» » Андрій Помазанов: Закон щодо посилення відповідальності за несплату аліментів - один з найбільш соціально важливих у 2017 році (відео)Андрій Помазанов: Закон щодо посилення відповідальності за несплату аліментів - один з найбільш соціально важливих у 2017 році (відео)

Андрій Помазанов: Закон щодо посилення відповідальності за несплату аліментів - один з найбільш соціально важливих у 2017 році (відео)


Закон щодо посилення відповідальності за несплату аліментів (№ 7277), розроблений за участі представників фракції «Народний фронт» та Міністерства юстиції, став одним з найбільш соціально важливих у 2017 році.

Про це заявив представник фракції «Народний фронт», член Комітету з питань правової політики та правосуддя, співавтор закону №7277 Андрій Помазанов в ефірі одного з телеканалів, коментуючи набуття ним чинності.

Він зазначив, що під час розробки цього закону разом зі спеціалістами Міністерства юстиції, яке очолює представник партії «Народний фронт» Павло Петренко, було з’ясовано, що на сьогодні, за даними Державної виконавчою служби, понад 600 тисяч дітей перебувають у складному фінансовому становищі через те, що один з батьків не сплачує аліментів, позбавляючи таким чином дитину засобів для існування.

Андрій Помазанов також зауважив, що необхідність ухвалення цього закону виникла через недостатність в чинному законодавстві інструментів для стягнення аліментів з недобросовісних батьків.

«Було багато елементів у нашому старому законодавстві, які ми на сьогодні вже змінили, коли і державний виконавець міг тим чи іншим чином притримувати ці виплати, і якимось чином стимулювалася побутова корупція на рівні Державної виконавчою служби. Цим законопроектом ми повністю прибрали всі ці речі», - наголосив він.

Народний депутат навів приклад, що якщо раніше такий інструмент, як заборона виїзду за кордон при наявності заборгованості по сплаті аліментів, був правом державного виконавця, то після ухвалення закону № 7277 він став його обов’язком.

«Коли є заборгованість по сплаті аліментів більше, ніж шість місяців, державний виконавець зобов’язаний виносити відповідну постанову, і таким чином людина, яка не сплачує аліменти, приходить на кордон і, вибачте, в базі вже є ця постанова. Це вже буде автоматично», - пояснив парламентар.

Більше того, за словами Помазанова, якщо державний виконавець не буде виконувати цей обов’язок, він буде звільнений з роботи.

Ще одним нововведенням цього закону є відкритий реєстр боржників зі сплати аліментів, який, за задумом авторів, має стати додатковим чинником для впливу на боржників.

Разом з тим Андрій Помазанов підкреслив, що єдиною метою даного закону є поліпшення умов життя дітей, які виховуються у неповних сім`ях.

«Сьогоднішнім законом ми не поміняли процедуру, що якщо є спірна заборгованість, все одно людина буде звертатися до суду. Але ми поміняли сам механізм того, що зараз вся система виконання рішень по аліментах буде виконуватися безапеляційно. Тобто людина, яка на сьогодні має рішення суду, віднесла його до державного виконавця, і немає жодної проплати протягом шести місяців. Саме до такого злісного боржника будуть застосовуватися наші нові санкції, як-то: обмеження керування транспортним засобом, полювання, користування вогнепальною зброєю і абсолютно безапеляційне обов’язкове обмеження виїзду за кордон. Є дуже проста арифметика: якщо ти не сплачуєш дитині, ти не маєш права користуватися тими благами, які дає тобі суспільство», - пояснив народний депутат.


Народний фронтскачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев


Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: оновити, якщо не видно коду
Введите код:


Свіжі новини


21:02
Нужен ли Херсону Саакашвили и его РНС...?

19:14
Вирішення конфлікту на Сході України за допомогою миротворчої місії ООН можливе лише за умови прийняття варіанту України, - Кацер-Бучковська (відео)

13:52
Вічна пам'ять та вічна шана Героям Небесної Сотні

13:11
Збудувати нову виробничо-інноваційну економіку замість застарілої сировинної цілком реально

11:00
На Херсонщині об'єднали зусилля задля реалізації нового Закону про аліменти

22:32
У Херсоні сталася курйозна ситуація з викраденням автомобіля

22:07
Врятували власника квартири під час гасіння пожежі у Новій Каховці

21:57
На Арабатській Стрілці оселились нутрії

21:32
Селянин на Херсонщині обміняв свободу на склянку горілки

21:17
На могилах мертвих не танцюють і не співають!

20:36
Дивні зелені калюжі налякали мешканців Херсону

20:27
Угорці намалювали карти, де щез шматок Херсонщини

13:05
Ляшко: На старості років відкрию притулок на 1000 собак

20:16
На Херсонщині викрадають навіть те, що не рухається

19:33
Червонокнижний шафран зацвів на Арабатці

19:19
Олександр Турчинов: Влада Януковича не змогла зламати дух українців

20:28
18 лютого вшанування пам’яті героїв Революції Гідності, а Нова Каховка святкуватиме Масляну!

19:54
Ігор Гузь звертається до членів БПП припинити деструктивний популізм і налагодити спільну роботу в сфері медицини

19:45
Лілія Гриневич: За роботу в спеціальних школах та інклюзивних класах встановлено доплату

19:41
Україна має шанс відшкодувати збитки від дій Януковича у міжнародних судах, - Наталія Кацер-Бучковська (відео)
Більше новин