» » Міський голова м. Нова Каховка В.Коваленко відзвітував…. Німа сцена, як в комедії Гоголя «Ревізор».Міський голова м. Нова Каховка В.Коваленко відзвітував…. Німа сцена, як в комедії Гоголя «Ревізор».

Міський голова м. Нова Каховка В.Коваленко відзвітував…. Німа сцена, як в комедії Гоголя «Ревізор».


Як я вже писав, в порушення вимог п.7 ст.42 з-ну «Про місцеве самоврядування», через два роки, згідно графіку, надрукованому в числі газеті «Нова Каховка» №47, В.Коваленко звітував перед освітянами міста в актовій залі ЗОШ№8 в п’ятницю 24.11.17р.

Вдало вибраний колектив і час звіту: 14 год. Для цього заходу навіть скоротили уроки учням. А освітяни – самі апатичні до методів і наслідків керування містом п.Коваленком і його командою. Їх не обурює те, що заступник міського голови В.Сироватка (до речі, на звіті голови його не було), який керує питаннями освіти – колишній інструктор міської комуністичної партії, особа без педагогічної освіти.

Місце проведення – ЗОШ№8, віддалена від старого міста і 1-го мікрорайону. Новокаховчанам похилого віку, які б хотіли послухати його звіт, було тяжко попасти на нього. А працездатне населення було на роботі і ну ніяк не могло послухати «звіт» голови.

Не хвилює освітян і те, що щороку їх (крім апарату міськво), через нестачу коштів на виплату заробітних плат, посилають в вимушені відпустки без збереження оплати праці. В свою чергу ні О.Якубова – начальник міськво, ні П.Фурсєєва – начальник фінвідділу, ні В.Коваленко зі своїми заступниками у такі відпустки не ходять, до того ж отримують захмарні зарплати від 10000 грн. до 26000 грн. От перед таким мешканцями міста і «звітував» голова.

Вступне слово було за О.Якубовою. А потім «співаючий» голова сів на свого любимого коника: нас б’ють, а ми «червоніємо», тобто – виживаємо. Все, сказане ним, можна без клопотів прочитати як в міських ЗМІ, на сторінці міськради і газеті «Нова Каховка» в МП. 45 хвилин, не змовкаючи, не випивши і стакана води, п.голова «звітував». Під кінець («заготовка» в традиціях п.Коваленка), одну з присутніх жінок п.Володимир привітав з днем народження, як ведеться, поцьомав у щічку і…

Згідно плану проведення звіту, він повинен був відповісти на запитання присутніх. Та не тут то було: на слова депутата міськради від партії «Совість України» І.Ісакова: «У мене до вас запитання!» В.Коваленко зреагував блискавично: «А ви за мене на виборах не голосували і я не буду відповідати на ваше запитання!». І як ведеться в такі моменти, слухняні присутні гуртом підвелися, розпочався гамір і… дійство, під назвою «звіт» міського голови перед освітянами міста скінчився поразкою присутніх осіб, які хотіли б задати голові незручні запитання. Так і пішли ні з чим два кореспонденти (один з них – К.Іванов з «Новин ділових»), І.Ісаков і я.

Особисто я хотів задати п.Коваленку такі незручні запитання:

1.1 Чому не виконане розпорядження голови ОДА А.Гордєєва №454 про переведення всіх шкіл області на україномовний режим навчання і виховання. Чому ЗОШ№1, ЗОШ№8 набрали в російськомовні класи дітей «хохлуїнів» (денаціоналізованих українців, яких треба позбавляти громадянства за це)

1.2 Чому не виділяється мені в безкоштовне використання приміщення для проведення безоплатних курсів з української мови?

1.3 Чому не відновлює роботу комісія міськвиконкому по контролю за дотриманням мовного законодавства в місті?.

Питання нагальні, освітянські і не «шкурні»! Радник міського голови (отримує 7200 грн.) О.Кобцов і «приручений» депутат міськради О.Афанасьєв не обурилися з приводу такої протизаконної поведінки п.Коваленка. Зате я нагадаю йому дві статті Конституції: ст.19. Органи місцевого самоврядування діють в межах і згідно законів України! Ст.34. Кожний громадянин України має право на: отримання, зберігання і розповсюдження даних, якщо вони не стосуються державної таємниці та не втручаються в особисте життя.

От тому ми вчотирьох, приголомшені таким нахабством В.Коваленка, застигли з розкритими ротами, точно так, як в комедії Гоголя «Ревізор» її дійові особи.

А вистава «Звіт міського голови» продовжилася: голова на незаконно придбаній «Шкоді-Октавії» вартістю в 464000грн., помчав в с. Обривка займатися в черговий раз окозамилюванням. Об’єкт вибраний вдало: село газифіковане і відкритий ДНЗ! Ну хто там задаватиме голові незручні запитання на кшталт: «А навіщо ви «вбухали» без нашої згоди в ФК «Енергія», згідно рішення міськради від 05.10.17р.№952, крім вже виділених 1,2 млн.грн., ще 244300 грн? Команда ж самостійна юридична особа, професійна (самостійно повинна заробляти і утримувати себе)., ніякого відношення до міста не має, крім того, що безкоштовно користується його стадіоном! Таких запитань безліч, але задавати їх там не буде кому.

Отак і живемо. Як сказав Лур’є: «… а бійся байдужих: лише з їхньої вини стаються і зрада і вбивства!» Тому «світла в кінці тунелю», доки містом керуватиме «співаючий» голова, не видно. Світлини, які відображають історичну для міста подію: після 2-х річної мовчанки міський голова «заговорив»!


Анатолій Лисакскачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев


Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: оновити, якщо не видно коду
Введите код:


Свіжі новини


19:07
Вся Україна спостерігала, як наша Автокефальна Церква отримала свого предстоятеля

13:51
Поліції належить з'ясувати. Хто і чому дозволив Генрі Мелконяну розібрати практично готовий дитсадок в Богданівці

13:51
Поліції належить з'ясувати. Хто і чому дозволив Генрі Мелконяну розібрати практично готовий дитсадок в Богданівці

12:29
На херсонській набережній на очах у свідків вбито чоловіка

12:21
Херсонка встановила новий Національний рекорд України

21:28
Арсеній Яценюк про продовження санкцій проти РФ: Тримаючись разом, ми відновимо справедливість

21:06
Арсеній Яценюк про продовження санкцій проти РФ: Тримаючись разом, ми відновимо справедливість

16:20
Максим Бурбак разом з міським головою Олексієм Каспруком вшанували пам`ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС

16:19
Максим Бурбак про злочинну схему так званих фірм запроданців, яким передали в управління понад 600 будинків в Чернівцях

17:35
Тримаються мужньо: український консул відвідав моряків в СІЗО Москви

16:38
На Донбасі загинув ще один херсонець

16:29
В Україні введуть електронні медкартки

16:21
З 2019 року хворі на туберкульоз українці лікуватимуться вдома

16:10
Заява НФ щодо резолюції Європарламенту: Той, хто хотів усунути Україну з порядку денного Об’єднаної Європи, - знову програв

16:05
Турчинов: Відбулися масштабні навчання з відпрацювання координації дій для гарантування безпеки громадян в умовах воєнного стану

13:49
Максим Бурбак про злочинну схему так званих фірм запроданців, яким передали в управління понад 600 будинків в Чернівцях

21:48
На Херсонщині рятували із палаючого будинка господарів та навіть домашнього улюбленця

21:08
63 вантажівки рятувальники відбуксирували з обледенілих доріг Херсонщини

20:55
В Новій Каховці політ на крилах любові закінчився падінням з 3-го поверху

20:31
На Херсонщині тривають заходи з профілактики булінгу в учнівському середовищі
Більше новин