» » Андрій Помазанов: Закон щодо посилення відповідальності за несплату аліментів - один з найбільш соціально важливих у 2017 році (відео)Андрій Помазанов: Закон щодо посилення відповідальності за несплату аліментів - один з найбільш соціально важливих у 2017 році (відео)

Андрій Помазанов: Закон щодо посилення відповідальності за несплату аліментів - один з найбільш соціально важливих у 2017 році (відео)


Закон щодо посилення відповідальності за несплату аліментів (№ 7277), розроблений за участі представників фракції «Народний фронт» та Міністерства юстиції, став одним з найбільш соціально важливих у 2017 році.

Про це заявив представник фракції «Народний фронт», член Комітету з питань правової політики та правосуддя, співавтор закону №7277 Андрій Помазанов в ефірі одного з телеканалів, коментуючи набуття ним чинності.

Він зазначив, що під час розробки цього закону разом зі спеціалістами Міністерства юстиції, яке очолює представник партії «Народний фронт» Павло Петренко, було з’ясовано, що на сьогодні, за даними Державної виконавчою служби, понад 600 тисяч дітей перебувають у складному фінансовому становищі через те, що один з батьків не сплачує аліментів, позбавляючи таким чином дитину засобів для існування.

Андрій Помазанов також зауважив, що необхідність ухвалення цього закону виникла через недостатність в чинному законодавстві інструментів для стягнення аліментів з недобросовісних батьків.

«Було багато елементів у нашому старому законодавстві, які ми на сьогодні вже змінили, коли і державний виконавець міг тим чи іншим чином притримувати ці виплати, і якимось чином стимулювалася побутова корупція на рівні Державної виконавчою служби. Цим законопроектом ми повністю прибрали всі ці речі», - наголосив він.

Народний депутат навів приклад, що якщо раніше такий інструмент, як заборона виїзду за кордон при наявності заборгованості по сплаті аліментів, був правом державного виконавця, то після ухвалення закону № 7277 він став його обов’язком.

«Коли є заборгованість по сплаті аліментів більше, ніж шість місяців, державний виконавець зобов’язаний виносити відповідну постанову, і таким чином людина, яка не сплачує аліменти, приходить на кордон і, вибачте, в базі вже є ця постанова. Це вже буде автоматично», - пояснив парламентар.

Більше того, за словами Помазанова, якщо державний виконавець не буде виконувати цей обов’язок, він буде звільнений з роботи.

Ще одним нововведенням цього закону є відкритий реєстр боржників зі сплати аліментів, який, за задумом авторів, має стати додатковим чинником для впливу на боржників.

Разом з тим Андрій Помазанов підкреслив, що єдиною метою даного закону є поліпшення умов життя дітей, які виховуються у неповних сім`ях.

«Сьогоднішнім законом ми не поміняли процедуру, що якщо є спірна заборгованість, все одно людина буде звертатися до суду. Але ми поміняли сам механізм того, що зараз вся система виконання рішень по аліментах буде виконуватися безапеляційно. Тобто людина, яка на сьогодні має рішення суду, віднесла його до державного виконавця, і немає жодної проплати протягом шести місяців. Саме до такого злісного боржника будуть застосовуватися наші нові санкції, як-то: обмеження керування транспортним засобом, полювання, користування вогнепальною зброєю і абсолютно безапеляційне обов’язкове обмеження виїзду за кордон. Є дуже проста арифметика: якщо ти не сплачуєш дитині, ти не маєш права користуватися тими благами, які дає тобі суспільство», - пояснив народний депутат.


Народний фронтскачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев


Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: оновити, якщо не видно коду
Введите код:


Свіжі новини


21:51
Шахрайства з орендою квартири у Новій Каховці

21:39
 Юні таланти з Нової Каховки стали переможцями на міжнародному фестивалі-конкурсі в Польщі

20:25
Неймовірно гарне завершення дощів на Херсонщині

20:10
У Білозерському районі палала будівя

13:11
Позиція «Народного фронту» в питанні про Вищий антикорупційний суд базується на рекомендаціях Венеційської комісії

13:08
Верховна Рада України має призначити позачергові місцеві вибори

21:31
Девочка в опасности!..

19:17
Сьогодні ми вшановуємо пам’ять понад півмільйона українців

19:03
60-річний ювілей відсвяткував оркестр народних інструментів Новокаховського палацу культури!

17:41
Максим Бурбак разом з колегами з фракції Народного Фронту вшанували пам'ять жертв політичних репресій

22:13
Безглузді нещасні випадки переслідують мешканців Херсона

21:47
Гонки на двухколесках закінчилися лікарнею для підлітків на Херсонщині

21:36
Цар-гармату як «дипломну роботу» викували у Новій Каховці

12:43
США демонструють чітку підтримку України і засуджують дії Росії як країни-агресора

22:13
У жителів Нової Каховки шахраї забрали останні гроші

21:27
Залишитися без машини і здоров'я посеред дня можна у Херсоні

21:19
У Каховці брат стріляв в брата

21:10
Херсонець став бронзовим призером з пауерліфтингу на Національних іграх Нескорених-2018

17:29
Отримав звернення від громадян щодо фінансування програми лікування за кордоном - Максим Бурбак

16:57
Українці, які працюють закордоном, є найбільшим зовнішнім інвестором в українську економіку - Максим Бурбак
Більше новин