» » Неосучизм і неоцинізм Новокаховського міського голови В.Коваленка і його підручної О.Якубової.Неосучизм і неоцинізм Новокаховського міського голови В.Коваленка і його підручної О.Якубової.

Неосучизм і неоцинізм Новокаховського міського голови В.Коваленка і його підручної О.Якубової.


Те, що все українське їм чуже і вороже, крім випадків, коли вони ним відверто спекулюють, з метою завоювання дешевого авторитету, знайшло своє підтвердження в наступному.

04.12.2017р. проходила міська олімпіада учнів ЗОШ міста з української мови та літератури. Нагляд над нею і організацію проведення здійснювали працівники методичного кабінету міськво на чолі з завідуючою п. Гмизіною. Вона інструктувала учасників олімпіади, учнів 8-х класів... московитською мово. До такого б і ворог не додумався, не те, що працівник міськво.

На мою скаргу п.Коваленку і п.Якубовій, про покарання винної в порушенні мовного режиму, отримав відповідь за підписом п.Якубової. П.Коваленко від відповіді «утримався», начебто це не його обов’язок діяти на підставі ст.10, 11 Конституції і закону «Про освіту». Отже, п. Якубова кашу «заварила», їй і відповідати. І вона відповіла, але читаючи її відповідь, не впадіть від цинізму і сучизму п.Якубової з стільця.

Отже: «На ваше звернення від 04.12.2017р. міськво повідомляє, що перед початком проведення міської олімпіади зав. метод. кабінетом Н.А.Гмизіна роз’яснила учасникам олімпіади порядок проведення конкурсу українською мовою, а потім вже, за проханням учнів, зробила переклад російською мовою. Ви були випадковим свідком лише частини промови. Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади сторонні особи та спостерігачі взагалі не мають права бути присутніми при проведенні подібних заходів.»

Але п.Якубова не була присутня на олімпіаді зовсім, тому її слова – омана. Насправді п.Гмизіна проводила олімпіаду лише з учнями 8-х класів. Я, як організатор конкурсу «Одна мова, одна нація, єдиний народ, єдина Україна!» і одночасно кореспондент «Українських південних новин», потрапив саме на момент інструктажу п. Гмизіною. Оскільки двері кабінету були відчинені, я сфотографував учнів. Це підтверджується моєю статтею і світлинами, розміщеними в «УПН» в МП!

Брехати п.Якубовій – не звикати. Так вона «відхрещується» від своїх слів, сказаних мені ще в 2015р.у відповідь на моє запитання: «Коли, нарешті, ЗОШ№1 та ЗОШ№ 8 стануть україномовними?» Відповіла: «Пока я здесь, этого никогда не будет!» А щоб інформація, про порушення мовного режиму, не стала відомою загалу, вона ревно усуває свідків. Так на нараді директорів ЗОШ одна й та ж особа, з числа працівників міськвно, виступає московитською мовою і п.Якубова не робить їй зауваження. Проте мені, коли я чекав дозволу для звернення до директорів, сказала: «І що це ви ще й підслуховуєте під дверима?» Так треба було надати мені слово на початку наради, а так я просто чекав свого часу для виступу.

Інший «прокол» і п,Коваленка і п.Якубової: ще в травні 2017р. я організував колективне звернення до П.Коваленка і директора ПК А.Лазарєва з проханням відновити на базі ПК роботу клубу філателістів міста. До пожежі в ПК філателістам, без зайвої тяганини надавали одну з кімнат 1-го поверху, де вони з 10 до 12 год. спокійно проводили свої зустрічі. Ходило багато школярів, і це дуже добре, бо такі діти не пили пива, не курили, не хуліганили, в них формувалася любов до гарного (естетичні смаки) і не лише. Але і п.Коваленко і п.Якубова, як тільки побачать моє прізвище, розпочинають скаженіти.

Так сталося і цього разу. П.Якубова відповіла, що в системі міськво аж 33 НВ заклади, в яких працюють гуртки, секції, що сприяють формуванню культурних, естетичних смаків. Але ж саме секції колекціонерів (не лише поштових марок) немає. До того ж марки збирають не лише діти, а й дорослі!

П.Коваленко був ще «рішучішим»! От його відповідь: «Вільні, невикористовуванні приміщення в ПК відсутні! Люди похилого віку можуть скористатися спілкуванням у закладах суспільного призначення, в приміщеннях бібліотек. Тож, користуючись епіграфом скарги («Той, хто хоче щось зробити, шукає можливості. Той, хто не хоче – шукає відмовки!»), пропонуємо Вам шукати можливості використання інших об’єктів комунальної власності, для задоволення свого хобі, а не тільки в ПК.»

От і видав себе повністю: у неділю вільний конференц-зал ПК, в якому колекціонери збиралися до пожежі. І не для задоволення мого хобі, а всіх колекціонерів, перш за все дітей!

Ви, читачі, нарешті зрозуміли, що мені за мою проукраїнську, просвітницьку діяльність п.Коваленком і його українофобською командою оголошено... майже газават! (священну війну прихильників ісламу). Як погано, коли люди при владі керуються не розумом і законами, а... лише своїми амбіціями і почуттями, та ще й шкодять загальнодержавним справам. А в народі говорять: «І сам не гам, і другому не дам!»

Робіть висновки, панове А.Гордєєв, Є.Криницький, В.Тригубенко, О.Пономаренко, Ю.Кононенко і Л.Гриневич!Анатолій Лисакскачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев


Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: оновити, якщо не видно коду
Введите код:


Свіжі новини


20:21
У Каховському районі затримали продавця тротилу і зброї  

19:33
Комітет інформполітики підтримав законопроекти щодо захисту українського книгодрукування та боротьби з піратством

19:29
Арсеній Яценюк: Увесь парламент має об’єднатися для ухвалення закону про деокупацію (відео)

12:50
Через владу 14 мільйонів людей втратять заробіток

20:41
У Новій Каховці евакуювали людей із задимлених квартир

20:22
Заповідник регіонального значення може з'явитися на Херсонщині

19:43
В Україні офіційно заборонено вживання слова "інвалід"

19:15
Чи загрожує Новій Каховці нове Грибовицьке?

18:14
Остап Семерак: В Україні запрацює Регіональний екологічний центр, який допомагатиме на місцях реалізовувати екологічні положення Угоди про асоціацію з ЄС

18:05
Максим Бурбак: Парламент повинен підтримати законопроект про деокупацію Донбасу (відео)

11:26
Більше корів у селі - менше свиней у владі

20:19
Парламент повинен розглянути закон “Про службу в органах місцевого самоврядування”

20:07
СБУ заблокувала розповсюдження в Україні шпигунського програмного забезпечення

19:50
Херсонські моряки стали заручниками на судні в Сирії

19:27
Верховна Рада має пройти принциповий тест на відданість національним інтересам

19:27
У Новій Каховці зник чоловік

19:06
На Херсонщині двоє неповнолітніх намагалися проникнути в квартиру

18:22
Новорічний святковий концерт в м. Нова Каховка

17:55
Представники фракції "Народний фронт" увійшли до ТОП-10 найефективніших реформаторів

17:46
Уряд має пришвидшити перерахунок пенсій військовослужбовцям та працівникам правоохоронних органів, - Людмила Денісова
Більше новин