В Новій Каховці будують незалежну Україну, чи відновлюють СРСР? » Українські Південні Новини


» » В Новій Каховці будують незалежну Україну, чи відновлюють СРСР?В Новій Каховці будують незалежну Україну, чи відновлюють СРСР?

В Новій Каховці будують незалежну Україну, чи відновлюють СРСР?

Нова Каховка наче застигла в тривалому сні і навіть гірше. Створюється враження, що в ній відсутня українська влада, а тому й не діють закони України і перш за все – Конституція.
Посудіть самі: керівництво міста одні «комуїсти», або представники 5-ї колони. Всі ЗМІ-російськомовні, тоді як до 1991р. вони були виключно україномовними. До цього часу громадяни вже незалежної України віддають своїх дітей в російськомовні школи, які досі не припинили свого існування.
Спроби активістів зрушити процес українізації в місті зустрів жорсткий і навіть ворожий супротив. О.Лук’яненко, секретар міськради, представник 5-ї колони, ще в 2014р. припинив роботу комісії міськради з контролю за мовним законодавством. Особливо вороже ставлення до процесу українізації ЗОШ, ДНЗ, створення безоплатних курсів з української мови проявляє голова міськради В.Коваленко, н.в.о. начальника міськво О.Якубова, заступник голови міськради з питань освіти, культури, спорту В.Сироватка.
Мої намагання як члена ПО «Просвіта» відкрити курси з вивчення української мови зустріли шалений опір з боку цих осіб. Вже пів. року триває безплідна переписка щодо надання приміщення для їх проведення, але В.Коваленко, і власноруч, і з допомогою О.Якубової, відмовляють у наданні приміщення для їх проведення. Не допоміг навіть лист з ОДА і департаменту ОНМ ОДА, в якому чітко сказано: курсам бути! Та В.Коваленку і О.Якубовій він не указ.
Що ж Звернувся в черговий раз до президента, щоб він, нарешті, «вгомонив» обох. Під знаком запитання і придбання підручників для перших україномовних класів ЗОШ№1, ЗОШ№18. Гроші для їх придбання виділені, а чи замовлені підручники, чи ні,ніхто не говорить. А тепер до вашої уваги безплідна переписка з п.Коваленком і п.Якубовою!


Анатолій Лисак

Голові міськради м.Нова Каховка В.Коваленку
Лисака Анатолія Андрійовича,
вул. Дружби, 17а, кв.24,
м.Нова Каховка, Херсонської обл..,
т.7 00669196784 74900

Скарга

У відповідь на ваш №385-Л від 30.06.17р. відповідаю наступне: 1.1 Ще до надання цієї відповіді я надав зав.громадською приймальнею п.Анжеліці Рафатівні відповідь з Херсонської ОДА у відповідь на моє звернення до президента в зв’язку з вашою і ваших підлеглих – нач.міськво О.Якубової, голови недіючої комісії по контролю за дотриманням мовного з-тва в місті О.Лук’яненка, вашого заступника, що здійснює нагляд за роботою освітніх закладів В.Сироватка, «правників» п.Шведової і Ю. Дворниченко і тепер вже і Л.Чурсинова не державницькою, проросійською позицією,яка полягає перш за все у відмові надання актової зали школи-гімназії №9 для проведення міською ПО «Просвіта» безоплатних курсів з української мови в яких є нагальна потреба. Крім того, ви і ваша «команда»( я перерахував не всіх, додайте до них О.Зуйко і О.Олійник, Н.Іванову, В.Дружиніна, п.Кавуна,І.Чабан) 15 років робили все для того, щоб майбутнє України – діти, росли в російськомовному оточенні і як наслідок ставали не повноцінними громадянами України, її патріотами, а манкуртами і яничарами. Я як міг боровся з вами і отримав нелегку перемогу, але жодне зло не може залишатися без покарання, тому вимагаю від вас зробити кадрові перестановки, а саме:
1.1 Звільнити з займаних посад О.Якубову, В.Дружиніна (як можна хабарника, інваліда, пенсіонера, недруга України тримати на посаді директора ДЮСШ і тренера з настільного тенісу, якщо він не виховує дітей патріотами, до того ж всі роки збирав і збирає незаконно щомісяця кошти нібито за оренду спортивної зали Н.Каховського АТК. Коли моя донька відвідувала цю секцію, платив щомісяця 15 грн. в 2002р., а на сьогодні він збирає щомісяця по 100 грн., в той час як оренда коштує 1 грн. за рік!) на моє звернення про те, що в ДЮСШ «Таврія» не виконується вже навіть наказ міністра ОіН Л.Гриневич від 10.10.2016р.про дотримання єдиного мовного режиму (всі тренери ведуть заняття лише російською мовою і це 26 років?!) Навіть не відповів, а тренер Богдан Петрович продовжує вести заняття в групі, яку відвідує моя внучка, російською мовою і на зауваження про недопустимість такого злісного порушення не реагує.), П.Кавуна, В.Васильєва,Т.Путілову, Л.Чурсинова, О.Лук’яненка з посади секретаря міськради, як незаконно обраного і І.Чабан та В.Сироватка, зовсім випадкову людину в системі освіти. Просто ви йому, як колезі по КПРС, робите за нізащо пенсію держслужбовця, а він недруг України.
Останнім нехай О.Якубова, перед тим, як ви її звільните, оголосить догани. Не забудьте про зав. ДНЗ «Гвоздичка» п.Нораєву, яка вперто продовжує русифікувати дітей. Зобов’яжіть її негайно поміняти статут ДНЗ, а О.Якубова нехай оголосить їй догану. Підтвердить факт надання в безоплатне користування для проведення безоплатних курсів з укр.мови актової зали школи-гімназії №9, хоча за вас це зробила ОДА. Після цього звільніть себе особисто за власним бажанням. Я, всіх вас перерахованих, вважаю не просто недругами України, а особами, які сприяють розвитку в місті сепаратизму і звертаюся за цим фактом в правоохоронні органи.
Додаток: 1.1Копія відповіді з ОДА.

14.07.17р. Лисак А.А.


В Новій Каховці будують незалежну Україну, чи відновлюють СРСР?

В Новій Каховці будують незалежну Україну, чи відновлюють СРСР?

В Новій Каховці будують незалежну Україну, чи відновлюють СРСР?
Анатолій Лисак скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментария


херсонец 4 вересня 2017 18:36
  • Нравится
  • 0
То, что татары открыли свой класс на своем языке в Херсонской области - это "патриоты" приветствуют во всех своих СМИ. А то, что русские хотят учиться и говорить на своем языке - это, видите ли, зрада! Уверен, что Лысак - неудачник.

Сидоров 4 вересня 2017 21:22
  • Нравится
  • 0
Если подходить утилитарно, то детям надо будет сдавать ЗНО по украинскому языку и литературе. Никто русский как ЗНО почему-то сдавать не хочет.

Виталий 6 вересня 2017 09:54
  • Нравится
  • 0
А панове националисты как бы не в курсе, что в русскоязычных школах украинский язык и литература также преподаются? Зачем их надстройка? Для вытягивания денег из бюджета? В стране нет других проблем? Или они забыли, кто спровоцировал "отжатие" Крыма и войну на Донбассе? Националисты Тягнибок и Фарион, которые первым делом, после бегства Януковича, ринулись отменять закон о статусе русского языка, как регионального. Что дало повод забить мозги жителям Крыма и Донбасса о "бандеровцах, едущих резать русских за русский язык".

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: оновити, якщо не видно коду
Введите код:


Свіжі новини


10:08
Як народні депутати відвідували засідання комітетів у липні

21:25
Нехай невичерпним буде джерело віри, надії й любові до України!

21:14
Херсонка встановила світовий рекорд на чемпіонаті Європи в Дубліні

21:06
На Арабатці злодій умудрився за ніч обікрасти три будинки

20:46
На Херсонщині очікується спека з надзвичайно високою пожежною небезпекою

20:38
У Бериславському районі встановили рекорд України

20:20
Максим Бурбак: Блокування ЦВК виборів в об’єднаних територіальних громадах стане сигналом до активних дій парламенту

12:46
Війна за владу: магазин мамі - Максим Бурбак

12:30
«Я впевнений, що Верховна Рада відреагує на демарш ЦВК, оновивши нарешті її склад…»

19:35
Шоу туристам показали дельфіни на острові Джарилгач

19:15
Літо затримається: синоптики дали прогноз погоди в Україні на вересень

18:58
На Херсонщині від спеки навіть автомобілі хочуть «купатися»

18:38
На Херсонщині мотоцикліст горів живцем

18:13
На Херсонщині корова вбила людину

18:03
Олександр Турчинов: Ракети КБ «Луч» здатні точно і надійно знищувати ворога

13:49
Сьогодні відвідав в Чернівцях приватне підприємство з виробництва протезів - Максим Бурбак

20:25
Батькам і педагогам Херсонщини на замітку: винних у цькуванні дітей каратимуть... штрафом

19:56
Максим Бурбак: Я не домовлятимуся зі ставлениками Фірташа та перефарбованими екс-"регіоналами"

17:58
«Зоряна хвороба» видала грабіжника на Херсонщині

17:36
У Каховці чоловік розрахувався за покупку сувенірними грошима
Більше новин