» » Росії не вдалося здійснити бліц-криг щодо зняття з себе санкцій ПАРЄ через внесення змін до регламенту Асамблеї, - Леонід ЄмецьРосії не вдалося здійснити бліц-криг щодо зняття з себе санкцій ПАРЄ через внесення змін до регламенту Асамблеї, - Леонід Ємець

Росії не вдалося здійснити бліц-криг щодо зняття з себе санкцій ПАРЄ через внесення змін до регламенту Асамблеї, - Леонід Ємець


Можливе внесення змін до регламенту Парламентської асамблеї Ради Європи заради зняття санкцій з Російської Федерації, яке обговорювалося на зимовій сесії ПАРЄ, є неприпустимим для інституції, яка базує свою діяльність на принципах рівності, верховенства права, забезпечення основних прав і свобод кожної людини.

Про це заявив член Постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи, представник фракції «Народний фронт» Леонід Ємець, який наразі перебуває на зимовій сесії ПАРЄ у Страсбурзі.

Він зазначив, що основним питанням, що стосується України, на цій сесії ПАРЄ стало намагання російської делегації повернутися до Асамблеї.

Народний депутат розповів, що з цією метою навіть був створений спеціальний комітет, що має напрацювати такі зміни до регламенту ПАРЄ, які в принципі не дозволять накладати санкції ні на Російську Федерацію, ні на будь-яких інших потенційних порушників у майбутньому.

Леонід Ємець наголосив, що санкції, які наразі накладені на делегацію РФ Парламентською асамблеєю, роблять неможливим її повернення до цієї організації. Але у разі, якщо зазначені зміни до регламенту будуть ухвалені, то це дозволить зняти з Росії санкції та повернути її до участі в роботі ПАРЄ.

У той же час, як він повідомив, депутати Парламентській асамблеї «знімати санкції проти Росії не мають жодного бажання і намірів, оскільки це ґрунтується на тих доказах, які надає українська делегація щодо російської агресії, яка жодним чином не зменшилась ні у Криму, ні на Донбасі».

«Власне тому Росія та їх прихильники у керівництві європейських інституцій придумали інший план: якщо не можна зняти санкції з Росії, то давайте так змінимо регламент Парламентської асамблеї Ради Європи, щоб Асамблея взагалі не мала права накладати санкції на будь-яку делегацію, тобто ліквідуємо санкції як такі, не проти Росії, а в принципі», - пояснив народний депутат.

Не дивлячись на це, Леонід Ємець наголосив, що «позиція України та її прихильників у цьому питанні дуже жорстка».

«Ми можемо скільки завгодно обговорювати питання зміни до регламенту, але поки Росія не піде з Криму і Донбасу, це буде означати, що Парламентська асамблея не просто змінює правила регламенту, на що вона, звичайно, має право, але відмовляється від власних принципів, що є неприпустимим для інституції, яка базує свою діяльність на принципах рівності, верховенства права, забезпечення основних прав і свобод кожної людини. І якщо Парламентська асамблея піде на такі кроки, це буде означати, що вона відмовилася від своїх базових інституційних принципів», - заявив він.

Леонід Ємець зауважив, що оскільки Парламентська асамблея – це дуже динамічна організація, в якій постійно змінюються делегації та їх склад залежить від виборів в країнах-членах, то «з новими делегатами потрібно постійно проводити роз’яснювальну роботу, зокрема, стосовно того, що стосується України».

З цієї метою українська делегація провела низку заходів у ПАРЄ щодо відстоювання інтересів нашої держави. Наприклад, захід, присвячений війні в Україні, метою якого було – донести до нових делегатів інших країн інформацію про збройну агресію Російської Федерації проти України.

Підсумовуючи, Леонід Ємець заявив, що «на сьогодні позиція більшості делегатів Парламентської асамблеї така, що совість не продається».

«Росія планувала здійснити бліц-криг і вже цієї сесії здійснити ряд конкретних кроків щодо зміни регламенту. На сьогодні їм цього не вдалося. Вони спробують на наступному сесійному засіданні ПАРЄ влітку продовжити реалізацію свого плану. Ми зробимо все, щоб цього не трапилося», - заявив народний депутат.Народний фронтскачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев


Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: оновити, якщо не видно коду
Введите код:


Свіжі новини


20:24
У пожежі загинув нащадок засновника Асканія-Нова барон Едуард фон Фальц-Фейн

20:08
У Чорному морі сигнал SOS

19:46
«Автобус-привид» почав свою подорож по Україні. Чи доїде від до Херсонщини?

16:22
На Херсонщині триває інформаційно-роз’яснювальна кампанія Політичної партії "Народний фронт"

13:02
Максим Бурбак: "Народний фронт" різко засуджує можливе обрання керівником Інтерполу представника РФ

12:47
Максим Бурбак: Основна загроза державному бюджету – це популізм

21:27
Арсеній Яценюк про звітну кампанію НФ: 22%, які проголосували за партію в 2014-му, мають знати, за що віддали голоси (відео)

19:02
Вчені змінили еталон кілограма

18:26
Результати цих президентських виборів неможливо передбачити. І це досягнення, - Арсеній Яценюк

18:22
Лише антикорупційними органами жодна країна не подолала корупцію. Має працювати схема покарання і заохочення

19:38
На кордоні Херсонщини і Миколаївщини ДТП за участю 8 машин

19:24
Зустріч у Білому домі з президентом США у березні 2014-го привела до формування "антипутінської коаліції", - Арсеній Яценюк

19:20
У жодному разі не можна допустити реваншу проросійських сил, - Арсеній Яценюк

17:06
Зрада/Перемога. Випуск №24. Гість - Максим Бурбак

22:11
Пішохід в «костюмі Адама» у мороз прогулювався Херсонщиною

21:50
Лідер України – Херсонщина

14:30
Арсеній Яценюк: Вибори 2019 року – це втримання і розвиток курсу, обраного в 2014-му

14:17
Арсеній Яценюк: Частина плану Путіна 2014 року – розчленувати Україну, скориставшись хаосом. Ми зупинили цей сценарій

21:51
Масим Бурбак завітав на свято в Кіцманську ЦРЛ

20:59
Штормовий вітер, сніг з дощем і ожеледицю прогнозують синоптики на Херсонщині
Більше новин