» » Люди Херсонщини, будьте пильні!Люди Херсонщини, будьте пильні!

Люди Херсонщини, будьте пильні!

Тримаю в руках газету «Новий День». На першій сторінці якої привітання, колишнього депутат ВРУ 7-го скликання по виборчому округу №187, М.Дмитрука. Привітання з початком нового навчального року. І в пам’яті відразу ж спливають трагічні події всього на всього останнього місяця для українців-заробітчан в Польщі. Спочатку жорстоко побито українця, а потім вбито жінку-українку, також заробітчанку.
Звідки таке ставлення поляків до українських заробітчан, які, до речі, рятують Польщу від нестачі робітників? Відомо, що польсько-українську ворожнечу розпалює московитське ФСБ! Але мало хто знає, що до розпалювання цієї ворожнечі своїх рук доклав і М.Дмитрук. Він, разом з майже 150 депутатами ВРУ 7-го скликання, звернувся, тобто підписав лист (більше 100 депутатів ВРУ) до депутатів польського сейму з проханням: «Визнати трагічні події 1943 року на Волині (читайте, хоча б «Століття Якова», В.Лиса) провиною українців перед поляками».
Одним словом не поляки (осадники, або переселенці) прийшли на українську землю і утискували українців, бо їм віддали відібрані у українців кращі землі. Не поляки закрили всі українські школи. Не поляки провели жорстоку і беззаконну акцію «пацифікації» (усмирення) українців в 1930 році, а українці?! Не Армія Крайова відзначилася особливою жорстокістю щодо українців (про ті трагічні події, для обох народів, було створено навіть провокативний фільм «Волинь»), а чомусь лише ОУН-УПА щодо поляків.
Так от М.Дмитрук, підробним методом став депутатом ВРУ, завдяки підробці результатів виборів, на одній з виборчих дільниць ТВК№187, внаслідок чого його «опонент» І. Вінник позбувся депутатського мандата. Допомогли йому в цьому три перевертні-українці: голова міськради м. Нова Каховка В.Коваленко, її секретар О.Лук’яненко та голова ТВК п. Григорець.
Про їх (В.Коваленка і О.Лук’яненко) підтримку М.Дмитрука, висуванця партії регіоналів, свідчив біг-борд, вивішений на вході на стадіон «Енергія», на якому були зображені усміхнені лиця всіх трьох фігурантів, а внизу напис: «Разом ми переможемо!»
Яка мораль моєї статті? На черзі вибори в ВРУ нового скликання. М.Дмитрук «світиться» постійно зі своїми «солодкими» привітаннями в ЗМІ, бо знов хоче в ВРУ. Подейкують, що і В.Коваленко туди збирається. Незрозуміло лише, а як же вони балотуватимуться по одному виборчому округу? На руках всіх трьох кров постраждалих і загиблих українців у Польщі.
Люди, будьте пильні! Не піддавайтеся на «солодкі» слова М.Дмитрука. Це слова «Іуди», який продав український народ на розправу польським шовіністам. І в числі їх та ж молодь, яку «вітає» М.Дмитрук, бо багато її на сьогодні їде на навчання в польські вузи, а отже піддається небезпеці розправи над ними.
В інших місцевих ЗМІ прочитав про зміну керівництва в місцевому осередку партії «Батьківщина». Її очільника, п.Тобінського. «Пішли» з посади голови осередку. Дуже шкодувати не варто, бо це для нього розплата за те, що він зробив в свій час з І.Лепень. До того ж це була безбарвна особистість, яка себе нічим конкретним і дійовим не проявила ні в міському осередку «Батьківщина», ні в міській та облрадах.
Одночасно повідомляється, що М.Дмитрук на наступних виборах в ВРУ буде балотуватися від партії «Батьківщина». До такого розвитку подій, пов’язаних з цією партією, не звикати.
Ю.В. за гроші, в прохідному закритому списку, проводила в ВРУ навіть громадян Московії (Рибаков, Саламатін і їм подібних). А п. Дмитрук вважає, як свого часу це робив В.Литвин, що він потрібний Україні, от і переметнувся з партії регіоналів в «Батьківщину», для того щоб знов стати депутатом ВРУ. І це після того, як проявив себе, підписавши листа до депутатів польського сейму, ворогом України!
Так що, партія «Батьківщина» продовжує підбирати за гроші будь-кого, бо гроші не пахнуть? Ганьба М.Дмитруку. Невже він не знає, що той, хто зрадив один раз, зраджуватиме постійно, задля лише особистої вигоди».Анатолій Лисакскачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев


Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: оновити, якщо не видно коду
Введите код:


Свіжі новини


19:31
Кабмін змінив правила оформлення субсидій

19:23
Держава високо цінує професіоналізм і вірність військовому обов’язку розвідників

11:51
Сьогодні Міжнародний день авіадиспетчера - Максим Бурбак

22:33
Рідкісне видовище: 12 тисяч рідкісних журавлів завітали до заповідника на Херсонщині

22:25
З 1 листопада 2018 року підвищать ціни на газ для населення України

22:14
Викладач з Херсона завоювала золото на чемпіонаті світу з легкої атлетики серед ветеранів

22:09
На Херсонщині аварія на дамбі спричинила багатокілометровий затор

21:35
Від професіоналізму, патріотизму, відповідальності і героїзму розвідників залежить наш шлях до перемоги

21:31
Іванчук зробив неймовірні речі для ухвалення реформаторського Кодексу з банкрутства, - Максим Нефьодов

21:22
У Херсоні знову стріляли

21:11
Мешканка Нової Каховки разом з «порчей» позбулася 1800 доларів США та 3000 гривень

20:54
Херсонщина серед лідерів країни за подорожчанням товарів і послуг

20:54
Херсонщина серед лідерів країни за подорожчанням товарів і послуг

20:42
Ціна зради громади - Максим Бурбак

20:34
Сьогодні парламент прийняв мій Закон щодо підприємств залізничного транспорту - Максим Бурбак

20:30
Телефонні шахраї наймають на роботу пересічних громадян на Херсонщині

13:21
Передача Андріївської церкви Вселенському Патріарху – ознака повноти православ’я в Україні

13:16
Парламент ухвалив Кодекс з процедур банкрутства

22:08
На Херсонщині діти труїлися вовчими ягодами і ртуттю

20:45
З машини на ходу випала дитина в селі на Херсонщині
Більше новин