» » «Мерський суд» над дітьми-сиротами відбувся у Новій Каховці«Мерський суд» над дітьми-сиротами відбувся у Новій Каховці

«Мерський суд» над дітьми-сиротами відбувся у Новій Каховці

Нагадаю, що вночі 27 жовтня в Новій Каховці "попрацювали" вандали. Точніше, невідомі розбили кулі на декоративній огорожі біля картинної галереї та виконкому. В свою чергу парапетні огородження включено в комплекс центральної міської площі, яка є пам'ятником архітектури.
Власними очима я бачила, як наслідки цього розгрому по вулиці Історичній грузили трактором з ковшем повалені архітектурні форми, цеглу та сміття на причеп.
В той момент я ніяк не могла собі навіть уявити, що вандалами виявляться нібито худенькі підлітки на підпитку. Було видно, що працювали люди не з голими руками і я твердо впевнена, що без кувалди чи молота – таке не зробити. До мене доходила різна інформація, ще до того дня, як Коваленко з делегацією витворив МАСКИ- ШОУ в ПТУ №14.
Сьомого листопада мені зателефонували з профтехучилища № 14 і розповіли про всю ситуацію, яка там склалася. Я відразу не повірила і зараз хочу думати, що хіба таке можливо в наш час – час свободи та освіченості. Тому ми, знаючи, що звинувачено дітей-сиріт, разом з депутатами жінками міської ради Марченко Людмилою («Батьківщина») і Валентиною Дундою («УКРОП») вирішили для себе прояснити ситуацію – провідати дітей та поспілкуватись з педколективом.
Дев’ятого листопада ми запросили з собою кореспондента газети «Ділові новини» Костянтина Іванова і відправилися до навчального закладу з однією метою: справитись про дітей, їх настрій, здоров’я, навчання, і запропонувати свою допомогу, адже ми розуміли, що беззахисних сиріт зробили просто «козлами-відпущення».
Нас вже чекали директор ПТУ № 14 Ігор Сердюк, юрист Оксана Тимошевська, мастер виробничої практики Тетяна і були ще два представника училища. Розмова була про дітей-сиріт.
Відразу представниками училища нам було повідомлено, що ми не можемо побачити дітей. В процесі розмови, директор Ігор Сердюк, повідомив, що через мене він не буде псувати стосунки з мером (ми цього і не просили). Юрист пані Оксана, розповіла, як вся ситуація проходила. На справді зателефонували з виконкому, попросили зібрати дітей та колектив, для розмови Коваленка з дітьми. З початку все було нормально. Потім в зал зайшли представники муніципальної охорони, Василь Акуленко – куратор Муніципальної охорони та заступник мера Давидюк, представники ГО «Ніхто крім нас». По-перше, заступник директора попросила дітей вимкнути мобільні телефони (це такий собі тиск на дитячу психіку).
Громадські активісти формування «Ніхто крім нас», які нібито, прийшли на допомогу поліції повідомили, що знайшли тих, хто зруйнував декоративні кулі. За їх словами злочинцями виявилися 17-річні студенти училища №14: П. та С. (імена та прізвища я не пишу з етичних міркувань). Обидва юнаки сироти.
Коваленко, так розійшовся, що звинуватив дітей-сиріт підлітків в скоєному. Але ще не було слідства, не було рішення суду. Яким чином вибили з дітей визнання своєї провини? Не відомо! Відомо тільки, що активісти руху «Ніхто крім нас» вивозили дітей з гуртожитку в невідомому напрямку декілька разів.
Скажіть будь ласка, хто має право на публіці звинувачувати дітей, виносити вирок???
Конституція України. Стаття 28. Кожен має право на повагу до його гідності. Ніхто не може бути підданий катуванню, жорстокому, нелюдському або такому, що принижує його гідність, поводженню чи покаранню. Жодна людина без її вільної згоди не може бути піддана медичним, науковим чи іншим дослідам.
Запитання на адресу п. Коваленка. Хто надав йому право влаштовувати «мерський суд»? Як могла доросла людина міський голова публічно звинувачувати дітей? Хто дав йому таке право, навіть якщо діти скоїли???
Керівник ГО ветеранів-десантників «Ніхто, крім нас» Володимир Арнаут ледь стримував емоції, звертаючись до першокурсників-хуліганів.
Конституція України. Стаття 32. Ніхто не може зазнавати втручання в його особисте і сімейне життя, крім випадків, передбачених Конституцією України. Не допускається збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.
Напевно делегація не вивчала законодавства України. Лише так можна пояснити порушення Конституції України, які вони зробили під час звинувачень дітей-сиріт.
Працівники училища скаржились на представника відділу міськвиконкому з захисту прав та інтересів дітей. Її поведінка була дуже зухвалою, вона навіть кричала на хлопців.
Зі слів пані Оксани та пана Ігоря, вони такого не чекали і самі були не в курсі та не розуміли, як це все так вийшло. Не пустити мера вони не могли. Думали, що він прийде сам, щось розкаже, а коли побачили такий десант зрозуміли, що щось не так. Навіть намагалися викликати поліцію, але з десантом був представник поліції начальник над дільничними – Новицький.
Хочу сказати, що представниками ПТУ №14 було дозволено Коваленку з десантом звинуватити дітей-сиріт у скоєнні злочину. А коли прийшли три депутати – жінки справитись про стан дітей, директор Ігор Сердюк і юрист Оксана Тимошевська вже були перелякані та категоричні. Цитую: «Ми наших дітей вам не покажемо, не дозволимо вам нанести їм чергову травму, чим ви можете допомогти?. Дітей ми взяли під контроль, посилили охорону в гуртожитку, надали їм супровід до навчального закладу і назад. І так діти знаходяться в закритті. Ми звернулися до прокуратури, поліції, справ дитини, ми знайшли адвокатів».
А де ви були шановні директор ПТУ № 14 Ігор Сердюк, юрист Оксано Тимошевська, коли ваших дітей-сиріт вивозили на допити, куди і хто?
Де ви були, шановні директор ПТУ № 14 Ігор Сердюк, юрист Оксано Тимошевська, коли Коваленко зі своїм десантом «господарював беспределом» в вашому училищі? А несете відповідальність саме ви – Ігор Сердюк.
Після розмови з керівництвом ПТУ № 14. Ми всі разом поїхали на прийом до начальника Новокаховької поліції Сидоренко Сергій Олександрович. Були не відкладно прийняті. Ми попросили начальника втрутитись в незаконні дії мера Коваленка, Громадської організації «Ніхто крім нас», КП «Муніципальна охорона». Сергій Олександрович це питання взяв під особистий контроль.
Зі слів начальника Новокаховської поліції Сидоренка виявилося: «В поліцію ніхто не звертався, щоб знайти хуліганів. Ще потрібно розібратись, яким методом ГО «Ніхто крім нас» виявила саме цих дітей? Як вибили зізнання з них? Хто? Куди, хто і чому забирав дітей-сиріт з гуртожитку?»

Від редакції сайту:
P.S. Ось так розгортаються події в нашому тихому місті, коли треба додати черговий мільйон на утримання КП «Муніципальна охорона».
До речі на чергову сесію вже є проект рішення на збільшення фінансування цього комунального підприємства.
Джуманіязова Параскева – депутат Новокаховської міської ради


скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев


Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: оновити, якщо не видно коду
Введите код:


Свіжі новини


22:26
В офісі Нової Каховки сталася пожежа

22:12
Загиблого в ООС Дениса Лошкарева Херсонці зустріли на мосту

21:57
МОЗ про план медичної реформи 2019 року: дозволять підписувати декларації понад норму, а фахівці стануть платними

21:50
В Україні близько 630 тисяч автомобілів на "евробляхах"

21:05
Українці остаточно визначились із курсом в НАТО та ЄС

20:59
Вікторія Сюмар: Варто нарешті облаштувати кордон із Росією, як це передбачено проектом "Європейський вал"

15:56
"Народний фронт" ініціює створення ТСК із розслідування втручання Росії у вибори в Україні (відео)

21:11
У Херсоні в приватному будинку стався вибух (відео)

20:34
ЄС надає 58 млн євро на модернізацію профосвіти в Україні – в Брюсселі підписано угоду про фінансування проекту EU4SKILLS

20:27
Сергій Висоцький: Україна назавжди повинна позбутися енергетичної залежності від Росії

18:32
Під Мар'їнкою в зоні ООС загинув херсонець Денис Лошкарьов

14:42
Суд зобов’язав блогера спростувати поширену ним брехню проти Арсеній Яценюк

22:35
Під Мар'їнкою в зоні ООС загинув херсонець Денис Лошкарьов

22:21
Обставини вбивства і розчленування чоловіка в Новій Каховці

15:38
Канал Медведчука готує низькопробний інформаційний бруд проти керівника фракції "Народний фронт", - заява НФ

19:07
Вся Україна спостерігала, як наша Автокефальна Церква отримала свого предстоятеля

13:51
Поліції належить з'ясувати. Хто і чому дозволив Генрі Мелконяну розібрати практично готовий дитсадок в Богданівці

13:51
Поліції належить з'ясувати. Хто і чому дозволив Генрі Мелконяну розібрати практично готовий дитсадок в Богданівці

12:29
На херсонській набережній на очах у свідків вбито чоловіка

12:21
Херсонка встановила новий Національний рекорд України
Більше новин