» » Націоналізм, шовінізм, партіотизм: війна теорій і думокНаціоналізм, шовінізм, партіотизм: війна теорій і думок

Націоналізм, шовінізм, партіотизм: війна теорій і думок

Надалі терпіти несправедливі звинувачення на адресу українців в націоналізмі просто несила, тим більше що наяву загроза існуванню не лише самої нації, а й існуванню України, як держави в ціло му. Скільки можна терпіти безпідставні звинувачення на адресу українців, що вони націоналісти? Як можна терпіти недолугі висловлювання колишнього міністра ОіН Д. Табачника (в народі- Собачника), що України, як держави ніколи не було і що вона з’явилася штучно на зламі історичних подій? Перш за все це недолуге просторікування належить жиду, а не українцю, тому й не заслуго вує на його існування, бо Табачник ніколи не був, не є і не буде патріотом України, хоча вона дала йому все, а він їй – нічого, крім обпльовування нашої історії та зневаги до нас, українців як нації! А як можна далі терпіти поведінку «недопалка» (Путлера), який в розмові з колишнім президентом США Д.Бушем стверджував, що України як держави ніколи не було і що вона- штучне утворення? Далі - більше: «недопалок» розпочав гібридну війну за переділ світу на користь відновлюваної ним російської імперії. І знов саме Україна потерпає від його великодержавного шовінізму. Чому в Росії українців весь час називають націоналістами, а на сьогодні - ще й фашистами? Від незнання змісту цього поняття, чи з метою знеславлення нас як народу і нації? Отже, перейду до конкретного з’ясування змісту цих понять і відповіді на запитання , на чиєму ж боці правда.

Націоналізм:

1. Ідеологія і політика, яка проповідує зверхність національних інтересів над загальнолюдськими, панування однієї нації за рахунок пригнічення іншої, розпалює національну ворожнечу.

2. Рух, спрямований на боротьбу за незалежність нації, народу проти іноземних гнобителів.

3. Рух на збереження і розвиток національних традицій , культури, мови, літератури, мистецтва і т.ін.; патріотизм. Додам, що в світі існує більше 3500 націй і народностей, і що згідно законів природи вони всі мають право на існування. Не Путлеру вирішувати нашу долю, її вирішила за нього природа. Перша теза, за якою українців весь час звинувачують росіяни відпадає, бо українці - мирна нація на відміну від московитів (вони не росіяни, бо вкрали в нас цей термін, як і нашу історію руками того ж Путлера, який стверджує, що Київська Русь - це Росыя, і її князь В.Великий, Анна Ярославна- «истинные русские»). Навіть Катерина Друга не додумалася до цього, коли наказала заперти «російських» академіків в кімнаті і тримати їх там доти, доки не напишуть історію «Росії», бо ставши її імператрицею жахнулась дізнавшись, що станом на другу половину 18.ст. ввірена їй імперія не мала своєї історії. До того ж українці - мирна нація і ніколи не воювали за чужу землю чи на чужій землі. А от дві інші повністю підтверджують те, що притаманне українцям: вояки ОУН-УПА воювала проти загарбника і на своїй території, тому вони – герої України, а не фашисти (це поняття взагалі започатковане Б.Мусоліні, який створив свою партію фашистів (з італійської – фашіо - спілка). Фашизм – ідеологія культу сильної особистості, агрессивного шовінізму та расизму; нацизм. В цілому це поняття переносне і притаманне для всіх об’єднань, спілок, які сповідують ідеологію Б.Мусоліні. Комуністів також можна і треба називати фашистами.

Шовінізм:

1. Крайній вияв націоналізму, що пропагує національну винятковість, ненависть до інших національностей, розпалює ворожнечу між країнами і народами. Великодержавний шовінізм. Було це поняття хоч коли притаманне українцям? Ніколи! А от московити повністю попадають під нього, особливо на сьогодні в світлі подій в Криму і на Донбасі.

Нарешті, патріотизм: любов до Батьківщини, до свого народу. Переносне: відданість чомун небудь, любов до чогось. Патріот - той, хто любить свою Батьківщину, відданий своєму народові, готовий заради них на жертви і подвиги.

2. Переносне – людина, яка палко любить що - небудь, віддана якійсь справі (патріот міста та ін.). Саме вояки ОУН-УПА були патріотами України, а от Путлер, «комуїсти» і їх нащадки і послідовники - великодержавні шовіністи. Моя порада всім : якщо чогось не знаєте, то просвітіться. На сьогодні це легко зробити. Нехай буде соромно всім тим, хто приписує, перш за все нам, українцям невластиві поняття фашизм, шовінізм. Бути націоналістом - обов’язок кожного представника нації. Бути патріотом - обов’язок кожного громадянина країни. Шкода, в Україні цього немає, тому й живемо так бідно не лише матеріально, а й духовно.А. Лисак
скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев


Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: оновити, якщо не видно коду
Введите код:


Свіжі новини


13:00
Ухвалення закону про деокупацію дасть можливість на Раді безпеки ООН прийняти рішення про введення миротворців та відновлення українсько-російського кордону

21:27
Нерухомість, за минулий рік, додала 42,7 млн. грн. до місцевих бюджетів Херсонщини

20:59
Ігор Жданов щодо ухвалення закону про спортивну зброю: На це рішення роками чекала уся спортивна спільнота

20:54
Андрій Тетерук: Головні завдання парламенту на лютий – законопроект про антикорупційний суд та кадрові питання (відео)

14:34
Покарали зловмисника, який залишив жителів без інтернету і телефонного зв'язку у Новій Каховці

14:27
На Херсонщині горіло стихійне звалище

14:17
Пенсіонер допоміг затримати телефонного шахрая у Херсоні

14:08
Пощастило грабіжникам у Новій Каховці

13:50
Вручення нагород переможцям і призерам всесвітнього конкурсу знавців української мови ім. п. Яцика і предметних олімпіад за 2017 рік.

11:30
Подолаємо бідність – подолаємо корупцію

10:36
Україна не повинна продовжувати газовий контрат з “Газпромом”

10:33
Через владу 14 мільйонів людей втратять заробіток

19:53
Андрій Іванчук: Закон про приватизацію відкриє ряд можливостей для росту економіки (відео)

19:50
На вимогу "Народного фронту" парламент повторив спробу включити в порядок денний законопроект про Антикорупційний суд (відео)

20:21
У Каховському районі затримали продавця тротилу і зброї  

19:33
Комітет інформполітики підтримав законопроекти щодо захисту українського книгодрукування та боротьби з піратством

19:29
Арсеній Яценюк: Увесь парламент має об’єднатися для ухвалення закону про деокупацію (відео)

12:50
Через владу 14 мільйонів людей втратять заробіток

20:41
У Новій Каховці евакуювали людей із задимлених квартир

20:22
Заповідник регіонального значення може з'явитися на Херсонщині
Більше новин