» » «Чим більша брехня, тим швидше у неї повірять!» – Йозеф Пауль Гебельс.«Чим більша брехня, тим швидше у неї повірять!» – Йозеф Пауль Гебельс.

«Чим більша брехня, тим швидше у неї повірять!» – Йозеф Пауль Гебельс.


«Міська влада без контролю – це чума, це проказа, це зараза і гірше.» – Г.Зюганов.

У відповідь на ваші №№719,748-Л від 17.11, 30.11, 0512, та №01-12/2176 17р. п.п.Коваленко і Якубова повідомляю вас, що ваші відповіді – це чергова, безграмотна відписка і я її оскаржую повністю. Ваші підлеглі готують постійно відписки, надаючи не просто неправильні відповіді, а такі, що суперечать чинному законодавству. А тепер конкретно:

1.1 Щодо відкриття 1-х україномовних класів в ЗОШ№1 та ЗОШ№8 ви відповідаєте, що згідно розпорядження голови ОДА за №454 та вимог з-ну «Про освіту» лише з 01.09.2018р. всі класи ЗОШ міста будуть українізовані. В народі говорять: «Обіцянка – цяцянка, а дурневі радість!» Знаючи вашу протиукраїнську поведінку ви все рівно будете зривати виконання вимог цих документів. Все було в цьому році зроблено для вирішення цього питання, ви ж просто цинічно не виконали вимог з-ну «Про освіту» і розпорядження голови ОДА. Ще й обманюєте, що 60 комплектів підручників для ще двох 1-х україномовних класів ЗОШ№8 використані! Як тоді розуміти відповідь директора ЗОШ№8 О.Олійник про те, що набрано 2-а україномовні класи (48 дітей) і 2-а московитської мови навчання (52 дітей). Якщо вірити вам, то всі 1-і класи ЗОШ№8 – україномовні. Якщо вірити О.Олійник – лише два, та й то в них учнів менше, чим в класах з московитською мовою навчання. Розберіться і надайте вірну відповідь.

1.2Щодо виділення кімнати в ПК для роботи клубу збирачів (філателістів) поштових марок. Це захоплення сприяє формуванню у дітей культури спілкування (етики), любові і потягу до гарного, краси (естетики). Діти повинні мати позитивні захоплення, їх треба «відривати» від вулиці, цигарок, пива, тоніків, початку раннього статевого життя, формувати всім і в усьому культуру поведінки в середовищі, сім’ї, між собою.

Саме збирання марок сприяє вирішенню, в якійсь мірі, цих питань. Ви ж нічого не бачите доброго в моїх починаннях. Вам в умі лише одне: «А, це Лисак пише? Ай ну його! Правники (шістки), придумують під будь-яким приводом відмову!»

Знов програє Україна, але не я! Вибачаюся за ненормативне висловлювання, але, як говорять в народі: «Сам дурний, але таких дурних ще не бачив!» Працювала ця кімната в ПК до пожежі, так чому ви «впираєтеся, п.Коваленко, як віслюк? Я ж прошу не для себе і не у вас? Негайно дайте вказівку п.Лазарєву (директор ПК, я з ним розмовляв. Є кімната, потрібний лише дозвіл міськвиконкому, щоб виділити кімнату для філателістів, щоб вони могли, нарешті, раз на тиждень, в неділю, з 10 до 12 год. збиратися в ній.

В заяві, яку я вам надав, підписи інших новокаховчан, філателістів. А ви, п.Якубова, взагалі підтвердили своєю відпискою (переслали п.Коваленку, хоча я дублював скаргу обом), написавши, що це не ваша компетенція! Та ви без мене, маючи цілий штат підлеглих, повинні відстежувати всі способи і можливості для формування культури поведінки, смаку гарного, потягу до нього у молоді міста. Тоді ви взагалі не вчитель, а хто знає хто. Якщо в вас є поняття честі і совісти, пишіть заяву про добровільне залишення посади начальника міськво. Ви вже стільки «дров наламали», що соромно в вічі людям дивитися, але в вас совісті немає і на копійку і ви продовжуєте «рулить» під мудрим керівництвом п.Коваленка. Я йому такі «кадри», безвільні і слухняні та безграмотні, якраз і потрібні! Виходьте на пенсію за вислугою років! Це для вас найкращий вихід з положення. Краще піти вчасно, чим пізніше з ганьбою! Але не калічте дітей, підлеглих і не робіть шкоди Україні! А що ви робите з свого безвільного правника, Ю.Дворниченко? Не калічте її морально!

Панове Л.Гриневич, Ю.Кононенко, А.Гордєєв, Є.Криницький! Зрозумійте, що нерозумне і незаконне протистояння Лисак – проти «солодкої парочки» Коваленко, О.Якубова, шкодить не мені, а дітям України і Україні в цілому. Не я його розпочав, бо всі мої розумні ініціативи, які не мають нічого спільного з особистим, «глушаться» на корені ними, бо в їх руках необмежена влада. Але ж в вас є можливості ініціювати КС за ст. 367ККУ (недбале виконання службових обов’язків і не лише), якщо ви такі безпорадні і не маєте власних важелів керування цими особами, то звертайтеся до правоохоронних органів. Щоб не бути їх спільниками. Вам швидше повірять, чим мені. Та і не можу я обійняти самотужки «необ’ємне»! Не гайте часу, бо кожна хвилина сприяє скаліченню свідомості наших дітей і набуття ними шкідливих звичок!
Анатолій Лисакскачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев


Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: оновити, якщо не видно коду
Введите код:


Свіжі новини


20:21
У Каховському районі затримали продавця тротилу і зброї  

19:33
Комітет інформполітики підтримав законопроекти щодо захисту українського книгодрукування та боротьби з піратством

19:29
Арсеній Яценюк: Увесь парламент має об’єднатися для ухвалення закону про деокупацію (відео)

12:50
Через владу 14 мільйонів людей втратять заробіток

20:41
У Новій Каховці евакуювали людей із задимлених квартир

20:22
Заповідник регіонального значення може з'явитися на Херсонщині

19:43
В Україні офіційно заборонено вживання слова "інвалід"

19:15
Чи загрожує Новій Каховці нове Грибовицьке?

18:14
Остап Семерак: В Україні запрацює Регіональний екологічний центр, який допомагатиме на місцях реалізовувати екологічні положення Угоди про асоціацію з ЄС

18:05
Максим Бурбак: Парламент повинен підтримати законопроект про деокупацію Донбасу (відео)

11:26
Більше корів у селі - менше свиней у владі

20:19
Парламент повинен розглянути закон “Про службу в органах місцевого самоврядування”

20:07
СБУ заблокувала розповсюдження в Україні шпигунського програмного забезпечення

19:50
Херсонські моряки стали заручниками на судні в Сирії

19:27
Верховна Рада має пройти принциповий тест на відданість національним інтересам

19:27
У Новій Каховці зник чоловік

19:06
На Херсонщині двоє неповнолітніх намагалися проникнути в квартиру

18:22
Новорічний святковий концерт в м. Нова Каховка

17:55
Представники фракції "Народний фронт" увійшли до ТОП-10 найефективніших реформаторів

17:46
Уряд має пришвидшити перерахунок пенсій військовослужбовцям та працівникам правоохоронних органів, - Людмила Денісова
Більше новин