» » Хто не знає української мови, тому не місце в Україні!Хто не знає української мови, тому не місце в Україні!

Хто не знає української мови, тому не місце в Україні!

Хто не знає української мови, тому не місце в Україні!
Так, я прихильник конкретних і рішучих дій. На цю статтю мене наштовхнули надруковані в газеті «Наша Батьківщина» №45 слова канцлера Німеччини Ангели Меркель (в черговий раз німці довірили їй цю посаду, значить підтримують її): «Хто не знає німецької мови, тому не місце в Німеччині!» ЇЇ засуджують за підтримку програми прийому біженців, але вона мислить по державному. Німеччина старіє, народжуваність від’ємна і залишається одне – робити ставку на біженців. Хоча, звичайно, всіх підряд приймати не можна. Але німці дуже практична нація і нічого непродумано не роблять.

Відсів небажаних відбувається за декілька ми параметрами. Перший і найважливіший – перевірка на приналежність до екстремістських організацій. Після якої всі мають пройти обов’язкові курси німецької мови та історії Німеччини. Лише тим, хто пройде ці випробування, надається право на роботу. А потім ставиться питання про вирішення надання німецького громадянства.

Звичайно, не все «гладко» в цій програмі, перш за все, питання з нестачею робочої сили. Медицина не рекомендує міжетнічні шлюби, складним є і питання релігії, бо мусульмани і християни одвічні вороги. Але все гладко не буває. Головне те, що Німеччина, хоч і повільно, але рухається вперед.

Згубної політики надавати за державний кошт освіту всім націям, які мешкають в Німеччині, не було і не буде! Чітко виконуються вимоги Євромовної хартії, декларації ООН «Про права корінних народів».

Коли я переглядав по каналу «ARD das Erste» їхню розважальну передачу, на зразок нашої «Алло, ми шукаємо таланти!», то обімлів. В журі сидів негр, серед учасників також були негри, але всі вони бездоганно володіли німецькою мовою. Вона для них стала рідною і об’єднує всіх громадян Німеччини. Це при тому, що в Німеччині на сьогодні мешкає 7 млн. турків, 2,5 млн. московитів, 2 млн. поляків і безліч інших народів, навіть негрів. Одначе жодної турецької, московитської, польської і т.д. і т.п. шкіл за державний кошт в Німеччині немає і бути не може!

В Україні суцільний балаган, на 27 році відновлення незалежності. Представники деяких нацменшин, не маючи на те ніякого права, вимагають навчати їх дітей рідною мовою, за державний кошт. Є ст.53 Конституції, яка гарантує їм навчання рідною мовою в суботніх чи недільних школах, але жодної такої школи в Україні немає. Навіть гірше! Навчати дітей московитською мовою вимагають не етнічні московіти, а громадяни України, за походженням – чистокровні українці, а по духу «хохлуїни». Зрозуміло, що таких батьків слід позбавляти українського громадянства, або надавати вид на проживання, або виселяти. Суворо, але справедливо, адже мова йде про існування самої України.

Згадайте слова М.Рильського: «Без мови рідної юначе, народу нашого нема!» А, отже, не буде і України. 337 років колоніального московського іга, 73 роки «комуністичного» свавілля знищили генофонд нації, під загрозою її культура, історія (Путін цинічно її забирає. В Москві поставив пам’ятник в.Великому і проголосив його московським князем), звичаї, традиції, обряди.

Дещо робиться, але, як говорять в Україні: «Як мертвий дише!». Навіть закон «Про освіту» робить велику помилку, надаючи можливість дітям нацменшин вивчати рідну мову до 4-го класу. По перше, все зводиться лише до вивчення мови тих меншин, мови яких не є загроженими (московити, поляки, румуни, молдавани, угорці), а представники загрожених мов – кримчаки, караїми, роми і гагузи ніколи не зможуть скористатися своїм правом. Тому що одних до сотні, або до тисячі, а роми взагалі писемності не мають. А якщо взяти до уваги загальну кількість нацменшин в Україні (146), то це фізично не можна здійснити, в будь-якому випадку.

По друге, з точки зору педагогіки і психології, вивчати споріднені мови в молодших класах заборонено (московитська на 60% споріднена з українською, польська – на 40%). Не рекомендується вивчати і іноземні мови в молодших класах. Навіть в СРСР дотримувалися цих вимог: московитську і іноземну мови вивчали з 5-го класу! А зараз хто на що гаразд. Ніякого розуму, лише власні хибні бажання.

Ще один кричущий факт: в Києві діє закритий НВК (від ясель до 11 класу) «Сімха Хабад», в який «жиденят» приймають лише за свідоцтвами і який повністю проплачується Україною! Як я не намагався отримати пояснення з приводу законності його існування, ніхто, від президента до міністра ОіН, голови ВРУ навіть не відповіли!
Якби в основу українського права було покладено, як в Англії, звичаєве і обрядове право, то тоді б прислів’я: « На чиєму возі їдеш, того й пісню співай!» мало б силу закону і діяло. А так ні римське право не діє, ні обрядове і звичаєве.

Путін відмовився продовжити з Татарстаном дію договору про суверенітет, заборонив заміну кирилиці латиною. А на сьогодні прокуратура Татарстану притягає до КВ тих татарських громадян, які послуговуються в державних установах і організаціях татарською мовою. Путін хоче попередити розпад своєї імперії, але не хоче зрозуміти, що проти природи не попреш! Рано чи пізно підійметься вся Московська федерація і лусне як мильна бульба!

Але нам своє робити! Крок за кроком відновлювати Україну в первозданному, створеному природою, вигляді. Тільки робиться це не так, як треба. Збільшили частку українських пісень на ТБ і радіо до 30% і радіють, наче діти. А постанова пленуму Конституційного Суду від 14.12.1999р. (тлумачення ст.10 Конституції на запит 52 народних депутатів) гласить: «Всі масові заходи проводяться державною мовою!» Ліва рука не знає, що робить права!

А ви чули коли-небудь, щоб в Московії по ТБ чи радіо, щоб іноземні радіостанції чи ТК транслювали українську пісню? Я не чув, хоча вибірково по супутниковому ТБ прослуховую (їх аж 500), іноземні радіостанції та ТК (їх аж 1231).

Отак і живемо ми з вами, в країні ідіотів, які не хочуть самі собі щастя, стати самими собою. Який вихід з цього становища? Розпочати з себе, своєї сім’ї, бо владі воно ні до чого, вона ж на майже 100% жидівська (уряд, президент), не українська, а ВРУ – на 2/3. Тобто 66% також жидівська і московитська. В Конституцію слід внести зміни, а саме: президент – лише чистокровний українець, не мільярдер чи мільйонер, а депутати і міністри, держслужбовці – в відсотках від складу населення. Тобто – 78% депутатів ВРУ чистокровні українці і патріоти. Лише так і не інакше! Згідно заповіді природи, яка створила наш світ.Анатолій Лисак скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментарий


  • Нравится
  • 0
Да вам батенька к доктору следует сходить

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: оновити, якщо не видно коду
Введите код:


Свіжі новини


22:27
Невиліковно хворий херсонець прямо на очах у батьків зробив кілька спроб самогубства і з 3-ї спроби все ж таки…

22:15
На Херсонщині селянин в киплячій каші викупався

21:43
У Херсоні на палаючому балконі багатоповерхівки загинула людина

21:28
Пісок з берегів Сиваша незаконно вивозять у не відомому напрямку

21:07
В Україні можуть зникнути «шампанське» і «коньяк»

20:41
У Новій Каховці проведуть дезінфекцію водопровідних мереж

17:04
В Комітеті виборців України порахували як депутати відвідували засідання парламенту - Максим Бурбак

22:44
У жовтні українці традиційно переведуть годинники на зимовий час

22:34
На Херсонщині зловмисник відібрав у неповнолітнього телефон і срібний ланцюжок

22:27
Фінал весілля, яке не відбулося на Херсонщини: замість завидної нареченої наречений отримав ... кулю в груди

22:00
Ліси на Херсонщині знищують швидше, ніж висаджують нові

21:44
Фахівці зафіксували аномально теплу погоду на Херсонщині, але завтра похолодає

20:14
В 7-й раз Хотинська центральна районна лікарня отримує гуманітарний вантаж - Максим Бурбак

19:25
Арсеній Яценюк привітав Владику Філарета з 23-ю річницею сходження на Київський патріарший престол

15:02
Нарешті почнемо добудовувати міст в Маршинцях - Максим Бурбак

19:31
Кабмін змінив правила оформлення субсидій

19:23
Держава високо цінує професіоналізм і вірність військовому обов’язку розвідників

11:51
Сьогодні Міжнародний день авіадиспетчера - Максим Бурбак

22:33
Рідкісне видовище: 12 тисяч рідкісних журавлів завітали до заповідника на Херсонщині

22:25
З 1 листопада 2018 року підвищать ціни на газ для населення України
Більше новин