» » Як голова міськради м.Таврійська М.Різак хабарника виправдовувавЯк голова міськради м.Таврійська М.Різак хабарника виправдовував

Як голова міськради м.Таврійська М.Різак хабарника виправдовував

В народі говорять: «Скільки б ниточка не вилася, а клубочок знайдеться!» Нарешті настав час відповісти і цинічному хабарнику О.Бобков, про якого написано в статті О.Пітоєва «Чиновника затримали на хабарі» в числі 6 газети «Новий день».

Я прихильно ставився до вас, п. Миколо, перш за все тому, що ви не стали співпрацювати з командою В.Коваленка, «розкусивши» його гнилу суть. При перейменуванні вулиць в м. Таврійську ви поступили, як патріот України, назвавши їх не «нейтральними», чи «божими» назвами, як це зробив в.Коваленко, а відновили історичну справедливість. Не побоявшись дати вулицям навіть прізвища очільників УПА, діячів української культури, спорту і т.п. Честь і слава вам за це!

Але після ваших слів про те, що хабарі державним службовцям можна брати, але не в робочий час і не на робочому місці, ви в моїх очах впали дуже низько. Відверто кажучи ви – співучасник злочину, бо не зуміли вчасно розпізнати гнилу суть О.Бобкова. А судячи з ваших безглуздих слів на його захист, ви і самі співучасник злочину. Більш чим впевнений, що Бобков «ділився» з вами! Кадри треба підбирати старанно, а ви цього не робите.

Бобков спочатку став інспектором ДАБК в м. Таврійську ще до вашого приходу в міськраду Таврійська, але як прийшов?

В бурхливі 90-ті він був інспектором ДАБК в м.Нова Каховка. Розпочиналася активна діяльність приватних підприємців: вони зводили приміщення своїх контор та підприємств. І все це було під контролем «зеленого» випускника Одеського інженерно-будівельного інституту, куди Олег зі своїм братом Віталієм попали з переляку їхньої мами, вчительки молодших класів ЗОШ№2.

Справа в тому, що на відміну від своїх братів Андрія (прекрасна людина) і Віталія (також трошки совісті було) Олег виріс дуже імпульсивним, «гарячим», злопам’ятним і амбітним та некерованим в своїх діях. «Будівельником» і «архітектором» Олег став не за покликанням, а волею випадку. Від природи «хапучий» і жадібний, злий, хитрий і пронирливий, аморальний він, невідомо як, без досвіду практичної роботи за фахом став інспектором ДАБК в м.Нова Каховка. І розпочалося створення первісного капіталу нечесним шляхом.

Скориставшись своєю посадою він став брати хабарі, бо без його «одобрямс» жодний новозведений об’єкт не міг бути введеним в дію, не заручившись мовчазною згодою і підтримкою свого начальника, головного інспектора ДАБК в Херсонській області. Брав цинічно, нахабно, доки не піймався на вимаганні хабара в молодого підприємця (300 долярів США), який не побоявся піти в Новокаховське відділення СБУ і повідомити про вимагання Бобковим хабара.

Проте Бобков відкупився і… навіть не був звільнений з посади, а… переведений інспектором ДАБК в …м. Таврійськ. Але до переведення його в Таврійськ він встиг, користуючись своїм службовим положенням, відхапати від території РБУ№6 шмат землі і… звів на ньому СТО, яку оформив на свою маму. І тут би ви, п.Миколо, поцікавилися: а скільки ж часу Бобков проводив на своєму робочому місці, а скільки на СТО. Мама, зрозуміло, стала ширмою для нього, свого роду прикриттям. Так робили і роблять всі державні службовці.

Той же Коваленко оформив дві ділянки для автостоянок в м. Нова Каховка на свою кохану дружину-московиточку, яка на тих автостоянках і не буває, бо все робить «коханий» Володя.

Не «забув» Бобков і квартиру купити в старій частині міста. Потім пішли іномарки і т.д. і т.п.. І нікому і в голову не приходило ні в прокуратурі, ні в міліції, ні СБУ перевірити звідки ж, наприклад, в його мами, яка ледь кінці зводила на мізерну пенсію, кошти на створення СТО? Звідки у Бобкова кошти на квартиру, іномарку і інші забаганки? Ну не на скромну ж зарплату інспектора ДАБК! Якби зараз в поліцію прийшли добровільно всі ті обібрані Бобковим підприємці з заявами, то він би сам повісився від страху і переляку ще до суду.

Посудіть самі: з достовірних джерел мені стало відомо, що за всі споруди і прибудови до будинків по вул. Першотравневій давався хабар в 10000 «зелених». Зрозуміло, що цей хабар ділився з міськими чиновниками м.Нова Каховка. Не думаю, що більше ніж за 10 років роботи в міськраді м. Таврійська, Бобков отримав хабарів менше.

30 січня 2018 року О.Бобкова затримано з хабарем у розмірі 40 тис. грн.

От так, п.Миколо! На місці поліції я притягнув би і вас, на радість О.Лук’яненку і В.Коваленку, до КВ за співучасть в розвитку і підтриманні хабарництва в Таврійській міськраді.

Подивимося, чи спрацює закон на повну силу цього разу, бо коли на хабарі попався заступник В.Коваленка А.Григорьєв, то він спочатку відбувся легким переляком від звинувачувального вироку, а потім попав під амністію, а потім Володя призначив його заступником начальника «Екосервісу». Як в тій байці: «І щуку кинули у річку!» Так в свій час поступили херсонські начальники з ОДАБК і з О.Бобковим.

Мораль статті: від суми і тюрми не зарікайся! Панове хабарники! На всіх вас буде суд, бо святі отці стверджують, що жодне зло не залишається без покарання. Біда лише в тому, що страждають невинні нащадки злочинців в «законі». Амінь!

Світлини СТО мами Бобкова і будинку, в якому він придбав за «чесно» зароблені хабарі квартиру
Як голова міськради м.Таврійська М.Різак хабарника виправдовував
Як голова міськради м.Таврійська М.Різак хабарника виправдовував
Як голова міськради м.Таврійська М.Різак хабарника виправдовував

Віктор Правденко
П.п. Ціково, чи накладено арешт на майно хабарника?скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев


Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: оновити, якщо не видно коду
Введите код:


Свіжі новини


21:42
В Азовському морі "отруйні" гості

21:36
Скляний уламок поранив дитину на Херсонщині

21:27
Неподалік від Нової Каховки 15-річний підліток «познайомився» з отруйною степовою гадюкою

22:19
Блискавка стала причиною пожежі на Херсонщині

22:10
У Каховському районі горів трактор

22:04
ДТП в Бериславському районі

14:52
Зареєстрував новий законопроект про внесення змін до Закону України - Максим Бурбак

14:46
Провели нараду з керівництвом ДП «Украерорух» - Максим Бурбак

22:56
Буйство стихії очікується на Херсонщині

22:51
На набережній Залізного Порту жінкам погрожували пістолетом

22:41
Спортсмен м. Каховка став чемпіоном України з легкої атлетики

22:32
В Залізному Порту човен прокотився по людині, що пірнала

22:20
Дивовижний маленький рай відкрили вчені на Херсонщині

22:08
В конкурсі «Маленька супермодель світу» в Греції перемогла юна херсонка

21:41
В Україні потрібно усунути пенсійну дискримінацію громадян, які брали участь у ядерних випробуваннях

14:09
Закон про нацбезпеку України дає нові можливості для військової співпраці з США і НАТО

22:54
У херсонському дитсадку виявили туберкульоз

22:37
Все частіше на Херсонщині люди потрапляють в ДТП через погані дороги

22:17
Небезпечний шкідник загрожує людині і деревам на Херсонщині

21:46
Переможці з Нової Каховки на всеукраїнських змаганях з судомоделювання у Херсоні
Більше новин