» » Неоцинізм і неосучизм Новокаховського голови міськради В.КоваленкаНеоцинізм і неосучизм Новокаховського голови міськради В.Коваленка

Неоцинізм і неосучизм Новокаховського голови міськради В.Коваленка


Неоцинізм – від грецького собачий. Це вчення, яке пропагує зневажливе ставлення до надбань людської культури, духовних і моральних цінностей, загальноприйнятих норм поведінки в сучасних умовах.

Неосучизм – чіпляння, набридливе приставання до кого-небудь в сучасних умовах.

«Ми живемо в епоху неосучизму і неоцинізму!» ( Л.Костенко)

Я спостерігаю і відчуваю на собі дію цих понять з часу очолюваня міста В.Коваленком разом з його посіпаками. В даному випадку мова йтиме, перш за все, про незаконно виконуючу обов’язки начальника відділу освіти міста О.Якубову. Окрім питання українізації НЗ міськради, одночасно, з 2015р. виникло і питання щодо визнання мого права на проведення конкурсу «Одна мова, одна нація, єдиний народ, єдина Україна!»

Якщо 1-е питання розв’язане на державному рівні, то І В.Коваленку і його ставленикам, зокрема О.Якубовій, нічого не залишається, як виконувати закон. Та не так сталося, як гадалося! Обоє діють так, як колись діяв міністр внутрішніх справ Московської імперії Столипін: «Пока я жив, памятнику Шевченку в Киеве не быть!» Як говорять в народі: «Собаці – собача смерть!» Столипін, хоч і не від рук українців, отримав своє.

А що робити з новокаховськими україноненависниками: В.Коваленком, О.Лук'яненком, В.Сироваткою, О.Якубовою, О.Олійник?. Не стріляти ж їх! Найрозумніше, і у відповідності з законом, за невиконання вимог ст.10, 11, 19, 53 Конституції усувати з займаних посад з притягненням до КВ за посягання на статті 110, 111 ККУ (посягання на територіальну цілісність і незалежність України і державна зрада).

Заява за замах на ці статті названими особами лежить в Новокаховському відділенні СБУ, але... В.Коваленко, всупереч здоровому глузду, при підтримці «корисних» ідіотів «дарує» йому і відділенню міграційної служби в місті два комп’ютера, які були заплановані для передачі в ДНЗ! І розгляд заяви призупинився! Це називається відкупитися від покарання через хабар грошима громади. Але колесо історії зупинити не можна! В.Коваленко і о.Якубова брутально і цинічно, під штучно вигаданими приводами, від термінували повну українізацію ЗОШ і ДНЗ міста на рік. Час суда, побачимо, що буде далі.

Крім 1-го питання, В.Коваленко з командою відмовили в наданні мені можливості відкрити безоплатні курси з української мови, не маючи на те ніяких підстав. Були б вони розумнішими, то самі, граючи на випередження, відповіли мені: «П. Лисак! Ми щиро вдячні вам за ваш благородний намір, але це наш обов’язок і ми його виконаємо самостійно і негайно, бо ми і так спізнилися з їх відкриттям аж на 15 років!» Хм! Так би відповіли патріоти України, але ж вони не є ними. Того, що особисто п. Коваленко говорить українською мовою (до речі, це його службовий обов'язок, як і підлеглих), та співає з пропагандистською метою українських пісень для одурманювання недалекоглядних новокаховців в тому, що більшого патріота грошей та землі в місті, як він немає, не досить. Діло, а не слова є переконанням. А цього якраз і немає!

Місто ще більше змосковщилося, чим за часів СРСР. Просто порівняйте мову ЗМІ, реклами і цього досить. А молодь старанно, під керівництвом О.Якубової, змосковщувалася: дітям прививалося подвійне мислення, їх відривали від української культури, духовності, традицій, звичаїв, обрядів. Як наслідок, 4-и випускники міських ЗОШ стали прибічниками «русскаво мира» і 3-є з них (Д.Корецький, подружжя Реви) перебувають в ДНР. Ще одну судили за підбурювання до створення Новоросії і образливі висловлювання на адресу України.

Коли ж я став активно працювати, згідно програми започаткованого мною і підтриманою грошима сина Андрія конкурсу, знов розпочалися нападки на мене з боку О.Якубової, які досягли вершини 26 листопада, коли мене було не допущено на нараду директорів ЗОШ міста. Безпідставно, бо є дозвіл департаменту ОіН Херсонської ОДА про моє право відвідувати як ЗОШ і ДНЗ, так і міськво з метою сприяння мною, згідно програми конкурсу, НВ процесу. І це при тому, що аж двом представникам громадських організацій О.Якубова спокійно надала слово.

І це ще не все! П.Якубова спочатку пообіцяла надати слово, потім передумала. Коли я під час перерви став спілкуватися з директорами, вона закричала: «А вони хочуть з вами спілкуватися?» Побачивши, що директори, крім знавіснілої директора ЗОШ№10, стали зі мною спілкуватися, вона знов закричала: «Не заважайте їм відпочивати під час перерви, інакше я викличу поліцію!» Я відповів, що я ніскільки не заважаю, а поліцію нехай викликає. Як наслідок, зірвано церемонію вручення нагород переможцям міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика та учнівських олімпіад ЗОШ міста з 18 предметів на суму в 2000 грн. Такого і ворог не зробив би, а п. Якубова зробила.

Опісля, у відповідь я звернувся зі скаргами на її і В.Коваленка дії аж до міністерства ОМіН. До того ж привів приклад того, як під час «звіту» голови міськради п.Коваленка в ЗОШ№10 (в школі незаконно було скорочено уроки і в робочий час) «звітував» з порушенням ст.62 з-ну «Про місцеве самоврядування». Мабуть це подіяло, бо вже 27.12.2017р., на нараді завідуючих ДНЗ, мені О.Якубова, змилостивившись, цинічно сказала: «А.А.! Я даю вам 2 хв. для звернення до завідуючих ДНЗ». Цього часу було якраз досить для того, щоб привітатися з ними, дати п.Скрипніковій, яка відповідає за роботу ДНЗ, квитанції на підписані 21-му ДНЗ міст Нова Каховка і Таврійська мною журнали «Дзвіночок» і «Джміль», щоб вона самостійно роздала їх завідуючим, назвати переможців за 2016-17-ий навчальний рік серед ДНЗ і сказати про те, що їхня праця важливіша навіть за працю вчителів-предметників, бо саме вони закладають в дітях почуття національної гідності, гордості, патріотизму, формують з них справжніх громадян України. Підкріпив це словами «залізного» канцлера Німеччини О.В.Бісмарка: «Дайте мені 2000 вчителів і я створю сильну Німеччину!», та: «Війни виграють не солдати і генерали, війни виграють вчителі і священики!». Цими словами я підкреслив важливість ідейного виховання дітей.

Зрозуміло, що я чекаю з боку як СБУ (відповідь нехай п. Пономаренко набере на подарованому в. Коваленком комп’ютері), МОМіН, Херсонської ОДА і його департаменту ОіН конкретних дій, для того щоб привести цинізм і сучизм В.Коваленка і його підлеглих разом з о. Якубовою, у відповідність з законами України.
Анатолій Лисакскачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев


Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: оновити, якщо не видно коду
Введите код:


Свіжі новини


19:38
На кордоні Херсонщини і Миколаївщини ДТП за участю 8 машин

19:24
Зустріч у Білому домі з президентом США у березні 2014-го привела до формування "антипутінської коаліції", - Арсеній Яценюк

19:20
У жодному разі не можна допустити реваншу проросійських сил, - Арсеній Яценюк

17:06
Зрада/Перемога. Випуск №24. Гість - Максим Бурбак

22:11
Пішохід в «костюмі Адама» у мороз прогулювався Херсонщиною

21:50
Лідер України – Херсонщина

14:30
Арсеній Яценюк: Вибори 2019 року – це втримання і розвиток курсу, обраного в 2014-му

14:17
Арсеній Яценюк: Частина плану Путіна 2014 року – розчленувати Україну, скориставшись хаосом. Ми зупинили цей сценарій

21:51
Масим Бурбак завітав на свято в Кіцманську ЦРЛ

20:59
Штормовий вітер, сніг з дощем і ожеледицю прогнозують синоптики на Херсонщині

20:44
У Новій Каховці сталася пожежа в гаражному кооперативі

20:36
При спробі обігріти оселю страждають літні люди на Херсонщині

20:23
Ви досі продаєте за гривні або долари? А у Херсоні за гроші!

19:39
На Херсонщині працівник магістрального водоканалу потонув на роботі

19:12
Єдиний шлях виконання Мінських угод – припинення російської агресії та звільнення українських територій

17:38
Херсонська команда "Народного фронту" продовжує спілкування з населенням

21:08
Кабінет Міністрів закликає правоохоронні органи докласти всіх зусиль, щоб не стати інструментом в руках олігархів у боротьбі з державою

20:37
Високопосадовців з Києва незаконно полювали в заповіднику на Херсонщині

20:06
Сім років ув’язнення отримав таксист Нової Каховки, за скоєння ДТП зі смертельними наслідками

19:49
В Україні офіційно легалізували покер
Більше новин