» » Подвійні стандарти в оплаті праці місцевих чиновників Нової КаховкиПодвійні стандарти в оплаті праці місцевих чиновників Нової Каховки

Подвійні стандарти в оплаті праці місцевих чиновників Нової Каховки

Це питання є підтвердженням зловживань в оплаті голів міськрад міст з населенням більше 70000 чоловік. Згідно ст.24 Конституції України всі громадяни рівні в правах на папері, але не в житті!
Наразі справа стосується оплати праці голів сільських, селищних і міських рад. Всі вони рівні в правах, але не рівні в оплаті праці. Заробітна плата (заробіток) – це плата за виконану роботу. Що ж роблять голови рад всіх рівнів? В цілому – це загальне «мудре» керівництво, робота якого полягає в організації і контролі роботи рад. Основну роботу виконують «чорноробочі», рядові фахівці.
Свого «п’ятака» в це питання всунув Кабінет Міністрів, порушуючи КЗпП. Зрозуміло, головам міськрад делеговані певні державні повноваження, якими не наділені голови сільських, селищних, та міських рад з населенням менше 70000 чоловік. За законами розуму Кабінет Міністрів повинен доплачувати таким міським радам, але не лише головам за виконання цих делегованих повноважень. Розмріялися, дзуськи вам! Нехай радіють з того, що отримали право неміряного збільшення заробітних плат через всякі надбавки, бо їх Кабінет Міністрів зробив державними службовцями, а значить на них поширюються і розрахунки на встановлення сум заробітних плат, і всілякі пільги і надбавки на кшталт надання коштів на щорічне оздоровлення, поліпшення матеріально-побутових умов і т.д. і т.п..
Зупинюся лише на 2-х пільгах: кошти на щорічне оздоровлення і на поліпшення матеріально-побутових умов. Ніхто, крім вчителів (кошти на оздоровлення, виділення яких повністю оправдане) таких коштів не отримує. А друга пільга взагалі не піддається здоровому глузду. Якщо вдуматися, то щороку голови цих рад можуть (навіть повинні) оновлювати свої побутові прилади новітніми моделями, міняти квартири, машини і т.д. і т.п. Це зроблено, перш за все і тому, що в таких містах розташовуються ТВК, а це ключ до влади, тобто шлях в депутати ВРУ!
Так за наші з вами гроші верхівка влади торує собі шлях до влади, в ВРУ. Інший спосіб збільшувати заробітні плати головам міських рад з населенням більше 70000 чоловік – це премії.
Премія це: 1.1 Нагорода за успіхи чи досягнення в певній галузі діяльності. За досягнення кращих результатів у чому не будь (конкурсі, змаганні). 1.2 Грошова винагорода за кращий твір у галузі науки, техніки, літератури і мистецтва. На виробництві її призначають у випадку перевиконання плану.
Питання, а за що В.Коваленку «корисні ідіоти» призначили премію аж в 200%? І чому від основного заробітку, тоді як на виробництві її призначають як частку з над планово отриманих коштів? А якщо стосовно міськрад, то лише за рахунок фонду економії заробітної плати. Звідки такі захмарні економії заробітної плати? Лише шляхом працевлаштування «мертвих душ», п.Фурсєєва? Чи у міськраді свій друкарський станок для друкування 500 грн. купюр? В вас не вистачає коштів на відкриття ДНЗ, на покращення харчування дітей в ЗОШ і ДНЗ. А кошти на незароблені премії Коваленку і його свиті знаходяться.
Мабуть тому, що й вам дещо перепадає за «раболєпствіє»? А П.Коваленко лише не міряно споживає, але не створює нічого матеріального. Ну написала йому доця липову дисертацію, незастосовну до його роботи і що, за неї він повинен отримувати щомісячну премію в 20% до заробітної плати? Та нехай їде собі в те село, добробут якого так покращився після написання п.Коваленком липової дисертації.
А тепер саме цікаве: роблю запит в УПСЗН (О. Стоянчук) щодо роз’яснення механізму оплати праці голів громадських установ, об’єднань, організацій. Переписка тривала з початку червня по 10.08.2017р.
1-а відповідь взагалі не по темі, бо мені надали зразок типового статуту громадських організацій.
Друга – Постанову Кабінету Міністрів №268 про оплату посадових осіб органів місцевого самоврядування, як праці державних службовців. Коли ви прочитаєте цю постанову, то ви зрозумієте, що громадяни України поділені на чорноробів і держслужбовців, в яких «голуба» кров! Вам захочеться бути держслужбовцем, а точніше – ще й посадовою особою.
Третя – остаточно підтверджує те, що на п.Коваленка з заступниками поширюється постанова КабМіну №268 від 2006р.при оплаті їх праці. А «корисні» ідіоти лише затверджують на сесії депутатів місцевих рад захмарні суми незароблених зарплат.
Вручаючи мені 3-ю відписку правник УПЗН, у відповідь на моє обурення її невідповідністю вимогам КЗпП, сказала: «Ви що хочете, щоб я вам надала справжню відповідь, як згідно закону повинна нараховуватися зарплата В.Коваленка? Та ніколи!»
От вам і закони в Україні! Один – за справедливу оплату праці, інший (постанова КабМіну) – за незароблену, неміряну зарплату.
Невеликий додаток про надбавку до зарплати Коваленка і його заступників за «інтенсивність» праці. Якщо вірити в те, що В.І. «інтенсивно» працює. Цікаво чому так втомлюється, від довго сидіння?
Минулого року я був очевидцем того, як на День поліції п.Коваленко брав участь, разом з прокурором Нової Каховки, в «фуршеті» у кабінеті вже колишнього начальника місцевої поліції п.Немерця. Це був приймальний день у п.Немерця, тому я й опинився в поліції. Фуршет тривав 2,5 години. Його учасники вийшли на вулицю злегка почервонілими (робочий же день, все-таки, треба ж й міру знати). Я привселюдно і голосно сказав, звертаючись до В.Коваленка: «Тепер, В.І., я розумію, в чому полягає «інтенсивність» вашої праці.» В.І. промовчав. Додайте до цього численні відвідини на «запрошення» керівників ЗОШ, ДНЗ, показові вояжі для вручення грошових допомог, грамот, просто відвідин на дому, рейди по виявленню не узаконених смітників, поїздок на робочій «Шкоді» на футбольні матчі, з участю дітища В.І., ФК «Енергії» в інші міста, безплідні поїздки на засідання об’єднання голів міськрад, за кордон, в Кабмін, для оправдання своїх «ляпів». Навіть ви повірите, що В.І. дійсно «інтенсивно» працює.
В це «повірили» і «корисні ідіоти», тому й проголосували на одній з своїх сесій за призначення В.І. зарплати в сумі 26000 грн. А виплату премії здійснювати в розмірі аж 200% від основного заробітку. Відповідно і його заступники отримали в % від його заробітку захмарні суми зарплат.
Так скажіть тепер мені, в якій країні ми живемо? В цивілізованій, законослухняній, чи в країні ідіотів? І чи приймуть нас у Євросоюз за таких обставин?Анатолій Лисакскачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментарий


Lex 21 вересня 2017 09:42
  • Нравится
  • 0
Все изложенное в этой статейке - ПОЛНАЯ ДИЧЬ. А автора, известного городского сумасшедшего, давно пора отдать на принудительную психиатрическую экспертизу......Совсем печалька........

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: оновити, якщо не видно коду
Введите код:


Свіжі новини


21:17
На могилах мертвих не танцюють і не співають!

20:36
Дивні зелені калюжі налякали мешканців Херсону

20:27
Угорці намалювали карти, де щез шматок Херсонщини

13:05
Ляшко: На старості років відкрию притулок на 1000 собак

20:16
На Херсонщині викрадають навіть те, що не рухається

19:33
Червонокнижний шафран зацвів на Арабатці

19:19
Олександр Турчинов: Влада Януковича не змогла зламати дух українців

20:28
18 лютого вшанування пам’яті героїв Революції Гідності, а Нова Каховка святкуватиме Масляну!

19:54
Ігор Гузь звертається до членів БПП припинити деструктивний популізм і налагодити спільну роботу в сфері медицини

19:45
Лілія Гриневич: За роботу в спеціальних школах та інклюзивних класах встановлено доплату

19:41
Україна має шанс відшкодувати збитки від дій Януковича у міжнародних судах, - Наталія Кацер-Бучковська (відео)

18:03
Максим Бурбак: Чернівчанам слід переобрати депутатів міськради, які покривають свавілля компанії «Чернівцігаз»

10:12
У Києві відкривається масштабна фотовиставка Османа Карімова «75 відтінків Олега Ляшка»

22:30
Незвичайні традиції святкування Дня святого Валентина у різних країнах

21:36
Повільно, але впевнено українські продукти стають все менш натуральними і корисними

21:11
Реєстрація абітурієнтів Херсонщини на ЗНО!

20:52
Ігор Жданов: Реконструкція бази підготовки "Конча Заспа" - найкраща інвестиція в олімпійське майбутнє України

20:46
Секретар РНБО України Олександр Турчинов провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Французької Республіки в Україні Ізабель Дюмон

16:29
3000 доз вакцини для профілактики кору, паротиту та краснухи в Чернівецькій області

15:58
«Кохання поза часом» на Херсонщині
Більше новин