» » Націоналізм, шовінізм, партіотизм: війна теорій і думокНаціоналізм, шовінізм, партіотизм: війна теорій і думок

Націоналізм, шовінізм, партіотизм: війна теорій і думок

Надалі терпіти несправедливі звинувачення на адресу українців в націоналізмі просто несила, тим більше що наяву загроза існуванню не лише самої нації, а й існуванню України, як держави в ціло му. Скільки можна терпіти безпідставні звинувачення на адресу українців, що вони націоналісти? Як можна терпіти недолугі висловлювання колишнього міністра ОіН Д. Табачника (в народі- Собачника), що України, як держави ніколи не було і що вона з’явилася штучно на зламі історичних подій? Перш за все це недолуге просторікування належить жиду, а не українцю, тому й не заслуго вує на його існування, бо Табачник ніколи не був, не є і не буде патріотом України, хоча вона дала йому все, а він їй – нічого, крім обпльовування нашої історії та зневаги до нас, українців як нації! А як можна далі терпіти поведінку «недопалка» (Путлера), який в розмові з колишнім президентом США Д.Бушем стверджував, що України як держави ніколи не було і що вона- штучне утворення? Далі - більше: «недопалок» розпочав гібридну війну за переділ світу на користь відновлюваної ним російської імперії. І знов саме Україна потерпає від його великодержавного шовінізму. Чому в Росії українців весь час називають націоналістами, а на сьогодні - ще й фашистами? Від незнання змісту цього поняття, чи з метою знеславлення нас як народу і нації? Отже, перейду до конкретного з’ясування змісту цих понять і відповіді на запитання , на чиєму ж боці правда.

Націоналізм:

1. Ідеологія і політика, яка проповідує зверхність національних інтересів над загальнолюдськими, панування однієї нації за рахунок пригнічення іншої, розпалює національну ворожнечу.

2. Рух, спрямований на боротьбу за незалежність нації, народу проти іноземних гнобителів.

3. Рух на збереження і розвиток національних традицій , культури, мови, літератури, мистецтва і т.ін.; патріотизм. Додам, що в світі існує більше 3500 націй і народностей, і що згідно законів природи вони всі мають право на існування. Не Путлеру вирішувати нашу долю, її вирішила за нього природа. Перша теза, за якою українців весь час звинувачують росіяни відпадає, бо українці - мирна нація на відміну від московитів (вони не росіяни, бо вкрали в нас цей термін, як і нашу історію руками того ж Путлера, який стверджує, що Київська Русь - це Росыя, і її князь В.Великий, Анна Ярославна- «истинные русские»). Навіть Катерина Друга не додумалася до цього, коли наказала заперти «російських» академіків в кімнаті і тримати їх там доти, доки не напишуть історію «Росії», бо ставши її імператрицею жахнулась дізнавшись, що станом на другу половину 18.ст. ввірена їй імперія не мала своєї історії. До того ж українці - мирна нація і ніколи не воювали за чужу землю чи на чужій землі. А от дві інші повністю підтверджують те, що притаманне українцям: вояки ОУН-УПА воювала проти загарбника і на своїй території, тому вони – герої України, а не фашисти (це поняття взагалі започатковане Б.Мусоліні, який створив свою партію фашистів (з італійської – фашіо - спілка). Фашизм – ідеологія культу сильної особистості, агрессивного шовінізму та расизму; нацизм. В цілому це поняття переносне і притаманне для всіх об’єднань, спілок, які сповідують ідеологію Б.Мусоліні. Комуністів також можна і треба називати фашистами.

Шовінізм:

1. Крайній вияв націоналізму, що пропагує національну винятковість, ненависть до інших національностей, розпалює ворожнечу між країнами і народами. Великодержавний шовінізм. Було це поняття хоч коли притаманне українцям? Ніколи! А от московити повністю попадають під нього, особливо на сьогодні в світлі подій в Криму і на Донбасі.

Нарешті, патріотизм: любов до Батьківщини, до свого народу. Переносне: відданість чомун небудь, любов до чогось. Патріот - той, хто любить свою Батьківщину, відданий своєму народові, готовий заради них на жертви і подвиги.

2. Переносне – людина, яка палко любить що - небудь, віддана якійсь справі (патріот міста та ін.). Саме вояки ОУН-УПА були патріотами України, а от Путлер, «комуїсти» і їх нащадки і послідовники - великодержавні шовіністи. Моя порада всім : якщо чогось не знаєте, то просвітіться. На сьогодні це легко зробити. Нехай буде соромно всім тим, хто приписує, перш за все нам, українцям невластиві поняття фашизм, шовінізм. Бути націоналістом - обов’язок кожного представника нації. Бути патріотом - обов’язок кожного громадянина країни. Шкода, в Україні цього немає, тому й живемо так бідно не лише матеріально, а й духовно.А. Лисак
скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев


Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: оновити, якщо не видно коду
Введите код:


Свіжі новини


22:29
На КПВВ "Каланчак" затриманий позашляховик, який розшукується Інтерполом

22:21
Сам у себе викрав машину відпочиваючий на курорті Херсонщини

16:38
На Херсонщині шахраї використали «стару-нову» схему обману

16:29
Чергове ДТП на Херсонщині

16:40
У Новій Каховці продовжується боротьба з самодуром В. Коваленком!

13:16
Черговий гуманітарний вантаж для Хотинського району - Максим Бурбак

13:00
Замість трансляції програми "Пряма відповідь" з моєю участю, кабельний оператор... - Максим Бурбак

17:30
У Новій Каховці "представник магазину" виявився шахраєм

17:20
Муніципальна охорона Нової Каховки! Так, чи ні?!

16:34
Україна не прийме жодних таємних планів стосовно Донбасу і Криму

13:18
Виконав почесну місію та вручив Подяку Міністерства інфраструктури України - Максим Бурбак

21:31
Чергова зустріч в Клішківцях з питань розвитку місцевої гімназії - Максим Бурбак

21:08
ПриватБанк попередив українців про нову схему шахрайства з використанням підробленого сайту Приват24

15:41
Уряд підтримав Стратегію низьковуглецевого розвитку України до 2050 року

15:38
Групи продовженого дня у школах України стануть комфортніші та інклюзивні

14:36
Уряд виділив 253 млн гривень на будівництво злітно-посадкової смуги в МА «Одеса», - Володимир Омелян

12:41
Чергова продуктивна сесія парламенту завершена. Звітуємо

12:30
Наскрізь. Випуск №66.Сокирянські "прогреси" і люди без пенсій.

10:12
На Херсонщині матір, яка доводила свою дитину до реанімації, позбавили батьківських прав

09:39
Пенсіонерка в Новій Каховці викинула з балкона всі заощадження
Більше новин