» » На передодні свят корисні поради, щодо купівлі новорічних товарівНа передодні свят корисні поради, щодо купівлі новорічних товарів

На передодні свят корисні поради, щодо купівлі новорічних товарів


Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області з наближенням новорічних свят посилює контроль за дотриманням вимог чинного законодавства, правил торгівлі і особлива увага приділяється якості та безпечності товарів.

Управління захисту прав споживачів хоче надати декілька порад, які необхідно враховувати при придбанні новорічних товарів.

Головною гостею в новорічну ніч є ялинка, яка прикрашена самими кращими ялинковими прикрасами та гірляндами.

Придбаваючи ялинку звертайте увагу на наявність чипу, який засвідчує що дана ялинка у законний спосіб потрапила для продажу; Ціна на ялинку залежить, як правило від її висоти. Однак не всі продавці ялинок під час продажу користуються засобами вимірювальної техніки, яка перевірена та має держповірку. Відсутність засобів вимірювальної техніки призводить до ошукування споживачів та обрахунків.

Під час придбання ялинкових прикрас звертайте увагу на те щоб іграшки були цілими, без тріщин, не мали специфічного запаху фарби, щоб фарба та блиск не залишались на руках.

Особливу увагу необхідно приділити при придбанні електричних гірлянд, бо як свідчать проведені лабораторні дослідження, більшість гірлянд не відповідає вимогам Технічних регламентів по безпеці. Так, спеціалістами нашого управління відібрані 10 зразків гірлянд і за висновками лабораторних досліджень всі 10 зразків не відповідають вимогам Технічних регламентів по електромагнітній сумісності. Під час експлуатації такі гірлянди створюють електромагнітні перешкоди у роботі електропобутових приладів.

Також хотілось би звернути особливу увагу споживачів при придбанні піротехнічних виробів.

Останнім часом жодне свято не обходиться без феєрверка, будь то день народження і особливо Новорічні свята. І діти, і дорослі у святковому ажіотажі скуповують феєрверки, петарди та бенгальські вогні, не звертаючи уваги на якість виробів. Як результат – травми, пожежі та нещасні випадки, що відбуваються під час використання цих «іграшок». Як же правильно вибрати феєрверк, щоб свято не закінчилося бідою?

Піротехнічні вироби являють собою джерело підвищеної небезпеки і вимагають особливої уваги. В останні роки через торгівельну мережу реалізується значна кількість піротехнічних виробів різного призначення, способу дії, розмірів і маси заряду, виготовлених як вітчизняними, так і зарубіжними (Китай, Корея та ін.) фірмами.

При купівлі піротехнічних виробів обов’язково ознайомтеся з інструкцією, вона повинна бути у кожного виробу. Якщо немає інформації українською чи російською мовою – значить виріб не сертифікований і користуватися ним дуже небезпечно.
Інструкція щодо застосування повинна містити такі відомості: найменування побутового піротехнічного виробу;умови застосування; обмеження при застосуванні; способи безпечної підготовки, пуску та утилізації; правила зберігання в побуті; гарантійний термін та дату виготовлення; попередження про небезпеку побутового піротехнічного виробу; дії у разі відмови та виникнення нестандартних ситуацій; дії у разі пожежі; реквізити виробника; інформацію з сертифікації та інші відомості, обумовлені специфікою виробу.
На кожній упаковці і виробі повинні бути вказані: найменування виробу; торгова марка; дата виготовлення, а також текст: «Увага! Виріб пожежо- та травмонебезпечний! Не застосовувати до ознайомлення з доданою інструкцією! Берегти від дітей!
Не використовувати піротехнічний виріб після закінчення терміну зберігання. Зберігати в сухому місці при температурі не вище 30 0 C, подалі від нагрівальних приладів. Продаж дітям до 14 років заборонено». Перевірте термін придатності виробу. Його встановлює сам виробник, і ніхто не має права цей термін продовжити.
Любимый Херсонскачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев


Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: оновити, якщо не видно коду
Введите код:


Свіжі новини


18:14
Позиція «Народного фронту» в питанні про Вищий антикорупційний суд базується на рекомендаціях Венеційської комісії, – Максим Бурбак (відео)

13:11
Позиція «Народного фронту» в питанні про Вищий антикорупційний суд базується на рекомендаціях Венеційської комісії

13:08
Верховна Рада України має призначити позачергові місцеві вибори

21:31
Девочка в опасности!..

19:17
Сьогодні ми вшановуємо пам’ять понад півмільйона українців

19:03
60-річний ювілей відсвяткував оркестр народних інструментів Новокаховського палацу культури!

17:41
Максим Бурбак разом з колегами з фракції Народного Фронту вшанували пам'ять жертв політичних репресій

22:13
Безглузді нещасні випадки переслідують мешканців Херсона

21:47
Гонки на двухколесках закінчилися лікарнею для підлітків на Херсонщині

21:36
Цар-гармату як «дипломну роботу» викували у Новій Каховці

12:43
США демонструють чітку підтримку України і засуджують дії Росії як країни-агресора

22:13
У жителів Нової Каховки шахраї забрали останні гроші

21:27
Залишитися без машини і здоров'я посеред дня можна у Херсоні

21:19
У Каховці брат стріляв в брата

21:10
Херсонець став бронзовим призером з пауерліфтингу на Національних іграх Нескорених-2018

17:29
Отримав звернення від громадян щодо фінансування програми лікування за кордоном - Максим Бурбак

16:57
Українці, які працюють закордоном, є найбільшим зовнішнім інвестором в українську економіку - Максим Бурбак

11:04
В День пам’яті жертв геноциду кримських татар: Кремль сповна відплатить за агресію та війну

07:00
Крок за кроком відновлюється спортивна інфраструктура в Україні

19:32
Наостанок прийняли Постанову про Звернення Верховної Ради України до Діючого головування в ОБСЄ - Максим Бурбак
Більше новин