» » Вся правда про газ УкраїниВся правда про газ України

Вся правда про газ України

Звернуся до Конституції, зокрема до її статей 8, 13.
Стаття 8. В Україні визнається і діє принцип верховенства права.
Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй.
Норми Конституції України є нормами прямої дії. Звернення до суду для захисту конституційних прав і свобод людини і громадянина безпосередньо на підставі Конституції України гарантується.
Стаття 13. Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу. Від імені Українського народу права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування в межах, визначених цією Конституцією.
Кожний громадянин має право користуватися природними об'єктами права власності народу відповідно до закону.
Власність зобов'язує. Власність не повинна використовуватися на шкоду людині і суспільству.
Держава забезпечує захист прав усіх суб'єктів права власності і господарювання, соціальну спрямованість економіки. Усі суб'єкти права власності рівні перед законом.
Згідно цих статей Конституції наші з вами права начебто захищені, але це лише на папері, який, як говорили древні римляни, все стерпить. А що ж насправді? «Тихий» жах!
А тепер зверну свій погляд на наболіле питання, про вартість газу для побутових потреб. Доведу, що навколо нього проводяться жахливі спекуляції, за які безпідставно розплачуємося ми з вами, 80% з яких живе нижче межі бідності (ООН чомусь називає цифру в 60%).
В Україні щорічно добувається 19 млрд. куб. м. власного газу. Цього цілком достатньо для задоволення потреб населення, державних та комунальних установ. Собівартість 1-го куб. м. на сьогодні становить 20х27грн. = 540 грн. Мова йде про газ високого тиску, а це від 68 до 72 атм. Для розрахунків братиму середнє значення 70 атм. Це той тиск, під яким газ передається трубопроводами високо тиску. Щоб визначити вартість 1-го куб. м. газу низького тиску, тобто того, що подається в наші квартири, а це не більше 1-ї атм., скористаюся відомим всім рівнянням газового закону Бойля-Мариотта P1V1=P2V2 (цифрамия позначені дваа стани газу. 1 відповідає стану газу низького тиску, а 2 – висого тиску. Підставляю в це рівняння параметри газу низького і висого тиску для визначення того, у скільки ж куб.м. газу низького тиску перетворюється 1000 куб.м. газу висого тиску, видобутого в Україні. Р1=P2V2:P1. Підставлю цифри: 1000куб.м.х70атм.:1атм.=70000 куб.м. А тепер підставлю вартість 1-го куб. м. газу висого тиску і визначу собівартість 1-го куб.м. газу низького тиску власного газовидобування, за який ми платимо Фірташу близько 7 грн. (до 01.09.17р. було 6,88 грн. за куб. м. газу низького тиску, а на сьогодні – 6,96грн.). 70000 куб. м. коштує 540 грн., а 1 куб. м. вартує 540 грн.: 70000 = 0,7714 коп..
Тепер скористаюся цими рівняннями для визначення вартості 1-го куб. м. газу низького тиску, який Україна купує у західних партнерів по 265 долярів за 1000 куб.газу, або в перерахунку на гривні — 7155грн. Отримую: 7155грн.:1000куб.м.= 7,155грн., або 7,155грн.:70 = 10,22коп.. за 1 куб. м. газу низького тиску.
Що робить наш «рідний» уряд на вимогу МВФ? А вимога МВФ спрямована не на підвищення добробуту життя громадян України, а на своєчасну сплату відсотків по позичці. При цьому і сам уряд руки «гріє», спекулюючи вартістю газу. А ця спекуляція – це завищення вартості 1 куб. м. імпортованого газу в 696коп.:10,22коп.. = 68,1 разів.
Таким чином нам з вами замість дешевого газу, власного видобування, продається імпортний газ в 68,1 разів дорожче. Ці «дармові» гроші, а точніше вкрадені у нас з вами, використовуються урядом, начебто, для поповнення гаманця держави, в чому я дуже сумніваюся. Уряд, замість повноцінного і справедливого збирання податків (олігархи що, платять? Згадайте, як І.Коломойський не платив податок на видобуті на його привласнених незаконно газових і нафтових свердловинах цілих два роки 520 млн. грн.! І що, ДПІ нарахувала йому пеню? Розмріялися!).
На сьогодні уряд «мусолить» питання про підвищення вартості газу для побутових потреб ще на 19%. І знов прикривається вимогами МВФ. Питання спекуляції на вартості газу я піднімав ще в 2013 р., безпосередньо звернувшись до М.Азарова. Він «перефутболив» його в Міністерство палива і енергетики, звідки мені, за підписом Бурси Алієва (очевидно родичем президента Азербайджану Е.Алієва), заступника міністра, надійшла досить «об’єктивна», бо вона чисто суб’єктивна, відповідь. Виявляється, я не ввів поправки на зміну параметрів газу в залежності від зміни температури і тиску, які вносять мізерне зниження вартості газу, проте самі розрахунки не заперечили. А в кінці написали: «Ваші розрахунки некоректні!»
Тобто, правда моя, але визнавати її «рідний» уряд не захотів. Так міністерство і М.Азаров «оправдалися» за свій злочин!
ОТ ТАК І ЖИВЕМО! Злочинна оборудка пройшла безкарно і от вже уряд В.Гройсмана привів вартість газу до «економічно обґрунтованих норм», які в десятки разів перевищили завищення вартості побутового газу від завищеної його вартості при М.Азарові!
З 450 «корисних» ідіотів, які приймають доленосні рішення жодний депутат не скористався знаннями з фізики і здоровим глуздом. В.Гройсман і його підлеглі не просто обманюють свій народ, вони здійснюють карний злочин, бо завищення вартості газу нічим не оправдане і є злочином, що підпадає під статті 186 і 190 ККУ та «Нанесення особі матеріальних і моральних та фізичних збитків у великих розмірах».
Стаття 186. Грабіж
1. Відкрите викрадення чужого майна (грабіж) -
карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до чотирьох років.
Стаття 143. Шахрайство
Заволодіння індивідуальним майном громадян або набуття права на майно шляхом обману чи зловживання довір'ям (шахрайство) — карається позбавленням волі на строк до трьох років з штрафом від шістдесяти до ста шістдесяти мінімальних розмірів заробітної плати або виправними роботами на строк до двох років.
Шахрайство, що завдало значної шкоди потерпілому, а так само вчинене за попереднім зговором групою осіб або повторно, — карається позбавленням волі на строк до семи років з конфіскацією майна або без конфіскації або виправними роботами на строк від одного року до двох років з конфіскацією майна чи без Зрозуміло. Фахівці з права можуть додати до цих статей і інші.

ОТ ТАК І ЖИВЕМО: Конституція повинна гарантувати нам наші права, і на вартість газу також, а насправді вона не діє! З 450 «корисних» ідіотів, які приймають доленосні рішення для нас з вами, які роблять нас злидарями, не знайшлося жодного, хто б з трибуни ВРУ виступив і оприлюднив ці розрахунки, які зробив я, вчитель фізики і астрономії, який закінчував вуз для того, щоб вчити учнів розумному, доброму, вічному. Серед депутатів ВРУ моїх учнів немає і моя совість чиста. А хто ж і як вчив депутатів? Вчили не гірше мене, просто їхні голоси банально купують під час голосування. Яскравий приклад цьому величезні суми на рахунку у голови радикальної партії О.Ляшка, який не може і не хоче пояснити, звідки в нього такі шалені гроші. А скільки таких «Ляшків» сидіть у залі засідань ВРУ? Та сотні! І обрані вони, переважно, за закритими партійними списками.
Цікаво, чому ж мовчить «газова» принцеса – Ю.Тимошенко? Тому що вона, з піною на губах, захищає інтереси І.Коломойського, власника нафто і газових свердловин, з метою зниження орендної плати за їх використання, за що він, зрозуміло, «вдячний» п.Юлії. Яким чином, ви здогадуєтеся, інакше звідки у п.Юлії беруться гроші не лише на дорогий одяг і прикраси, а й на «оренду» палацу площею в більш як 500кв.м., який вона «орендує» т.д. і т.п..
А панове Ситник і Холодницький, П.Порошенко мовчать?! Так повинен же хтось вирішити питання з злочинними оборудками нашого «рідного» уряду і ще «ріднішого» президента? Чи потрібний 3-й майдан?
Анатолій Лисакскачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев


Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: оновити, якщо не видно коду
Введите код:


Свіжі новини


21:03
Нахабству шахраїв немає меж

20:46
Вибух у центрі Херсона, поліція встановлює обставини

20:19
Презентовано другий пакет законодавства щодо посилення відповідальності неплатників аліментів

20:10
Україна спроможна захистити свій інформаційний простір

12:26
Максим Бурбак: Українська армія - одна з найсильніших армій світу (відео)

21:30
Весна у всій красі на Арабатській Стрілці

21:05
Максим Бурбак на 112, запись эфира 18.04.2018

20:38
Павло Петренко: Уряд поновив роботу антирейдерських аграрних штабів (відео)

17:50
Виступив перед учасниками Міжнародної конференції - Максим Бурбак

17:44
Сьогодні о 18:10 буду на 112-му - Максим Бурбак

20:39
Зухвала втеча з СІЗО Херсона

20:22
Сергій Пашинський: Росія хоче зірвати поставки летальної зброї для України (відео)

20:18
Парламент підтримав законопроект про перехід України до міжнародних стандартів поводження із радіоактивними відходами

09:40
Чего помогли избежать стране камикадзе Яценюка и что успела за два года команда Гройсмана

21:50
В порожній квартирі сталася пожежа у Новій Каховці

21:38
Через інтернет-магазин розповсюджували наркотики на Херсонщині

20:56
Максим Бурбак: Парламент повинен позбавити державні підприємства радянського баласту (відео)

14:19
"Народний фронт" наполягає на посиленні відповідальності за підкуп та продаж голосів під час виборів, - Максим Бурбак (відео)

22:20
Жахливий нещасний випадок в Новій Каховці.

22:10
Північно-Кримський канал заповнюють водою
Більше новин