» » Сесія з порушеннями законодавства у Новій КаховціСесія з порушеннями законодавства у Новій Каховці

Сесія з порушеннями законодавства у Новій Каховці


8 лютого відбулася чергова сесія Новокаховської міської ради. І як завжди не обійшло без порушень законодавства України.

Більшість питань виносились з голоса, що є систематичним порушенням ЗУ «Про доступ до публічної інформації», який грубо порушує Новокаховська міська рада. Голова міста Коваленко В.І. виправдовує ці порушення тим, що ЗУ «Про місцеве самоврядування» важливіший, ніж ЗУ «Про доступ до публічної інформації». Але всі закони треба виконувати, а не прикривати одним, чи іншим.

Питаннями, що вирішувалися з голосу, на диво, були містоутворюючими. Це програми: про освіту, про охорону здоров’я, фізкультури та спорту, розвитку культури та інші. Чому вони не були підготовлені вчасно? Чому їх не надали на депутатські комісії у друкованому вигляді на вивчення та ознайомлення депутатам? Скоріш за все це злий намір влади, яка сподівається, що депутати не розберуться куди витрачаються кошти. Все це свідчить про небажання сумлінно виконувати свої обов’язки апаратом міськвиконкому та про низьку якість підготовки проектів рішень і програм.

Депутат Джуманіязова П.В. була присутня на представленні програми освіти, яку презентували чомусь у відділі освіти, а не міськвиконкомі. У начальника освіти Якубової О.А. було багато нарікань по даній програмі, на сам перед нестача коштів. Але на сесії Якубова О. А. відхрестилася від своїх слів і сказала, що дана програма дуже хороша і на все коштів вистачає.

Багато питань було присвячено для реалізації проекту побудови у Новій Каховці палацу олімпійських видів спорту. Це проект, який активно лобіюється «найкращіми забудовниками» міста Лук’яненком О.В. та Розломієм П.І. Під даний об’єкт було створено (на минулій сесії) комунальний заклад, директором якого призначили родичку Лук’яненка О.В., що і не дивно. Секретар Новокаховської міськради, розуміючи, що надалі можуть бути відкриті кримінальні справи, пов’язані з корупцією, по кожному питанню, яке стосувалося даного об’єкту писав заяви про конфлікт інтересів і не голосував по ним. Однак місто пам’ятає, як уже презентувалися подібні проекти, але на жать вони так і залишились лише проектами та поповнили лише іх кишені, а не скарбницю нашого міста.

Для реалізації даного проекту долучаються не лише місцеві політичні сили, а і області та можливо навіть державні. Так благодійний фонд І. Колихаєва, який піарився у дитячих садках під новий рік, вирішив виділити кошти на підготовку документації, необхідної для побудови Палацу спорту у розмірі 1 млн.600 тис. грн. Як будуть витрачатися ці кошти і скільки від цього попаде у кишені чиновників міської влади? А можливо вже попало, оскільки Коваленко В.І. надав право виступити на сесії представнику фонду, тим самим порушив ЗУ «Про місцеве самоврядування», ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад» та регламенту Новокаховської міської рада. На сесії мають право виступати лише депутати, а інші особи виступають лише з їх дозволу. Дозволу для виступу ніхто не надавав, а це свідчить про особисту зацікавленість Коваленка В.І. та Лук’яненка О. В., які надають І. Колихаєву можливість пропіаритися за рахунок нашої громади.

Як завжди сесія супроводжувалася образами, навішуванням ярликів та коментарями Коваленка В. Хоча це є порушенням регламенту Новокаховської міської рад, і голові зробили зауваження з цього приводу, але це не зупинило його і він і надалі продовжував коментувати виступи, як йому заманеться.

Сесія тривала дві з половиною години. За ті проекти, які були вчасно підготовлені та надані депутатам на розгляд, опозиція проголосувала «ЗА», а ті що виносилися з порушенням ЗУ, опозиція голосувала «Проти», або утримувалася від голосування по даним питанням. Результати голосування можна переглянути на офіційному сайті Нової Каховки.Софія Вишневськаскачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев


Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: оновити, якщо не видно коду
Введите код:


Свіжі новини


22:29
На КПВВ "Каланчак" затриманий позашляховик, який розшукується Інтерполом

22:21
Сам у себе викрав машину відпочиваючий на курорті Херсонщини

16:38
На Херсонщині шахраї використали «стару-нову» схему обману

16:29
Чергове ДТП на Херсонщині

16:40
У Новій Каховці продовжується боротьба з самодуром В. Коваленком!

13:16
Черговий гуманітарний вантаж для Хотинського району - Максим Бурбак

13:00
Замість трансляції програми "Пряма відповідь" з моєю участю, кабельний оператор... - Максим Бурбак

17:30
У Новій Каховці "представник магазину" виявився шахраєм

17:20
Муніципальна охорона Нової Каховки! Так, чи ні?!

16:34
Україна не прийме жодних таємних планів стосовно Донбасу і Криму

13:18
Виконав почесну місію та вручив Подяку Міністерства інфраструктури України - Максим Бурбак

21:31
Чергова зустріч в Клішківцях з питань розвитку місцевої гімназії - Максим Бурбак

21:08
ПриватБанк попередив українців про нову схему шахрайства з використанням підробленого сайту Приват24

15:41
Уряд підтримав Стратегію низьковуглецевого розвитку України до 2050 року

15:38
Групи продовженого дня у школах України стануть комфортніші та інклюзивні

14:36
Уряд виділив 253 млн гривень на будівництво злітно-посадкової смуги в МА «Одеса», - Володимир Омелян

12:41
Чергова продуктивна сесія парламенту завершена. Звітуємо

12:30
Наскрізь. Випуск №66.Сокирянські "прогреси" і люди без пенсій.

10:12
На Херсонщині матір, яка доводила свою дитину до реанімації, позбавили батьківських прав

09:39
Пенсіонерка в Новій Каховці викинула з балкона всі заощадження
Більше новин