» » Ода – пісня самому собі! Виконує міський голова Нової КаховкиОда – пісня самому собі! Виконує міський голова Нової Каховки

Ода – пісня самому собі! Виконує міський голова Нової Каховки

Робота міськради здійснюється у відповідності з законом «Про місцеве самоврядування». Обов’язок міського голови свято дотримуватися його. А от виконується він чи залишається законом лише на папері? В останньому випуску «Нова Каховка» №46 (кишенькової газети міського голови м. Нова Каховка В.Коваленка) замаскована маленька замітка: «З 21 листопада міський голова буде звітувати про свою 2-х річну роботу перед колективами міста». А як цей звіт трактується законом? Читайте!

Частина шоста статті 42. При здійсненні наданих повноважень сільський, селищний, міський голова є підзвітним, підконтрольним і відповідальним перед територіальною громадою, відповідальним – перед відповідною радою, а з питань здійснення виконавчими органами ради повноважень органів виконавчої влади – також підконтрольним відповідним органам виконавчої влади. Сільський, селищний, міський голова щорічно звітує відповідно сільській, селищній, міській раді про здійснення державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності виконавчими органами відповідної ради.

Частина сьома статті 42. Сільський, селищний, міський голова не рідше одного разу на рік звітує про свою роботу перед територіальною громадою на відкритій зустрічі з громадянами. На вимогу не менше половини депутатів відповідної ради сільський, селищний, міський голова зобов'язаний прозвітувати перед радою про роботу виконавчих органів ради у будь-який визначений ними термін.

Порушення наяву. І не перший рік! Депутати міськради, які повинні ревно стежити за дотриманням міським головою закону (корисні ідіоти) мовчать ніби риби, які набрали в рот води. Чому? Бо підібрані за принципом «собачої» відданості йому. В прокуратурі право нагляду за дотриманням законів забрано 15.07.2015р. З того часу п. Коваленко, при мовчазній згоді депутатів, творить, що хоче.

Один переконливий приклад. ФК «Енергія», що є членом ПФЛ, юридичною особою, ніяк не пов’язаною з міською громадою. В.Коваленко «підгодовує» (утримує) на гроші громади, що категорично заборонено. Сума чималенька: за рік на неї виділено аж 1,2+? млн. грн. Чому знак «?». Це гроші, виділені ФК «Енергія» на 2-е півріччя, але я їх не знайшов на сторінці міськради в МП. Назвати цю суму відмовилася і головний фінансист міськради п.Фурсєєва.

От так! Щоб менше «гавкали!». Це гроші, вкрадені в громади, якій цей ФК потрібний, як зайцю стопсигнал. Коваленко ж прикриває цю суму дитячим футболом. Зрозуміло, що дітям щось перепадає, але це крихти від загальної суми, які, до того ж, не оприлюднюються.

А на покращення харчування дітей в ЗОШ і ДНЗ, на їх ремонт, на розвиток інших видів спорту, крім футболу – грошей катма! Досі не розв’язане «темне» питання про благодійний фонд, створений з 2 млн. грошей громади і підконтрольний лише В.Коваленку і його кумі Ходорковській.

Ви чули коли-небудь, щоб вона звітувала про роботу фонду? Не чули і не почуєте, доки головою міськради буде В.Коваленко. Таких питань, а їх безліч, і боїться В.Коваленко, бо на них треба буде відповідати, дивлячись в вічі громадянам, переважно активістам. А звіт перед вірними голові колективами повністю завуальовує його порушення статуту громади і законів, включно до Конституції.

Громадяни, члени Новокаховської міської ради! Вимагайте від В.Коваленка звіту за його 2-річну роботу (ще одне порушення! Чому не звітував у минулому році?) на відкритій зустрічі. Тепер вже є дві зали: ПК і міськради, обидві відремонтовані, де всім небайдужим вистачить місця!Анатолій Лисакскачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев


Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: оновити, якщо не видно коду
Введите код:


Свіжі новини


13:31
Постанова про забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України

20:57
Зміни до Конституції, які зможуть забезпечити баланс стосунків між гілками влади

18:28
«Народний фронт» - найдисциплінованіша фракція, - ОПОРА

21:03
Нахабству шахраїв немає меж

20:46
Вибух у центрі Херсона, поліція встановлює обставини

20:19
Презентовано другий пакет законодавства щодо посилення відповідальності неплатників аліментів

20:10
Україна спроможна захистити свій інформаційний простір

12:26
Максим Бурбак: Українська армія - одна з найсильніших армій світу (відео)

21:30
Весна у всій красі на Арабатській Стрілці

21:05
Максим Бурбак на 112, запись эфира 18.04.2018

20:38
Павло Петренко: Уряд поновив роботу антирейдерських аграрних штабів (відео)

17:50
Виступив перед учасниками Міжнародної конференції - Максим Бурбак

17:44
Сьогодні о 18:10 буду на 112-му - Максим Бурбак

20:39
Зухвала втеча з СІЗО Херсона

20:22
Сергій Пашинський: Росія хоче зірвати поставки летальної зброї для України (відео)

20:18
Парламент підтримав законопроект про перехід України до міжнародних стандартів поводження із радіоактивними відходами

09:40
Чего помогли избежать стране камикадзе Яценюка и что успела за два года команда Гройсмана

21:50
В порожній квартирі сталася пожежа у Новій Каховці

21:38
Через інтернет-магазин розповсюджували наркотики на Херсонщині

20:56
Максим Бурбак: Парламент повинен позбавити державні підприємства радянського баласту (відео)
Більше новин