» » Як «комуїст» В. Коваленко і його свита стали віруючими у Новій КаховціЯк «комуїст» В. Коваленко і його свита стали віруючими у Новій Каховці

Як «комуїст» В. Коваленко і його свита стали віруючими у Новій Каховці


Релігія – опіум для народу! (Дідо Лєнін).

Наш народ пережив в цій царині все: і руйнування храмів та фізичне знищення священників, і повернення релігії в важкі роки війни віруючим, і штучне злиття церкви московського патріархату з греко-католицькою церквою з черговим винищенням священників вже цієї, української церкви. Головною метою у 1946 році було знищення справжньої української церкви, яка дала Україні численну когорту політиків, державних діячів, видатних військових. Ця церква служила інтересам української нації, тому її і знищили.

Ще раніше, в 20-х роках 20 століття була знищена УАКПЦ. А вплив церкви на розум людей величезний. Головне для влади – це тримати людей в покорі, тому вона завжди сприяла панівному положенню церкви в суспільстві. Я особисто невіруючий, але деякі напрямки діяльності церкви підтримую, якщо вони сприяють підтримці і утвердженню духовності, моралі та психічному розвантаженню людей. Позитивний вплив на суспільство, і перш за все на молодь сприяють деякі релігійні свята, обряди і т.і..

Здавалося, що з 1992 року в Україні відродиться своя церква – УАКПЦ. І перш за все українська церква вийде з під опіки Московського патріархату. Та не так сталося, як гадалося. Інертність українських церковників сповна використали діячі московської церкви. В 90-х роках вони стали створювати парафії Московського патріархату в Україні.

Не минула ця акція і Херсонщину та Нову Каховку зокрема. Не запитуючи думку новокаховців, тодішній голова міськради В.Мерзлов, дав дозвіл на спорудження Свято-Андріївського храму. А при голові міськради В.Коваленку (який особисто перед виборами збирає, зі свічкою в руках, під його стінами голоси виборців) співпрацює, всупереч Конституції, з церковниками Московського патріархату. Як представник влади В.Коваленко, виділив ще дві ділянки для спорудження двох нових храмів тим же Московським патріархатом.

А от для УАКПЦ ділянку під каплицю виділили на узбіччі вулиці Соборної! Посприяв В.Коваленко і створенню в місті аж 20 парафій інших церков. Діяв за принципом: «Розділяй і владарюй!» Священика УАКПЦ, отця Миколая, ви ніколи не побачите на тих заходах міськради, куди обов’язково запрошуються святі отці з церков Московського патріархату. А якраз він користується повагою у новокаховців, перш за все обрядом відспівування померлих і не лише.

Декілька років тому представники УАКПЦ звернулися до п.Коваленка з проханням віддати їм для облаштування під капличку закинуту трансформаторну будку на території прибережного парку. П.Коваленко, не запитуючи думку громади, одноосібно відмовив їм в цьому. «І сам не гам, і другому не дам!» – говорять в народі. І стоїть ця будка без застосування. Добре що хоч вхід в неї закрили, бо до того її використовували перехожі, як вбиральню.

Так хто ж ви тоді, п.Коваленко? Патріот України,идержавник, чи авантюрист і кон’юктурник? Однозначно, і той і другий та ще й порушник Конституції!

Про матеріальну втрату України через пожертви прихожан, бо щомісяця в Московію переводиться декілька мільйонів гривень, і говорити набридло. Влада, за підтримку її на виборах Московським патріархатом, закриває на це очі.

Що залишається робити? Чекати на відокремлення української церкви від московської, чи діяти так, як Москва діє в Криму, де вона просто закриває приходи Київського патріархату!

Я вважаю, що діяти треба так, як діє Москва: перш за все повернути Україні три Лаври: Києво–Печерську, Почаївську і Святогірську. І прихожанам вимагати роз’єднання патріархатів, службу правити українською мовою.
Як «комуїст» В. Коваленко і його свита стали віруючими у Новій Каховці
Як «комуїст» В. Коваленко і його свита стали віруючими у Новій Каховці
Як «комуїст» В. Коваленко і його свита стали віруючими у Новій Каховці
Як «комуїст» В. Коваленко і його свита стали віруючими у Новій Каховці

Анатолій Лисакскачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев


Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: оновити, якщо не видно коду
Введите код:


Свіжі новини


21:31
Чергова зустріч в Клішківцях з питань розвитку місцевої гімназії - Максим Бурбак

21:08
ПриватБанк попередив українців про нову схему шахрайства з використанням підробленого сайту Приват24

15:41
Уряд підтримав Стратегію низьковуглецевого розвитку України до 2050 року

15:38
Групи продовженого дня у школах України стануть комфортніші та інклюзивні

14:36
Уряд виділив 253 млн гривень на будівництво злітно-посадкової смуги в МА «Одеса», - Володимир Омелян

12:41
Чергова продуктивна сесія парламенту завершена. Звітуємо

12:30
Наскрізь. Випуск №66.Сокирянські "прогреси" і люди без пенсій.

10:12
На Херсонщині матір, яка доводила свою дитину до реанімації, позбавили батьківських прав

09:39
Пенсіонерка в Новій Каховці викинула з балкона всі заощадження

08:40
Влада Нової Каховки не має честі, гідності, порядності і почуття обов’язку

20:48
Сьогодні відвідав Заставнівщину - Максим Бурбак

12:34
Статистика голосувань фракцій та груп за найважливіші законопроекти

11:37
Найважливіші закони восьмої сесії парламенту: про Антикорупційний суд та національну безпеку

23:39
Відразу трьох маленьких «Робінзонів», віком від 5 місяців до 6 років, врятували на Херсонщині

23:04
У Новій Каховці закрили 5 дитячих садків, далі буде…

16:30
Розробка нових зразків ракетної зброї - один із головних пріоритетів України

16:03
Фракція “Народного фронту” частково виконала 94% передвиборчих обіцянок, випередивши БПП

15:25
Загадкове самогубство в Новій Каховці

15:03
Вчора на Херсонщині ДТП забрали 4 життя та ще 4 чоловіка були травмовані

14:50
В Україні виїзд за кордон з дитиною тепер можливий без згоди другого з батьків
Більше новин