» » Підсумки конкурсу «Одна мова, одна нація, єдиний народ, єдина Україна»Підсумки конкурсу «Одна мова, одна нація, єдиний народ, єдина Україна»

Підсумки конкурсу «Одна мова, одна нація, єдиний народ, єдина Україна»

Вже 3-й рік поспіль триває, започаткований мною особисто і підтриманий моїм сином Андрієм, матеріально названий конкурс, серед НЗ системи міськво м. Нова Каховка. На протязі року в заходи, проведених за програмою конкурсу, було вкладено 16 тисяч гривень. Ці кошти пішли на підписку для всіх ЗОШ міста і навіть для міськво газети «Наша Батьківщина», журналу «Дзвіночок» для 21 ДНЗ і дитячої бібліотеки міста. Всі 21 ДНЗ отримали DVD диски з записом кліпів українських пісень, у виконанні таких відомих співаків, як С.Весна, Р.Лоцман, С.Гіги, В.Зінкевича і багатьох інших. Всі ЗОШ міста отримали, для практичного використання на уроках української мови, чудову книжку «Українська легко!».
Патріотичною і історичною літературою відзначені призери конкурсів на краще знання української мови ім. П. Яцика як по місту, так і призери на обласному рівні. Нагороди за активну участь у підтриманні обрядовості (колядки, щедрівки, посівання) отримали учні ЗОШ№2 Мазур О., Баклажкін А. Це книги «100 експрес уроків української» та «Історія України Руси» під редакцією М.Аркаса. Інші учасники отримали DVD диски з записом кліпів патріотичних українських пісень.
Переможці конкурсу «Врода по українські»: учениця ЗОШ№8 К. Патрійчук, двоє учнів ЗОШ№3, за майстерне виконання гуморески «Скошене, ні, стрижене!» були нагородженні книжками «С.Бандера» і «Є.Коновалець».
Відзначені за особистий внесок в заходах конкурсу і вчителі ЗОШ№9 І.А.Головко (книжка «Українська легко!»), ЗОШ№3 Н.Оголюк (книжка «Українська легко!»), директор ЗОШ№3 І.Дубас, а також завуч з виховної роботи ЗОШ№1, за кращу організацію патріотичного виховання учнів (нагороджені книжками, призерами конкурсу «Коронація слова»).
Нагороди отримали вчителька англійської мови ЗОШ№2 І.Флорецька разом з її ученицею К.Карандою (книжки «Українська легко» і «Щоденник страченої»). Дівчина набрала в ЗНО з англійської мови найбільшу кількість балів – 200. Директор ліцею Т.Долецька, за найкращу організацію учнів ліцею в акції «Говори українською», отримала книжку «Українська легко!». Директор ЗОШ№9 О.Литвинова і завідуюча ДНЗ «Казка» С.Ясентюк отримали книжки Л.Дашвар «Село не люди» і «Молоко з кров’ю».
Нарешті, на нараді директорів ЗОШ і завідуючих ДНЗ міста, були відзначені переможці конкурсу, за кращу постановку НВР в 2016-17 навчальному році. За 1-місце серед ЗОШ, нагороду отримали: ЗОШ№3 (книга «100 відомих українців»), ЗОШ№9 (мальовнича історія України), ЗОШ№1 (Історія України Руси під редакцією М.Аркаса). Також всі переможці отримали бібліотечки навчально-методичної літератури з фізики, астрономії та педагогіки.
Серед ДНЗ, за 1-3 місця, нагороджені підпискою на дитячий журнал «Джміль» колективи ДНЗ «Теремок», «Казка», «Ромашка» (завідуючі С.Ясентюк, В.Василевська, Т.Чепа).
Не обійшлося і без неприємностей. Завміськво О.Якубова, яка не проявляє особисто патріотизму в роботі, організувала звернення в поліцію керівників ЗОШ і ДНЗ для заборони доступу мені в ЗОШ і ДНЗ міста в рамках роботи по проведенню конкурсу. На щастя, а так і повинно було бути, поліція міста відповіла відмовою в задоволенні безглуздого звернення. З огляду на протиправні дії О.Якубової начальник департаменту ОіН Херсонської ОДА Є.Криницький підтвердив письмово моє право відвідувати ЗОШ і ДНЗ міста для проведення роботи в рамках конкурсу.
Але дивує позиція всіх керівників ЗОШ і ДНЗ, крім О.Василевської, С.Ясентюк і Є.Чепи, які не піддалися провокації, організованої О.Якубовою. Дехто з керівників підписав пасквіль, керуючись лише особистою образою на мене (В.Пуляєва, І.Дубас). Особливо мене здивувала позиція директора ЗОШ№5 п.Нестеровича. На моє запитання «На підставі чого ви підписали наклеп?», він відповів: «Всі підписалися і я також!» Що, повертається 1937 рік, коли за наклепами доносчиків українських патріотів звинувачували в вигаданих злочинах проти держави і без суду розстрілювали?
В цілому патріотизм керівників ЗОШ і ДНЗ міста бажає бути кращим. Як можна виховати дітей повноцінними громадянами України, її патріотами, якщо вихователі самі не є такими? А ніяк! Підтвердженням цього є те, що ДНЗ і ЗОШ міста дали одіозних яничарів – Д.Корецького, редактора газети сепаратистів «Новоросія» і перекинщиків п.Реву і її цивільного чоловіка. Це ваша заслуга, п.Коваленко і п.Якубова. Підтвердженням цього є те, що ви не підтримали оголошений мною конкурс, який підтвердив мою державницьку позицію і, навіть, випередив в часі закон «Про освіту». Навіть більше: саме ви вдвох вже більше ніж пів року «варите» воду, безпідставно відмовляючи мені в організації і проведенні на базі актової зали школи-гімназії безоплатних курсів по вивченню української мови.
Департамент ОіН Херсонської ОДА підтвердив моє право на їх проведення, а ви вперто, як віслюки, відмовляєте мені. А коли я звернувся до вас, п.Коваленко, з пропозицією самим їх організувати, бо є нагальна потреба в них для змосковщеного міста, ви відповіли мовчанкою. Я навіть особисто відвідуватиму ці курси бо, як сказав Ф.Вольтер: «Чужу мову можна вивчити за 6 років, а рідну мову треба вчити все життя!» Ви ж робите так, як говорять в народі: «І сам не гам, і другому не дам!»
Панове Коваленко зі «своєю» протиукраїнською компанією, Якубова зі своєю групою підтримки, Олійник і Зуйко! Боротьба за українську мову – це боротьба за Україну! Вчителі – ідеологи держави! Але це не так просто: якщо державний службовець не є патріотом України, не виконує своїх обов’язків, то він зрадник і сепаратист.
Ви, п.Коваленко – «рідний» брат С.Штепи, скандального голови міськради м. Слов’янська, а ви, п.Якубова, її «рідна» сестра! Схаменіться, бо лихо вам буде!
Але конкурс триває, незважаючи на те, що міська влада його не підтримує. Число його учасників розширюється. На сьогодні в ньому можуть брати участь всі особи, причетні до НВП як в системі міськво, так і серед всіх НЗ міста. Долучайтеся до конкурсу, попередньо повідомляючи мене про заходи, які ви будете проводити для того, щоб я дав їм належну оцінку.
Мій телефон: 0669196784.
Головне, щоб своїми заходами ви підтримували в дітях відновлення і становлення української ідентичності, національної гордості і гідності, патріотизму, сприяли вивченню історії України, її культури, сприяли відновленню і підтримці українських традицій, звичаїв, обрядів, втіленню їх в життя. Щоб ваші вихованці були справжніми громадянами України, а не манкуртами і яничарами!Анатолій Лисакскачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев


Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: оновити, якщо не видно коду
Введите код:


Свіжі новини


21:30
На передодні свят корисні поради, щодо купівлі новорічних товарів

21:08
Український борщ за рецептом каховчанки підкорив Нью-Йорк (відео)

20:58
Екс-глава СБУ розповів, чому російські спецслужби планували вбити Ляшка

18:58
Арсеній Яценюк: За часів Януковича було підписано понад 50 двосторонніх документів, які узалежнювали Україну від РФ (відео)

18:55
Арсеній Яценюк: Звернення Януковича до Путіна про введення російських військ – це спроба легітимізації вторгнення на територію України

11:58
Майбутнє країни за молоддю

20:30
Екстремали і взимку продовжують підкорювати Азовське море  

20:21
На Херсонщині сталося 2748 пожеж, протягом року

20:12
ДТП у центрі Нової Каховки

20:02
Новокаховчанка представлятиме Україну на Australian Open

15:58
На Херсонщині побільшало шахраїв-будівельників

15:36
Зловмисникам з Нової Каховки Інтернет допоміг пограбувати кіоск

15:12
На українсько-литовському бізнес-форумі згадували Херсонщину

12:34
ЕКОНОМІЧНИЙ НАЦІОНАЛІЗМ

21:43
Борги Херсонщини за газ: уже понад 56 млн. грн. Нова Каховка на першому місці

21:03
Новокаховській музичній школі 65!

20:28
Депутати "Народного фронту" зареєстрували законопроект, який дозволить знизити вартість дитячих путівок до оздоровчих закладів

20:23
Парламент ухвалив закон на захист українського інформаційного простору в зоні проведення АТО, - Вікторія Сюмар (відео)

12:14
Команда Радикальної партії привела електромобілі в Україну

21:30
Херсонщина у трійці областей, що відмовилися від російських інтернет-сервісів
Більше новин