи»


Запрошую на концерт у його виконанні на чергову апаратну нараду.Анатолій Лисакскачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев


Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: оновити, якщо не видно коду
Введите код:


Свіжі новини


21:42
В Азовському морі "отруйні" гості

21:36
Скляний уламок поранив дитину на Херсонщині

21:27
Неподалік від Нової Каховки 15-річний підліток «познайомився» з отруйною степовою гадюкою

22:19
Блискавка стала причиною пожежі на Херсонщині

22:10
У Каховському районі горів трактор

22:04
ДТП в Бериславському районі

14:52
Зареєстрував новий законопроект про внесення змін до Закону України - Максим Бурбак

14:46
Провели нараду з керівництвом ДП «Украерорух» - Максим Бурбак

22:56
Буйство стихії очікується на Херсонщині

22:51
На набережній Залізного Порту жінкам погрожували пістолетом

22:41
Спортсмен м. Каховка став чемпіоном України з легкої атлетики

22:32
В Залізному Порту човен прокотився по людині, що пірнала

22:20
Дивовижний маленький рай відкрили вчені на Херсонщині

22:08
В конкурсі «Маленька супермодель світу» в Греції перемогла юна херсонка

21:41
В Україні потрібно усунути пенсійну дискримінацію громадян, які брали участь у ядерних випробуваннях

14:09
Закон про нацбезпеку України дає нові можливості для військової співпраці з США і НАТО

22:54
У херсонському дитсадку виявили туберкульоз

22:37
Все частіше на Херсонщині люди потрапляють в ДТП через погані дороги

22:17
Небезпечний шкідник загрожує людині і деревам на Херсонщині

21:46
Переможці з Нової Каховки на всеукраїнських змаганях з судомоделювання у Херсоні
Більше новин