» » Увага! Наркотик для дітей у школах України!Увага! Наркотик для дітей у школах України!

Увага! Наркотик для дітей у школах України!


Біду легше попередити,
ніж боротися з нею!
А.Лисак


Він має назву «полуниця». Такі льодяники – шипучки з’явилися вже в українських школах. Їх можна отримати просто на перерві, бо серед самих учнів є розповсюджувачі, які поширюють цю гидоту. І щоб вона не здавалася такою, їй додають смаку і запаху полуниці.

Небезпека в тому, що ні вчителі, ні охорона, ні батьки не запідозрюють нічого поганого, якщо діти обмінюються цукерками. Самі діти також не підозрюють нічого поганого, щоб з’їсти її.

Першого разу наркотик дають безкоштовно. Згадайте, так само вас привчали «друзі» до спиртного чи тютюну. Навіть можуть дати безкоштовно ще одну чи дві цукерки. А потім все: давай гроші! А дитина на цей час вже залежна. Спочатку вона витрачає на наркотик кишенькові гроші, а потім виносить гроші з хати, ще пізніше – краде, грабує перехожих...

Метода розповсюдження наркотиків залишилася такою ж, як і 10-20 років тому, змінилися лише наркотики. «Полуниця» – це психотропна речовина на зразок ЛСД, запакована в гарну обгортку.

Дістати психотроп не клопіт, говорить Наталія Половцова, керівник центру Міжнародного відновлення наркоманів «Нарконон». Вона мало не щодня отримує дані від батьків про те, що в тій, чи іншій школі роздають «полуницю». Так можна розповсюджувати будь-який наркотик, бо це вдалий спосіб збуту. Але не забувайте, що це сильна біохімічна зброя. А те, що вона орієнтована на школярів – це тактика. Коли дитина стане залежною від наркотиків у 10-12 років., то до 30 років це буде біда для людства, адже наркоман – це виключена з суспільства людина: хвора фізично і психічно, ні на що не здатна, злодій і грабіжник.

Через поширення наркотику через школу дуже легко зробити наркозалежним ціле покоління. З практики відомо, що вік наркоманів помолодшав: якщо раніше це були 25-30 річні, то зараз – 15-16 . Не виключено, що це спеціальна операція з метою розкласти українське суспільство. Можливо хтось «дахує» розповсюджувачів дитячих наркотиків.

Підкріпленням цього є те, що на вулицях іноді з’являються графіті написами: «Фен», «Мед», «Телеграм». Можуть бути одночасно вказані номери телефонів, чи сторінки в МП (міжнародній павутині), на яких вказано, як добути наркотик. Навіть дорослі не здогадуються, що це реклама збуту і поширення наркотиків. Саме страшне це те, що про це не знають ні батьки, ні вчителі. Та і саме слово «полуниця», коли його чують, не викликає тривоги, бо мало хто запідозрить під ним наркотик.

Розповсюджувачі наркотиків використовують метод їх збуту під назвою «закладка». В МП розповсюджувач розміщує дані про закладений наркотик з його детальним описом в під’їзді, чи в шкільній вбиральні. Покупець бачить її і замовляє наркотик. Вартість сплачує також через МП. Після отримання товару покупець отримує точне місце закладення наркотику. Такому способу розповсюдження наркотику допомагає сучасна техніка, адже ми живемо у світі «гаджетів».

Закладати наркотик може навіть сусід по парті вашої дитини, а щоб виявити дані про закладку, досить натискання кнопки смартфону. Поки що і поліція і кіберполіція безсилі і при звертанні до них лише розводять руками.

Розповсюджувача можна виявити через контактні рахунки, але поки-що ніхто нічого не робить. А коли до чиновників (поліція, департамент охорони здоров’я) надходять дані про «полуницю», ті розводять руками і запевняють хором: «Ми нічого про дурман не знаємо!»

Отже рятувати дітей від наркотиків повинні самі батьки. Помітити, що дитина вживає наркотик можна відразу. Але шкода, що батьки дізнаються про це останніми, бо серед них побутує глибоке і хибне переконання і думка що: «Моя дитина не така!» А багатьом просто не до цього, через інші «дорослі» клопоти. А через півроку дитина вже наркоман!

Батькам варто скористатися «Google» і дізнатися докладно і про інші види наркотиків. Бо вони міняються декілька разів на рік. Необхідно негайно винести цю тему на обговорення, розпочинаючи з міністерств ОЗ, ОіН, в школах, навіть в ДНЗ і, зрозуміло, серед батьків. Можна скоритатися лекцією експерта Марини Грибанової «Правда про наркотики» в МП, яку можна прослухати і вчителям і батькам і, обов’язково, діти.

Роз’ясніть дітям, що запевнення розповсюджувачів наркотиків про те, що це безпечно, неправдиві. Ознаками того, що ваша дитина вживає наркотики (а вони різні при вживанні різних наркотиків) можуть бути розширені зіниці (вживає ЛСД чи «екстезі»), почервоніння білків очей (коноплі), поганий аппетит дитини, чи навпаки - вовчий, кількаденне безсоння, агресивність, відмінність поведінки (неадекватність).

«Полуниця» ще небезпечна і тому, що діє дуже повільно, а тому ні вчителі, ні батьки довго не помічають, що дитина вже залежна від наркотика.

Який вихід з біди? Доброзичлива, довірлива атмосфера в сім’ї, коли дитина не боїться розповісти батькам про свою біду.

За матеріалами статті «Увага: наркотик для дітей», № 46 газети «Наша Батьківщина».Анатолій Лисак скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев


Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: оновити, якщо не видно коду
Введите код:


Свіжі новини


19:17
Сьогодні ми вшановуємо пам’ять понад півмільйона українців

19:03
60-річний ювілей відсвяткував оркестр народних інструментів Новокаховського палацу культури!

17:41
Максим Бурбак разом з колегами з фракції Народного Фронту вшанували пам'ять жертв політичних репресій

22:13
Безглузді нещасні випадки переслідують мешканців Херсона

21:47
Гонки на двухколесках закінчилися лікарнею для підлітків на Херсонщині

21:36
Цар-гармату як «дипломну роботу» викували у Новій Каховці

12:43
США демонструють чітку підтримку України і засуджують дії Росії як країни-агресора

22:13
У жителів Нової Каховки шахраї забрали останні гроші

21:27
Залишитися без машини і здоров'я посеред дня можна у Херсоні

21:19
У Каховці брат стріляв в брата

21:10
Херсонець став бронзовим призером з пауерліфтингу на Національних іграх Нескорених-2018

17:29
Отримав звернення від громадян щодо фінансування програми лікування за кордоном - Максим Бурбак

16:57
Українці, які працюють закордоном, є найбільшим зовнішнім інвестором в українську економіку - Максим Бурбак

11:04
В День пам’яті жертв геноциду кримських татар: Кремль сповна відплатить за агресію та війну

07:00
Крок за кроком відновлюється спортивна інфраструктура в Україні

19:32
Наостанок прийняли Постанову про Звернення Верховної Ради України до Діючого головування в ОБСЄ - Максим Бурбак

19:14
Прийняли в першому читанні законопроект 3131 - Максим Бурбак

13:04
Росія відповідатиме за кримський міст у міжнародних судах

12:48
Законопроект щодо удосконалення діяльності ДБР забезпечить рівність усіх громадян перед законом, – Леонід Ємець

22:55
На Херсонщині почався сезон грибних отруєнь
Більше новин