» » Міський голова м. Нова Каховка В.Коваленко відзвітував…. Німа сцена, як в комедії Гоголя «Ревізор».Міський голова м. Нова Каховка В.Коваленко відзвітував…. Німа сцена, як в комедії Гоголя «Ревізор».

Міський голова м. Нова Каховка В.Коваленко відзвітував…. Німа сцена, як в комедії Гоголя «Ревізор».


Як я вже писав, в порушення вимог п.7 ст.42 з-ну «Про місцеве самоврядування», через два роки, згідно графіку, надрукованому в числі газеті «Нова Каховка» №47, В.Коваленко звітував перед освітянами міста в актовій залі ЗОШ№8 в п’ятницю 24.11.17р.

Вдало вибраний колектив і час звіту: 14 год. Для цього заходу навіть скоротили уроки учням. А освітяни – самі апатичні до методів і наслідків керування містом п.Коваленком і його командою. Їх не обурює те, що заступник міського голови В.Сироватка (до речі, на звіті голови його не було), який керує питаннями освіти – колишній інструктор міської комуністичної партії, особа без педагогічної освіти.

Місце проведення – ЗОШ№8, віддалена від старого міста і 1-го мікрорайону. Новокаховчанам похилого віку, які б хотіли послухати його звіт, було тяжко попасти на нього. А працездатне населення було на роботі і ну ніяк не могло послухати «звіт» голови.

Не хвилює освітян і те, що щороку їх (крім апарату міськво), через нестачу коштів на виплату заробітних плат, посилають в вимушені відпустки без збереження оплати праці. В свою чергу ні О.Якубова – начальник міськво, ні П.Фурсєєва – начальник фінвідділу, ні В.Коваленко зі своїми заступниками у такі відпустки не ходять, до того ж отримують захмарні зарплати від 10000 грн. до 26000 грн. От перед таким мешканцями міста і «звітував» голова.

Вступне слово було за О.Якубовою. А потім «співаючий» голова сів на свого любимого коника: нас б’ють, а ми «червоніємо», тобто – виживаємо. Все, сказане ним, можна без клопотів прочитати як в міських ЗМІ, на сторінці міськради і газеті «Нова Каховка» в МП. 45 хвилин, не змовкаючи, не випивши і стакана води, п.голова «звітував». Під кінець («заготовка» в традиціях п.Коваленка), одну з присутніх жінок п.Володимир привітав з днем народження, як ведеться, поцьомав у щічку і…

Згідно плану проведення звіту, він повинен був відповісти на запитання присутніх. Та не тут то було: на слова депутата міськради від партії «Совість України» І.Ісакова: «У мене до вас запитання!» В.Коваленко зреагував блискавично: «А ви за мене на виборах не голосували і я не буду відповідати на ваше запитання!». І як ведеться в такі моменти, слухняні присутні гуртом підвелися, розпочався гамір і… дійство, під назвою «звіт» міського голови перед освітянами міста скінчився поразкою присутніх осіб, які хотіли б задати голові незручні запитання. Так і пішли ні з чим два кореспонденти (один з них – К.Іванов з «Новин ділових»), І.Ісаков і я.

Особисто я хотів задати п.Коваленку такі незручні запитання:

1.1 Чому не виконане розпорядження голови ОДА А.Гордєєва №454 про переведення всіх шкіл області на україномовний режим навчання і виховання. Чому ЗОШ№1, ЗОШ№8 набрали в російськомовні класи дітей «хохлуїнів» (денаціоналізованих українців, яких треба позбавляти громадянства за це)

1.2 Чому не виділяється мені в безкоштовне використання приміщення для проведення безоплатних курсів з української мови?

1.3 Чому не відновлює роботу комісія міськвиконкому по контролю за дотриманням мовного законодавства в місті?.

Питання нагальні, освітянські і не «шкурні»! Радник міського голови (отримує 7200 грн.) О.Кобцов і «приручений» депутат міськради О.Афанасьєв не обурилися з приводу такої протизаконної поведінки п.Коваленка. Зате я нагадаю йому дві статті Конституції: ст.19. Органи місцевого самоврядування діють в межах і згідно законів України! Ст.34. Кожний громадянин України має право на: отримання, зберігання і розповсюдження даних, якщо вони не стосуються державної таємниці та не втручаються в особисте життя.

От тому ми вчотирьох, приголомшені таким нахабством В.Коваленка, застигли з розкритими ротами, точно так, як в комедії Гоголя «Ревізор» її дійові особи.

А вистава «Звіт міського голови» продовжилася: голова на незаконно придбаній «Шкоді-Октавії» вартістю в 464000грн., помчав в с. Обривка займатися в черговий раз окозамилюванням. Об’єкт вибраний вдало: село газифіковане і відкритий ДНЗ! Ну хто там задаватиме голові незручні запитання на кшталт: «А навіщо ви «вбухали» без нашої згоди в ФК «Енергія», згідно рішення міськради від 05.10.17р.№952, крім вже виділених 1,2 млн.грн., ще 244300 грн? Команда ж самостійна юридична особа, професійна (самостійно повинна заробляти і утримувати себе)., ніякого відношення до міста не має, крім того, що безкоштовно користується його стадіоном! Таких запитань безліч, але задавати їх там не буде кому.

Отак і живемо. Як сказав Лур’є: «… а бійся байдужих: лише з їхньої вини стаються і зрада і вбивства!» Тому «світла в кінці тунелю», доки містом керуватиме «співаючий» голова, не видно. Світлини, які відображають історичну для міста подію: після 2-х річної мовчанки міський голова «заговорив»!


Анатолій Лисакскачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев


Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: оновити, якщо не видно коду
Введите код:


Свіжі новини


21:30
На передодні свят корисні поради, щодо купівлі новорічних товарів

21:08
Український борщ за рецептом каховчанки підкорив Нью-Йорк (відео)

20:58
Екс-глава СБУ розповів, чому російські спецслужби планували вбити Ляшка

18:58
Арсеній Яценюк: За часів Януковича було підписано понад 50 двосторонніх документів, які узалежнювали Україну від РФ (відео)

18:55
Арсеній Яценюк: Звернення Януковича до Путіна про введення російських військ – це спроба легітимізації вторгнення на територію України

11:58
Майбутнє країни за молоддю

20:30
Екстремали і взимку продовжують підкорювати Азовське море  

20:21
На Херсонщині сталося 2748 пожеж, протягом року

20:12
ДТП у центрі Нової Каховки

20:02
Новокаховчанка представлятиме Україну на Australian Open

15:58
На Херсонщині побільшало шахраїв-будівельників

15:36
Зловмисникам з Нової Каховки Інтернет допоміг пограбувати кіоск

15:12
На українсько-литовському бізнес-форумі згадували Херсонщину

12:34
ЕКОНОМІЧНИЙ НАЦІОНАЛІЗМ

21:43
Борги Херсонщини за газ: уже понад 56 млн. грн. Нова Каховка на першому місці

21:03
Новокаховській музичній школі 65!

20:28
Депутати "Народного фронту" зареєстрували законопроект, який дозволить знизити вартість дитячих путівок до оздоровчих закладів

20:23
Парламент ухвалив закон на захист українського інформаційного простору в зоні проведення АТО, - Вікторія Сюмар (відео)

12:14
Команда Радикальної партії привела електромобілі в Україну

21:30
Херсонщина у трійці областей, що відмовилися від російських інтернет-сервісів
Більше новин