» » Таємний візит у Нову КаховкуТаємний візит у Нову Каховку

Таємний візит у Нову Каховку

Моє обурення викликала розповідь з «кишенькової» газети голови міськради В.Коваленка «Нова Каховка» №36, про візит делегації міськради у Францію у споріднене місто Сент Етьєн дю-Рувре.
Я зацікавлена особа, бо в 2001р. приймав членів французької делегації, подружжя. Одночасно зі мною членів делегації приймали інші новокаховчани, наприклад сім’я Шляховських. На той час відділом культури керувала В.Коваленко, яка оживила роботу створеного в 1966р. товариство україно-французької дружби. І навіть пішла далі. З’їздила 6 разів у Англію у споріднене з Сент Етьєн де-Рювре місто Генсхед, уклала договір з його мером про спорідненість з Новою Каховкою.
Однак після смерті О.Лисенка головою міськради став вискочка і недалекоглядна людина Б.Силенков, який відразу ж заявив: «Мені Франція ні до чого!», а на другий рік свого головування особисто покотив у Францію. Договір з англійцями він не схвалив.
При В.Коваленко у Францію їздили і сільські трудівники з радгоспу Ім. Солодухіна, на чолі з його директором О.м.Шокодько. Візит був цільовим: О.Шокодько привіз дуже багато цінного матеріалу, пов’язаного з веденням сільського господарства. Їздила і делегація новокаховських тенісистів на чолі з тренером, члени сімей новокаховчан, які приймали французів у себе вдома (тобто в яких французи жили під час візиту). Візити як французів, так і новокаховчан, оприлюднювалися. На центральній площі міста практикувалися зустрічі новокаховчан з членами французьких делегацій.
В.Коваленко «пішли» з посади заввідділом культури, і з того часу поїздки стали носити приватний характер. Їздять голови міськради, навіть з дружинами, їх заступники та інші члени їхніх команд, «корисні» ідіоти, тобто депутати міськради, секретарка для роз’їздів. У Франції побував на шару навіть нікому не потрібний на своїй посаді керуючий справами міськвиконкому В.Акуленко. В штат міськвиконкому було введено перекладача французької мови, вчительку школи-інтернату І.Чабан. Хоча раніше залучалися вчителі французької мови ЗОШ№1, наприклад З.Бусигіна, Н.Єліна. В.Петрівна. Їх міняла, щоб всі отримали корисну для них практику спілкування французькою мовою. Це було безкоштовно для міста і корисно для вчителів, адже вони покращували свій професійний рівень.
Започаткував зловживання покійний голова міськради А.Лисенко, який їздив у Францію з дружиною. Двічі на «халяву» їздив «сепар» О. Лук’яненко (1-й раз власним авто, але візу отримав безкоштовно), який побував на дурняк ще й у США.
Я чекав від 34 сесії, як і було обіцяно, вирішення питання, хто і за які кошти поїде у Францію, але дочекався вже звіту про поїздку. На сьогодні поїздки не афішуються, все робиться шито-крито. Користі від цієї поїздки, як кіт наплакав,бо депутати, члени делегації, крім того, що «свої» хлопці і на дурняк отримали право для туристичної поїздки, навряд чи привезли щось корисне для міста.
Для опозиційних депутатів, патріотів України, місця серед делегатів не знайшлося. Стався і дуже прикрий випадок: вчителька французької мови ЗОШ№1 Н.К.Єліна випадково побачила французьку делегацію, коли та входила в картинну галерею і підійшла до її членів, щоб поспілкуватися. Секретарка для роз’їздів, за сумісництвом перекладач І.Чабан, грудьми загородила їй дорогу до французів, сказавши: «Це приватний захід, спілкуватися не можна!»
Запитується: коли нарешті В.Коваленко буде працювати на громаду, а не на членів своєї команди, вести себе як царьок, а слуга народу? І кому потрібні такі обміни делегаціями? Лише владі? Хотілося б почути «оправдання» почесного президента футбольного клубу «Енергія», чи мер міста-побратима витрачає кошти мерії на футбольну команду і на інші витребеньки, так як робить це В.Коваленко? І яка користь з таких поїздок для міста конкретно?Анатолій Лисакскачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев


Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: оновити, якщо не видно коду
Введите код:


Свіжі новини


21:12
Полиция разбирается с распилом 100 миллионов бюджета Херсона

21:09
Каховские танцоры поехали в Польшу

20:51
Новокаховчанин змагатиметься на «Іграх Нескорених» у Торонто

20:44
Херсонскую больницу используют мошенники

20:40
Міжнародні експерти високо оцінили органічне землеробство на Херсонщині

20:31
Подвійні стандарти в оплаті праці місцевих чиновників Нової Каховки

20:04
Керівники Суспільного та Іномовлення повинні представити конкретні бізнес-плани розвитку цих структур на 2018 рік, - Вікторія Сюмар (відео)

19:54
123 наукові проекти молодих вчених отримають державне фінансування

19:52
Тенісний спорт у Новій Каховці

21:27
Ціни на заправках Херсощіни продовжують невпинно рости

21:18
Новокаховський Будинок дитячої творчості гастролював у Херсоні

20:50
В Новой Каховке расследуют смертельное ДТП

20:46
На Херсонщине за финансовые нарушения уволен 21 чиновник

20:09
Миротворці ООН можуть бути розташовані виключно на україно-російському кордоні, а не по лінії розмежування, - Вікторія Сюмар (відео)

20:05
Садовий особисто заблокував отримання китайського кредиту на будівництво ТЕЦ під Львовом, - Тетяна Чорновол (відео)

22:11
Российский вертолет таки летал над Херсонщиной

21:59
Херсонців возить таксист, який марить «великою Росією» і чекає приходу Путіна

21:42
Керченский мост закрывает украинское Приазовье

21:34
От Херсонщины направлено более 138 млн. грн. «Патриотического» сбора

21:26
Херсонщина может получить дополнительное финансирование?
Більше новин