» » Люди Херсонщини, будьте пильні!Люди Херсонщини, будьте пильні!

Люди Херсонщини, будьте пильні!

Тримаю в руках газету «Новий День». На першій сторінці якої привітання, колишнього депутат ВРУ 7-го скликання по виборчому округу №187, М.Дмитрука. Привітання з початком нового навчального року. І в пам’яті відразу ж спливають трагічні події всього на всього останнього місяця для українців-заробітчан в Польщі. Спочатку жорстоко побито українця, а потім вбито жінку-українку, також заробітчанку.
Звідки таке ставлення поляків до українських заробітчан, які, до речі, рятують Польщу від нестачі робітників? Відомо, що польсько-українську ворожнечу розпалює московитське ФСБ! Але мало хто знає, що до розпалювання цієї ворожнечі своїх рук доклав і М.Дмитрук. Він, разом з майже 150 депутатами ВРУ 7-го скликання, звернувся, тобто підписав лист (більше 100 депутатів ВРУ) до депутатів польського сейму з проханням: «Визнати трагічні події 1943 року на Волині (читайте, хоча б «Століття Якова», В.Лиса) провиною українців перед поляками».
Одним словом не поляки (осадники, або переселенці) прийшли на українську землю і утискували українців, бо їм віддали відібрані у українців кращі землі. Не поляки закрили всі українські школи. Не поляки провели жорстоку і беззаконну акцію «пацифікації» (усмирення) українців в 1930 році, а українці?! Не Армія Крайова відзначилася особливою жорстокістю щодо українців (про ті трагічні події, для обох народів, було створено навіть провокативний фільм «Волинь»), а чомусь лише ОУН-УПА щодо поляків.
Так от М.Дмитрук, підробним методом став депутатом ВРУ, завдяки підробці результатів виборів, на одній з виборчих дільниць ТВК№187, внаслідок чого його «опонент» І. Вінник позбувся депутатського мандата. Допомогли йому в цьому три перевертні-українці: голова міськради м. Нова Каховка В.Коваленко, її секретар О.Лук’яненко та голова ТВК п. Григорець.
Про їх (В.Коваленка і О.Лук’яненко) підтримку М.Дмитрука, висуванця партії регіоналів, свідчив біг-борд, вивішений на вході на стадіон «Енергія», на якому були зображені усміхнені лиця всіх трьох фігурантів, а внизу напис: «Разом ми переможемо!»
Яка мораль моєї статті? На черзі вибори в ВРУ нового скликання. М.Дмитрук «світиться» постійно зі своїми «солодкими» привітаннями в ЗМІ, бо знов хоче в ВРУ. Подейкують, що і В.Коваленко туди збирається. Незрозуміло лише, а як же вони балотуватимуться по одному виборчому округу? На руках всіх трьох кров постраждалих і загиблих українців у Польщі.
Люди, будьте пильні! Не піддавайтеся на «солодкі» слова М.Дмитрука. Це слова «Іуди», який продав український народ на розправу польським шовіністам. І в числі їх та ж молодь, яку «вітає» М.Дмитрук, бо багато її на сьогодні їде на навчання в польські вузи, а отже піддається небезпеці розправи над ними.
В інших місцевих ЗМІ прочитав про зміну керівництва в місцевому осередку партії «Батьківщина». Її очільника, п.Тобінського. «Пішли» з посади голови осередку. Дуже шкодувати не варто, бо це для нього розплата за те, що він зробив в свій час з І.Лепень. До того ж це була безбарвна особистість, яка себе нічим конкретним і дійовим не проявила ні в міському осередку «Батьківщина», ні в міській та облрадах.
Одночасно повідомляється, що М.Дмитрук на наступних виборах в ВРУ буде балотуватися від партії «Батьківщина». До такого розвитку подій, пов’язаних з цією партією, не звикати.
Ю.В. за гроші, в прохідному закритому списку, проводила в ВРУ навіть громадян Московії (Рибаков, Саламатін і їм подібних). А п. Дмитрук вважає, як свого часу це робив В.Литвин, що він потрібний Україні, от і переметнувся з партії регіоналів в «Батьківщину», для того щоб знов стати депутатом ВРУ. І це після того, як проявив себе, підписавши листа до депутатів польського сейму, ворогом України!
Так що, партія «Батьківщина» продовжує підбирати за гроші будь-кого, бо гроші не пахнуть? Ганьба М.Дмитруку. Невже він не знає, що той, хто зрадив один раз, зраджуватиме постійно, задля лише особистої вигоди».Анатолій Лисакскачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев


Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: оновити, якщо не видно коду
Введите код:


Свіжі новини


21:43
УВАГА! Шахраї в Instagram!

21:03
На Чемпіонаті світу каховчанин встановив новий спортивний рекорд!

20:52
У Новій Каховці затримано крадія телефонного кабелю

20:32
Як відновити права знають водії Херсонщини

20:23
Для побудови нової вільної економіки мають з’явитися нові цінності, - Сергій Висоцький (відео)

20:14
День пам’яті учасників революції свободи і гідності в Новій Каховці

21:20
УВАГА! "Податкові" шахраї на Херсонщини

21:08
На прилавки магазинів Херсонщини повернулася риба з Росії

20:34
21 листопада 2017 - День Гідності та Свободи в Україні!

19:37
Україна вдвічі покращила позиції у світовому рейтингу оподаткування завдяки зниженню ставки ЄСВ Урядом Арсенія Яценюка

19:31
Андрій Тетерук: Майдани виникають у душах людей, їх не можна привнести ззовні (відео)

18:58
Увага! Наркотик для дітей у школах України!

20:43
На Київщину відправилися олені з заповідника Асканія-Нова

19:38
21 листопада у Новій Каховці громадські слухання, щодо тарифів на автобусні перевезення

18:47
Нова Каховка залишиться у радянському минулому

17:47
Арсен Аваков: За півтора року в Україні встановлять близько 4 тис. камер відеофіксації

17:45
Олександр Турчинов провів зустріч з Тимчасовим повіреним у справах США при ОБСЄ Г. Каміаном (відео)

17:33
Недосконалий податок України

18:43
Людська дурість – запорука міцної економіки

18:33
Ода – пісня самому собі! Виконує міський голова Нової Каховки
Більше новин