» » Лихо України в тому, що нею керують ті люди, яким вона не потрібна.» М.ГрушевськийЛихо України в тому, що нею керують ті люди, яким вона не потрібна.» М.Грушевський

Лихо України в тому, що нею керують ті люди, яким вона не потрібна.» М.Грушевський


«При владі або патріоти, або падлюки. В Україні, на жаль, при владі переважно падлюки!» О.Воля
«Той хто хоче щось зробити – шукає можливості, той хто не хоче – шукає відмовки!»
«Чим більша брехня, тим швидше у неї повірять!» Й.П.Гебельс
«Єдина мова, єдина нація, єдиний народ, єдина Україна!» А.А.Лисак


02.11.2017р. я був присутній на олімпіаді з української мови, серед учнів ЗОШ м. Нова Каховка. Я займався лише своїми справами, тобто довів, з дозволу працівників методкабінету, до відому учнів те, наскільки важливе значення має їх участь у олімпіаді і сказав які нагороди будуть вручені мною переможцям у кожній віковій групі.

Перед початком виконання завдань я був свідком того, як зав. метод. кабінетом міськвно Гмизіна Н.А. інструктувала учнів 8-х класів російською мовою. Я не став втручатися, лише підійшов до вчителів, які повинні були перевіряти роботи учнів і поскаржився на негідну поведінку п. Гмизіної. Потім залишив ЗОШ№4.

В неділю я випадково зустрівся з п.Гмизіною, привітався і запитав: «Ви хоч думали головою, що ви зробили?», на що вона відповіла: «Думала!».

Отже, панове, наяву порушення вимог ст.10 Конституції, інструктивного листа міністра освіти Л.Гриневич від 10.10.2016р.. А мені й не дивно, що працівники міськвно і інші вчителі не виконують ці вимоги, бо саме ви особисто своєю мовчанкою і без дією та підбором кадрів з числа не патріотів України і непрофесіоналів (чого варті п.Барсук, О.Олійник, О.Зуйко і т.д. і т.п.) сприяєте такому безвідповідальному відношенню до використання української мови в НВ процесі в НЗ міста.

Отже: вимагаю притягнення до ДВ п.Гмизінної і вирішення питання про її виконання обов’язків зав. метод. кабінетом. Одночасно проведіть переатестацію кадрів з точки зору їх патріотичності та їх підбір за професійною придатністю. Тих вчителів, які не сприймають вимоги названих статей і інструктивного листа, звільніть з роботи. Ви забули, що вчитель – це перш за все ідеолог, але ідеолог не Московії, а України. До речі, як ви обоє контролюєте виконання вимог цих документів?


Лисак А.А.


P.s. П.п.Панове Гордєєв, Криницький, Гриневич, Кононенко! Зробіть відповідні висновки щодо О.Якубової і В.Коваленка. Це вони підбирають освітянські кадри і своїх заступників по освіті. А в цілому формують в системі освіти міста 5-у колону. Приклад наяву! Так куди ми рухаємося? В сторону Московії, чи незалежної України?скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев


Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: оновити, якщо не видно коду
Введите код:


Свіжі новини


21:30
На передодні свят корисні поради, щодо купівлі новорічних товарів

21:08
Український борщ за рецептом каховчанки підкорив Нью-Йорк (відео)

20:58
Екс-глава СБУ розповів, чому російські спецслужби планували вбити Ляшка

18:58
Арсеній Яценюк: За часів Януковича було підписано понад 50 двосторонніх документів, які узалежнювали Україну від РФ (відео)

18:55
Арсеній Яценюк: Звернення Януковича до Путіна про введення російських військ – це спроба легітимізації вторгнення на територію України

11:58
Майбутнє країни за молоддю

20:30
Екстремали і взимку продовжують підкорювати Азовське море  

20:21
На Херсонщині сталося 2748 пожеж, протягом року

20:12
ДТП у центрі Нової Каховки

20:02
Новокаховчанка представлятиме Україну на Australian Open

15:58
На Херсонщині побільшало шахраїв-будівельників

15:36
Зловмисникам з Нової Каховки Інтернет допоміг пограбувати кіоск

15:12
На українсько-литовському бізнес-форумі згадували Херсонщину

12:34
ЕКОНОМІЧНИЙ НАЦІОНАЛІЗМ

21:43
Борги Херсонщини за газ: уже понад 56 млн. грн. Нова Каховка на першому місці

21:03
Новокаховській музичній школі 65!

20:28
Депутати "Народного фронту" зареєстрували законопроект, який дозволить знизити вартість дитячих путівок до оздоровчих закладів

20:23
Парламент ухвалив закон на захист українського інформаційного простору в зоні проведення АТО, - Вікторія Сюмар (відео)

12:14
Команда Радикальної партії привела електромобілі в Україну

21:30
Херсонщина у трійці областей, що відмовилися від російських інтернет-сервісів
Більше новин